Decred: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰

Dla wielu ekspertów kryptowaluty takie jak Decred mogą być postrzegane jako przyszłość pieniądza z dwóch powodów. Pierwszym jest fakt, że waluty te są wirtualne, całe ich istnienie znajduje się w cyfrowym świecie. Drugi to mechanizm odpowiedzialny za nadawanie im wartości i ich kapitalizację.

Wśród wszystkich dostępnych na rynku opcji kryptowalut możemy znaleźć różne rodzaje, które mogą pochodzić od firm, giełd, niezależnych deweloperów itp. Tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Decred, wyjątkowej platformie, która jest również obsługiwana jako kryptowaluta.

▶ Czym dokładnie jest Decred?

Możemy zdefiniować Decred, w sposób techniczny, jako zdecentralizowana platforma oparta na Blockchain. Ta platforma, z odpowiednią kryptowalutą DCR, jest skoncentrowana na użytkowniku, więc jego opinie i uczestnictwo są niezbędne do jej rozwoju.

Ta platforma Jest poruszany przez „wewnętrzny gaz”, który jest znany jako Decred DCR Token. Służy do kupowania głosów i nagradzania górników i programistów w społeczności. Każdy blok rozdziela 60% do górników, 30% do sklepów z monetami i 10% do deweloperów.

Decred decyzje w Decred są, że tak powiem, demokratyczne, ponieważ są poddawane głosowaniu wśród użytkowników. Dlatego tak ważna staje się koncepcja kupowania głosów, ponieważ w ten sposób można wpływać na decyzje użytkowników i przyszłość sieci.

Jedną z najbardziej uderzających cech, w której zagłębimy się w inny punkt, jest technologia stojąca za tą kryptowalutą. I czy to? Decred łączy dwa algorytmy, to prawda, zarówno algorytm PoS lub dowód stawki, jak i algorytm PoW znany jako dowód pracy.

decred

▶ Różnice między Decred a innymi kryptowalutami✨

 • Rozwiązania: Powód, dla którego się urodził Decred był jak odpowiedź na wszystkie problemy i przeszkody, które Bitcoin musiał pokonać po jego uruchomieniu. Można powiedzieć, że była to próba przezwyciężenia tych problemów poprzez lepsze działanie z innowacjami i zmianą.
 • Społeczność: Kolejną cechą, którą warto wziąć pod uwagę, jest to, że Decred jest zorientowany na społeczność. Dzięki mechanizmowi głosowania decyzje korporacyjne są eliminowane, a użytkownicy zyskują uprawnienia. Ma to na celu umożliwienie im wyboru kursu tej wirtualnej waluty.
 • Środki bezpieczeństwa: Mając na celu zmniejszenie ryzyka waluty działającej w Internecie, a także działanie jako rozwiązanie problemów, które ma Bitcoin, Decred wdrożył nowe środki bezpieczeństwa. Możemy to zobaczyć w jego algorytmie Blake-256.
 • Hybrydowy system algorytmów: Chociaż istnieją waluty wirtualne, które również wykorzystują system głosowania lub konsensusu, sposób, w jaki Decred to robi, jest inny. To z powodu znaleźliśmy system algorytmów hybrydowych, zarówno PoW, jak i PoS, co odróżnia ten proces od konkurencji.

▶ Technologia kryjąca się za

Technologia Decred jest bardzo przyciągająca wzrok. Przede wszystkim znajdujemy algorytm hybrydowy, który dla wielu ekspertów okazuje się bardzo atrakcyjny. I jest to, że można było zobaczyć oba algorytmy działające w innych walutach, ale nigdy razem, mieszając elementy obu.

Umożliwienie działania tej wirtualnej waluty za pomocą dwóch algorytmów ułatwia użytkownikom podejmowanie decyzji. Dzięki temu te same osoby mogą decydować o kierunku Decred. Co więcej, pomaga zapewnić stabilność i bezpieczeństwo tej walucie.

Inną cechą tego kodu hybrydowego jest to, że pozwala on modyfikować otwarty kod źródłowy sieci przy użyciu konsensusu społeczności jako wsparcia. W ten sposób unika się generowania Forka, co komplikuje zmiany kodów w kryptowalutach.

Ponadto Możemy stwierdzić, że część działania tej kryptowaluty znajduje się jako podstawa w słynnym Blockchain. Ten łańcuch bloków ma cechy inspiracji łańcuchem używanym przez Bitcoin, chociaż tutaj znajdujemy ulepszenia kodu i jego działania.

▶ Górnictwo✨

Pomimo tego, że jest to kryptowaluta działająca w systemie algorytmów hybrydowych, możliwe jest wydobywanie Decred. W tym celu konieczne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu komputerowego, a także wymaga użycia specjalnego oprogramowania znanego jako Claymore-Dual-Miner.

To oprogramowanie umożliwia jednoczesne wydobywanie zarówno Ethereum, jak i Decred, co czyni jego użycie bardziej wydajnym.. Proces jest stosunkowo prosty i według ekspertów średnia wydobywana ilość wynosi około jednego bloku co 5 minut, co czyni go wydajnym procesem wydobycia.

▶ Gdzie przechowujesz moje monety?

 

Musisz to wiedzieć aby móc zarządzać walutami i sprawdzać saldo, konieczne jest posiadanie Portfela, rodzaj elektronicznej torebki. Wielką zaletą jest to, że ten sam programista Decred stworzył własny portfel, który rozwiązuje problemy ze zgodnością.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoje wirtualne waluty, to Musisz zacząć od otwarcia Portfela, aby móc przechowywać swoje monety. Jest to łatwiejsze niż myślisz, poza tym, że portfele kryptowalutowe dają Ci wiele funkcji, takich jak wymiana walut czy przeprowadzanie wszelkiego rodzaju transakcji.

Decred

 

▶ Jak mogę mieć własne Decred?

Istnieją dwie możliwości posiadania własnych kryptowalut Decred. Pierwszym z nich jest wydobycie łańcucha bloków w celu otrzymania monety jako rekompensaty podczas tworzenia bloków Decred. Jest to jedna z najczęściej używanych opcji ze względu na ograniczenia następnej opcji.

I chociaż możesz kupić wirtualne monety od Decred, jest to nieco skomplikowane, ponieważ nie wszystkie giełdy je oferują. Powinieneś też o tym wiedzieć Decred nie można wymienić na pieniądze fiducjarne, co ogranicza możliwość znalezienia w tych kantorach.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «Decred: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰»

 1. KarieraWłochy_2022 odpowiedź

  Dash powstał w styczniu 2014 roku. Token narodził się w postaci Litecoina. Ma da allora, założyła serię dziewięciu funzionalita. Cio to wyzwanie dla due livelli, nota zachęty z mistrzem nodi i zdecentralizowane zarządzanie projektem. Cio znacznie zwiększa gli insediamenti di pagomento. Ponadto funkcja PrivateSend dodała opcje prywatności. Status ten został nadany w lutym 2016 r. w celu ułatwienia interakcji społeczności, zarządzania i praktyki zrównoważonego finansowania. Tutto questo e all insegna di całkowicie przejrzysta i otwarta operacja. Otaczająca ją społeczność utrzymuje praktykę DAO na końcu gwarancji, że centralna postać może przejąć nad nią kontrolę.

 2. Mary R. odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mari R., dziękuję za komentowanie Decred: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.