Broker kryptograficzny: Top 10 najlepszych

✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Brokera możemy zdefiniować jako rodzaj detalisty, który jest odpowiedzialny za uczynienie świata inwestycji bardziej dostępnym, w tym przypadku opowiemy o brokerze kryptograficznym. Na rynku istnieją wszystkie rodzaje brokerów, od tych, którzy koncentrują się na aktywach finansowych lub fizycznych, po tych, którzy zajmują się nieruchomościami.

Tutaj porozmawiamy o konkretnym typie brokera, który skupia się głównie na świecie kryptowalut. A musimy pamiętać, że ich wzrost jest praktycznie wykładniczy, ponieważ nie tylko zwiększyły swoją wartość, ale także zwiększyły się w użyciu.

➡Co to jest broker kryptograficzny?✨

broker kryptograficzny

rozważać. Tutaj powiemy Ci 5 najważniejszych do rozważenia, które bezpośrednio wpłyną na Twoje wrażenia z korzystania z platformy i generowane wyniki.

Jak już ci powiedzieliśmy, Broker to instytucja, która pozwala na inwestowanie w różne aktywa. W przypadku brokerów kryptograficznych oferują oni możliwość dokonywania inwestycji w waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin lub Ethereum, za pośrednictwem ich platformy.

W kilku słowach jest to broker, który pozwala inwestować i handlować walutami cyfrowymiczyli kryptowaluty. Oczywiście powinieneś wiedzieć, że niektóre koncepcje zmieniają się tutaj, takie jak dźwignia finansowa w porównaniu na przykład z Forex. Dzieje się tak, ponieważ waluty są znacznie bardziej zmienne i niestabilne.

➡Punkty, które powinieneś zdobyć, szukając brokera✨

Jeśli zastanawiasz się nad szukaniem brokera kryptowalut, powinieneś wiedzieć, że są punkty do zdobycia

 

 • Przepisy prawne: Przepisy są bardzo ważnym punktem przy poszukiwaniu brokera kryptograficznego, z dwóch powodów. Pierwszy, lRegulamin określa zasady gry, których należy przestrzegać. Po drugie Są odpowiedzialni za zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa, utrzymując brokera działającego zgodnie z prawem.
 • Różnorodność kryptowalut: Obecnie istnieje wiele walut, na przykład Bitcoin i Ethereum, które skupiają większość operacji. Z drugiej strony, mamy mniejsze wirtualne waluty z mniej niż 1% transakcji. Bardzo ważne jest uwzględnienie różnorodności.
 • Koszty operacyjne: Koszty operacyjne dotyczą prowizji i spreadów pobieranych przy przeprowadzaniu transakcji. Ideałem jest znalezienie platform, które są przystępne cenowo. Chociaż musimy również wziąć pod uwagę stosunek kosztów do korzyści.
 • Konto demo: Narzędziem, które dzisiaj powinno być niezbędne przy inwestowaniu, są konta demo. Pozwalają nam one ćwiczyć bez narażania naszych pieniędzy na ryzyko, ponieważ są to w zasadzie konta próbne z wirtualnymi pieniędzmi.
  Jeśli chcesz dobrego brokera, to musi mieć konto demo.
 • Usługi: Wreszcie, Musisz wziąć pod uwagę usługi oferowane przez Brokera, ponieważ mogą się one różnić w zależności od platformy. Nie tylko szukasz brokerów z dobrą obsługą klienta w Twoim języku, ale także szukasz ich, aby oferować wiele narzędzi handlowych, a także dodatkowe opcje inwestowania. .

➡Jak oceniamy brokerów kryptowalut w tym rankingu?

krypto

Ranking może wydawać się łatwy, ale w rzeczywistości wymaga wielu badań i porównań. Aby znaleźć 10 najlepszych brokerów, stosujemy następujące kryteria oceny, które wyjaśnimy Ci jeden po drugim.

➡Charakterystyka operacyjna i platformy

 • Ilość oferowanych kryptowalut: Pierwszą rzeczą, którą wzięliśmy pod uwagę, była ilość kryptowalut oferowanych przez platformę. Im więcej, tym weselej, jak mówią potocznie.
 • Przewaga: Chociaż dźwignia finansowa w tej kategorii jest znacznie niższa, została również wzięta pod uwagę jako kryterium. Bierzemy pod uwagę średnią rynkową i to, co oferują platformy.
 • Konto demo: Ponadto, Oceniamy, czy broker oferuje konto demo, aby móc łatwo handlować.

➡Bezpieczeństwo i powaga brokera

 • Rozporządzenie: Bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę przepisy i czy broker jest zarejestrowany zgodnie z prawem, ponieważ zapewnia to pewność i bezpieczeństwo.
 • Servicio al cliente: Weź pod uwagę, czy broker ma wsparcie w Twoim języku, a także doświadczenia innych użytkowników w obsłudze klienta.
 • Typ brokera: Nie zapomnij zweryfikować typu brokera, ponieważ istnieją wszelkiego rodzaju platformy, takie jak Market Maker, ECN, STP czy Non Dealing Desk.

➡Ceny

 • Konserwacja: Większość, jeśli nie wszyscy, brokerzy nie pobierają tej prowizji, ponieważ jest ona odliczona od kosztów spreadu.
 • Spready: Jest to prowizja pobierana od transakcji, naliczana od różnicy między ceną kupna i sprzedaży kryptowaluty, czyli od zysku wygenerowanego przez transakcję.
 • Inne prowizje: Zwróć uwagę, ponieważ są brokerzy, którzy obsługują ukryte prowizje od wypłat, na przykład, aby cię zawyżyć. Zalecamy dokładne zapoznanie się z prowizjami, aby uniknąć ukrytych niespodzianek w umowie.

➡Rekomendacje brokera

 • XTB: Ten broker oferuje opcję inwestowania w Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, EOS, Dash, Miota, Ripple i Litcoin. Będziesz mieć do zainwestowania 25 par kryptowalut, platformę xStation + MT4, a także regulowaną przez CNMV. Dodatkowo roczny koszt to 0 euro.
 • Plus500: Podobnie jak XTB, tutaj masz możliwość inwestowania w Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, EOS, Dash, IOTA, Ripple i Litcoin za pośrednictwem bardzo łatwej w użyciu platformy. Oprócz posiadania konta demo, oferowana jest opcja handlu z dźwignią, niskimi spreadami plus zerową prowizją i rocznym kosztem 0 euro.
 • eTorus: Ta nowa platforma, mająca stosunkowo mało czasu na rynku, zawierała opcję inwestowania w 16 kryptowalut plus pary. Daje możliwość tworzenia kopii dla traderów, a także portfeli Ma dostępne prowizje i jest uważana za jedną z najlepszych platform handlu społecznościowego.
UDZIAŁ!
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Broker kryptograficzny: Top 10 najlepszych»

 1. Zwycięzca odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Victor, dziękuję za komentowanie Crypto Broker: Top 10 najlepszych. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *