Digibyte: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌

Działanie kryptowaluty, takiej jak Digibyte, jest nieco złożone, ponieważ nie znajduje swojej wartości w aktywach, walutach lub walutach, ale w danych. Za kryptowalutami mamy zestaw lub łańcuch bloków danych znany jako Blockchain. Ten łańcuch odpowiada za wartość walut wirtualnych, stąd ich zmienność.

W świecie walut znajdziemy różne kryptowaluty, które działają z różnymi rodzajami technologii lub odmianami wspomnianych łańcuchów. Tutaj powiemy więcej o ważnej wirtualnej walucie znanej jako Digibyte, która skupiła się na modyfikacji tego łańcucha danych.

✨ Co to jest Digibyte?

Ta kryptowaluta jest unikalną wirtualną walutą, ponieważ działa poprzez łańcuch bloków UTXO zdecentralizowany, który działa poprzez bazę zasobów cyfrowych lub zasobów cyfrowych. Te aktywa są znane jako Digibyte, które mogą nie tylko posiadać kryptowaluty.

To prawda Digibyte to nie tylko kryptowaluta, ale także szereg aktywów cyfrowych, które mogą zawierać wszelkiego rodzaju właściwości i dane. Ze względu na system, który odpowiada za ochronę tych danych, podobnie jak w kryptowalucie, te aktywa i dane nie mogą zostać zhakowane, co sprawia, że ​​bezpieczeństwo i ochrona są wysokie.

Korzystanie z tych kryptowalut lub pojazdów transakcyjnych daje ogromną przewagę, ponieważ pozwalają na wykonywanie operacji lub ruchów z bardzo niskimi lub nawet zerowymi prowizjami. Wszystko wspierane przez społeczność, która jest odpowiedzialna za wspieranie transakcji i nadawanie wartości działaniu Blockchain.

Ta kryptowaluta nie jest scentralizowana ani kontrolowana przez prywatną stronę, ponieważ jedną z jej wartości jest uczynienie jej bezpłatną i uniwersalną, kontrolowaną przez tę samą społeczność. Dziś jest to jedna z najstarszych kryptowalut, a także najbardziej znana, ponieważ znajduje się w pierwszej 50 najpopularniejszych walut wirtualnych pod względem wolumenu obrotu.

✨Różnice między Digibyte i Bitcoin

 • Ulepszona struktura: Digibyte ma strukturę opartą na używanym łańcuchu bloków Bitcoin Bitcoin, jedna z najpopularniejszych kryptowalut na rynku. W przeciwieństwie do łańcucha bloków Bitcoin, DGB ma znaczące ulepszenia, takie jak zmniejszenie jego zmienności.
 • Tarcza cyfrowa: Aby zmniejszyć jego lotność, Digibyte zawiera system zapobiegający zmienności, który komplikuje proces wydobycia. W ten sposób ograniczane jest nadmierne wydobycie, co może wpłynąć na jego wartość.
 • Czas wydobycia: Pomimo kontrolowania kopania kryptowalut za pomocą algorytmu asymetrycznego, DGB ma znacznie szybszy czas kopania niż inne waluty. Na przykład widzimy, że w DGB mamy blok wydobywany co 15 sekund w porównaniu z 10 minutami Bitcoina.
 • Szybkość przetwarzania: Kolejną zaletą jest to, że w porównaniu z Bitcoinem szybkość przetwarzania transakcji jest znacznie większa. Obsługiwanych jest tutaj do 560 transakcji na sekundę w porównaniu z 7 transakcjami Bitcoin, które wykonujesz na sekundę.

digibyte

✨Technologia za 

Technologia stojąca za Digibyte jest prosta, ponieważ ta wirtualna waluta jest oparta na technologii Blockchain. Tutaj znajdujemy zdecentralizowany system, który ma ponad 200 tysięcy serwerów w około 80 krajach z wieloma węzłami i sprzętem połączonym z siecią.

Ta zdecentralizowana sieć umożliwia obsługę różnych transakcji zarówno za pośrednictwem kryptowaluty Digibyte, jak i innych rodzajów aktywów lub właściwości. Dla tego, Architektura DGB wspierana jest przez system wielowarstwowy, który sprawia, że ​​przetwarzanie informacji jest znacznie wydajniejsze i szybsze, dostosowując je do zmian.

Trzy warstwy tworzące Blockchain mają różne zadania. Warstwa 3 skupia się na uruchamianiu wszystkich aplikacji Digibyte. W warstwie pośredniej mamy administrację i bezpieczeństwo zasobów cyfrowych, tutaj spotykają się również górnictwo i publiczna księga rachunkowa znana jako Public Ledger. W ostatniej warstwie mamy część neuronową, czyli system operacyjny.

Warto również wspomnieć, że technologia DigiShield jest być może głównym argumentem przemawiającym za tym systemem. To z powodu DigiShield umożliwia czerpanie pełnych korzyści z kopania, jednocześnie skutecznie równoważąc zmienność kryptowalut.

Innymi czynnikami technologicznymi, które mamy w tej kryptowalucie, jest wykorzystanie MultiSchield, systemu, który zmniejsza ryzyko włamań poprzez potężne systemy bezpieczeństwa. Wreszcie mamy technologię UTXO, która sprawia, że ​​Blockchain jest znacznie szybszy i bardziej wydajny.

✨Górnictwo 

Kopanie Digibyte może być nieco bardziej złożone, ponieważ proces ten opiera się na 5 różnych algorytmach: SHA256, Scrypt, Groestl, Skein i Qubit. Do kopania tych kryptowalut konieczne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu do szybkości i zdolności przetwarzania tego Blockchaina.

Powinieneś wiedzieć, że całkowita liczba kryptowalut jest ograniczona do 21.000.000.000 XNUMX XNUMX XNUMX, więc po osiągnięciu tej kwoty proces wydobycia zostanie zamknięty. Dziś liczba Digibyte wynosi 9.850.000.000 2035 XNUMX XNUMX i szacuje się, że w XNUMX r. ten limit wirtualnych walut zostanie osiągnięty.

Jeśli weźmiemy pod uwagę szybkość generowania bloków i liczbę generowanych transakcji, to mining prawdopodobnie okaże się bardzo atrakcyjny. Zalecamy, jeśli planujesz kopać tego typu kryptowalutę

 

zacznij już teraz korzystać ze wszystkich korzyści, jakie niesie dla Ciebie jego wydajny proces i niska zmienność.

✨Jak to zdobyć?

Digibyte

 

Istnieją dwie możliwości posiadania tego typu kryptowaluty w swoim wirtualnym portfelu. Pierwszą opcją jest wydobywanie wirtualnych walut zgodnie z jednym z 5 dostępnych do tego algorytmów. Ten proces może być nieco złożony, ale także jeden z najbardziej wydajnych.

Ponadto można znaleźć kilka ważnych giełd, które oferują możliwość handlu tymi walutami. Na tych giełdach będziesz mógł łatwo wymieniać lub uzyskiwać dostęp do tej cyfrowej waluty, przynajmniej o wiele łatwiej i szybciej niż zajmuje to górnik. Ta opcja jest bez wątpienia jedną z najczęściej używanych.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Digibyte: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌»

 1. Agus odpowiedź

  Słyszałem o nich dobre rzeczy, ale nie chcę, żeby kradli mi pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Agus, dziękuję za komentarz na temat Digibyte: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.