EOS: Wszystko, co musisz wiedzieć📲

✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

O ile słyszenie słowa EOS może przywodzić na myśl słynne kuliste balsamy do ust, tutaj mówimy o czymś zupełnie innym. I jest to, że EOS jest jedną z wielu kryptowalut, które można dziś znaleźć na rynku.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla Ciebie tę recenzję, zawierającą wszystko, co musisz wiedzieć o EOS. Powiemy Ci, jak działa ta kryptowaluta, jakie ma różnice w stosunku do innych, a także kilka punktów, które są ważne przy zakupie tej waluty.

➡Co to jest EOS?✨

Jak już was przewidywaliśmy, EOS to kryptowaluta, czyli wirtualna waluta, która działa poprzez inny mechanizm niż konwencjonalne pieniądze. Zbudowany na blockchainie Ethereum, EOS ma architekturę blockchain, która dodaje do niego ciekawe funkcje i nowe ulepszenia.

Celem EOS jest bardzo proste stworzenie platformy, która zachęca i umożliwia tworzenie zdecentralizowanych aplikacji z interfejsem, który jest nie tylko prostszy, ale także komercyjny. Dzieje się to poprzez integrację kont, baz danych, asynchronicznych ścieżek komunikacji, a także innych lepszych.

Jednym z najczęstszych problemów w kryptowalutach jest ich skalowalność, czyli z czasem przetwarzasz więcej operacji. W EOS tak się nie dzieje, ponieważ ta platforma zdołała zintegrować ulepszenia swojego Blockchain, które dały jej niespotykaną wcześniej moc przetwarzania i skalowalność.

Oznacza to, że EOS może przetwarzać miliony transakcji w ciągu kilku sekund, znacznie przewyższając inne waluty. EOS ICO wywarło ogromny wpływ na rynek, ponieważ wielu inwestorów uznało je za najlepsze rozwiązanie dla decentralizacji rynku.

EOS

➡Wartość w czasie✨

Zmienność to jeden z najczęstszych problemów wśród walut. I jest tak, że wzrosty i spadki cen mogą w końcu wpłynąć na wydajność i wartość tego samego. EOS zdołał utrzymać stabilną wartość pomimo wahań na rynku.

Od czasu premiery EOS dobrze się rozwijał, osiągając maksymalny szczyt pod koniec listopada, a następnie osadzając się w przedziale 10 USD. Eksperci szacują, że po ostatnim szczycie, który pozwolił mu sięgnąć 16 dolarów, wartość EOS może wzrosnąć jeszcze bardziej.

➡Różnice między EOS a Bitcoin

Niewątpliwie porównywanie tej waluty z innymi walutami to coś, co musimy zrobić tak lub tak, ponieważ porównanie jest dobrym narzędziem do znalezienia najlepszych opcji. Dlatego możemy znaleźć inne w porównaniu do Bitcoina takie jak:

 • Innowacja: Chociaż Bitcoin może być uważany za pioniera w Blockchain i kryptowalutach, wydaje się, że innowacyjność utknęła w martwym punkcie. Zamiast, Firma EOS uruchomiła programy, takie jak opracowanie dobrze znanej platformy Single-Thread Application Testnet (STAT) do testowania aplikacji DApp i oprogramowania.
 • Kapitalizacja: Chociaż tokeny jako takie nie mają własnej wartości i nie konkurują bezpośrednio z kryptowalutami, fakt, że są oparte na Ethereum ERC-20 sprawia, że ​​monety EOS są łatwo kapitalizowane. W związku z tym stwierdzamy, że pośrednio tokeny tej platformy mają kapitalizowaną wartość na rynku.
 • Przetwarzanie transakcji: Inna różnica polega na tym EOS umożliwia szybkie i bezpieczne przetwarzanie milionów transakcji, bez zawalania się lub zwiększania prowizji za przetwarzanie danych. Jego moc jest taka, że ​​możemy to osiągnąć nawet w jednym terminalu i bez utraty prędkości.
 • Postanowienie prowizji: Aplikacje zbudowane w sieci network EOS nie ma kontroli prowizji, co daje programistom znacznie większą swobodę. To oni będą odpowiedzialni za decydowanie, czy ich aplikacja będzie bezpłatna, czy też, przeciwnie, będzie działać z prowizjami.
 • Limit wydobycia: Jeśli chodzi o limit wydobycia, możemy stwierdzić, że maksymalna liczba tokenów EOS została ustalona na miliard wirtualnych walut. Po osiągnięciu 900 milionów, proces wydobycia zostanie zamrożony, aby lepiej kontrolować wartość tej wirtualnej waluty.

➡Technologia✨

Pracować, EOS wykorzystuje technologię Blockchain wdrożoną przez Ethereum, a także token ERC-20, który jest podstawą tej waluty. W ten sam sposób wykorzystywany jest system inteligentnych kontraktów Ethereum, który pomaga poprawić szybkość transakcji.

W ramach inteligentnych kontraktów jest różnica, tutaj używany jest algorytm DPoS zamiast algorytmu Ethereum PoS. Algorytm ten powoduje, że bloki są weryfikowane przez użytkownika wybranego w drodze konsensusu całej uczestniczącej sieci w ramach Blockchain.. Ponadto wprowadzono akcje wycofywania, aby przyspieszyć ten proces.

EOS

 ➡Wydobyty z EOS .

Proces wydobycia był prosty i nie wymagał skomplikowanego sprzętu, choć został zatrzymany w 2018 roku. Wynikało to z faktu, że osiągnięto limit wirtualnych walut, który pozwalał na wydobycie.

Aby wydobyć monetę EOS, konieczne jest wybranie przez sieć, ponieważ tylko ona może autoryzować proces wydobycia. Uzyskanie konsensusu w sieci może wydawać się nieco skomplikowane, ale ten mechanizm jest jednym z powodów, dla których EOS pozostał stabilny.

➡Skąd wziąć EOS? ✨

Najpopularniejszą opcją, ze względu na brak możliwości kopania EOS, w sposób jawny, w celu uzyskania tej kryptowaluty jest wymiana. Będąc bardzo popularną kryptowalutą, zdobycie jej na głównych giełdach jest znacznie łatwiejsze, więc będziesz miał wiele opcji do wyboru.

Pamiętaj, że rzadko będziesz w stanie wymienić te waluty na pieniądze fiducjarne ze względu na ich charakter i ograniczenia. Chociaż będziesz miał możliwość wymiany tych kryptowalut na inne wirtualne waluty, oczywiście zalecamy, na które możesz dokonać tej wymiany.

UDZIAŁ!
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «EOS: Wszystko, co musisz wiedzieć📲»

 1. Jose Luis Zapata odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć José Luis Zapata, dziękuję za komentarz na temat EOS: Wszystko, co musisz wiedzieć📲. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *