Jaki jest najlepszy broker do moich inwestycji?

Amerykańska giełda kryptowalut Bittrex uzyskała 300 mln ubezpieczenia na chłodnię

Znany jako Broker, Instytucje te odpowiadają za udostępnianie inwestycji investments dla ludzi poprzez ułatwienie dostępu do różnych instrumentów finansowych. Znani również jako sprzedawcy detaliczni, ułatwiają ludziom kupowanie aktywów, takich jak akcje, udziały w funduszach powierniczych i inne.

Zasadniczo jest to instytucja, za pośrednictwem której dokonasz inwestycji i która będzie odpowiedzialna za zarządzanie wszystkim, od otwierania kontraktów lub dźwigni finansowej po wypłatę Twoich zarobków. Dlatego wybór dobrego brokera okazuje się bardzo ważny przed rozpoczęciem inwestycji.

✨ Znaczenie dobrego brokera

Posiadanie brokera wysokiej jakości, który spełnia nasze oczekiwania, a także daje nam wiele korzyści, jest bardzo ważne. Dzieje się tak dlatego, że zły lub niewiarygodny nie tylko przyniesie nam złe doświadczenia, ale może również sprawić, że stracimy dużo, dużo pieniędzy.

Aby zapewnić bezpieczeństwo inwestycji, a także znacznie ułatwić proces inwestycyjny, musisz nauczyć się wybierać dobrego brokera. Znaczenie brokera polega na niezawodności i bezpieczeństwie, które oferują, narzędzia do inwestowania, doświadczenie użytkowania, a także ostateczne zwroty.

broker

✨Pięć podstawowych punktów, które należy wziąć pod uwagę

 • Oferta targowa

Jednym z najważniejszych punktów, które należy wziąć pod uwagę, jest oferta handlowa lub inwestycyjna brokera. Aby wybrać najlepszy, musisz najpierw zadać sobie pytanie, w jakie rodzaje aktywów chcesz zainwestować, a także na jakich rynkach działać.

Dzięki tym informacjom możesz przystąpić do dokładniejszego zbadania ofert brokerów, czyli opcji dostępnych zarówno dla instrumentów lub aktywów, jak i rynków. Najlepszą opcją będzie ta, która spełni Twoje potrzebylub w tym przypadku daje możliwość inwestowania tam, gdzie chcesz zainwestować.

 • Miejsce, w którym działa 

To więcej niż miejsce, jest środkiem, za pomocą którego działa. W takim przypadku powinieneś wiedzieć, że istnieją dwa różne typy, te, które działają osobiście w oddziałach takich jak banki i brokerzy, którzy są cyfrowi.

Najczęściej używa się brokera internetowego lub internetowego. Oferują one wiele korzyści, takich jak możliwość inwestowania w dowolnym miejscu, o ile masz dostęp do sieci internetowej. Ponadto wielu brokerów internetowych obsługuje zarówno strony internetowe, jak i aplikacje na urządzenia mobilne.

 • Dostęp w czasie rzeczywistym do giełdy

Jeśli zdecydowałeś, że zamierzasz zainwestować na giełdzie, powinieneś wiedzieć, że czas na niej jest zupełnie inny. Tutaj prosta minuta może zadecydować o dobrym zakupie, a tym, że działania straciły dużo na wartości lub stały się nieopłacalne.

Właśnie dlatego Zalecamy sprawdzenie, czy Broker ma łatwy dostęp do giełdy, a także oferowanie narzędzi w czasie rzeczywistym. Bez tego handel na giełdzie może być bardzo trudny, ponieważ nawet kilkuminutowa różnica może zmienić kurs inwestycji.

 • Prowizje

Działalność brokera nie polega na dokonywaniu inwestycji, ale na zarządzaniu portfelem inwestycyjnym i oferowaniu dostępu do rynków oraz instrumentów i aktywów. W skrócie, zarabiaj pieniądze, pobierając prowizję za prowadzenie konta i dokonywanie inwestycji.

Zasadniczo jest to rodzaj opłaty lub biletu, który jest naliczany od zysków lub strat w zależności od instrumentu. Zalecamy uwzględnienie prowizji pobieranych przez brokera, aby ocenić, czy to naprawdę Ci odpowiada. Prowizje są często wysokie i mogą zmniejszyć Twoje zyski.

 • Koszt-korzyść

Wreszcie polecamy weź pod uwagę stosunek kosztów do korzyści, ponieważ wielu użytkowników uważa, że ​​niskie prowizje są synonimem złej jakości. Nie zawsze tak jest, ponieważ są brokerzy, którzy oferują zniżki na swoje prowizje w ramach swojej oferty.

Zalecamy ocenę stosunku kosztów do korzyści, czyli Jeśli broker pobiera wysokie prowizje, musi oferować dobre zwroty, narzędzia i dodatkowe korzyści. W ten sposób możesz znaleźć brokera, który oferuje dobrą relację między opłatami, a ilością oferowanych przez nich korzyści.

✨Zmień brokera? Czy zmiana brokera kosztuje?

Coś, o czym powinieneś wiedzieć, to to, że zmiana brokera będzie zależeć od obowiązujących przepisów w kraju, w którym się znajduje. Na przykład w Niemczech zastrzeżono, że nie należy go pobierać za tę zmianę, podczas gdy w Hiszpanii pobierane są prowizje, ponieważ nie ma przepisów, które tego zabraniają.

Aby zmienić brokera, musisz najpierw dowiedzieć się, jaki jest koszt tej zmiany, ponieważ wiele instytucji pobiera prowizje za cały proces. Najlepiej jest dobrze poinformować się z dostawcą brokera, aby nie doznać żadnych niespodzianek.

Cardano

✨ Jak długo trwa proces zmiany brokera?

Warto wiedzieć, że zmiana brokera wymaga czasu, dlatego należy być przygotowanym na czas trwania tego procesu. Jeśli brokerzy działają w tym samym kraju, czas ten może wynosić do 2 tygodni, a jeśli jest międzynarodowy, czas może zostać wydłużony.

W ten sam sposób powinieneś wiedzieć, że podczas procesu zmiany brokera Twoje konto zostanie zamrożone. Mianowicie, W tym czasie nie będziesz mógł handlować ani inwestować ponieważ zmiana wymaga korekt i formalności.

✨A co z moim starym kontem?

Tutaj są dwie opcje, pierwsza to utrzymanie konta, chociaż wielu nie uważa tej opcji za logiczną, ponieważ coś zmieniłeś. W tym przypadku, masz prawo do rezygnacji lub żądania usunięcia konta u poprzedniego brokera; zaleca się to zrobić, jeśli pobierają roczną prowizję.

Po złożeniu wniosku o anulowanie konta poprzedni broker jest zobowiązany do anulowania go, czyli zawieszenia, a następnie usunięcia. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa i pewności użytkownikom. że mogą bezkonfliktowo handlować swoim nowym brokerem.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Jaki jest najlepszy broker do moich inwestycji?»

 1. oscar zeballos odpowiedź

  Bardzo dobre dni. Co powinienem zrobić, jeśli dana osoba ma moje hasła i nazwę użytkownika BINANCE i używa ich, a ja nie mogę uzyskać do nich dostępu, aby je zmienić??? To jest pilne!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Oscar, może powinieneś spróbować zmienić hasło, wejść w fazę rejestracji lub dostępu i wpisać swój adres e-mail i kliknąć pod loginem, gdzie jest napisane: Zapomniałeś hasła? i stamtąd rozumiem, że poproszą Cię o dane, aby dać Ci nowe hasło

   Pozdrowienia.

 2. ALFREDO APESTEGUI MARTINEZ odpowiedź

  JEŚLI BYLI TAK MILI MNIE WSKAZAĆ 2 POLECANE BROCKERY DZIĘKUJĘ

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.