Brokerzy w Salwadorze
Brokerzy w Salwadorze

 

➡️ Czy jesteś handlarz z Salwadoru a nie wiesz z kim zacząć inwestować? 

W tej sekcji powiemy Ci, co ➡️ maklerzy giełdowi (znany również jako brokerów) działają w Salwadorze ✅. I może się wydawać, że jest ich wiele, ale tak naprawdę, porównując z innymi krajami, Salwador nie ma zbyt wiele oferty, ale nie martw się, jest wiele opcji do wyboru. Wskażemy Ci najbezpieczniejszą opcję.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że firmy, które tutaj wymieniamy, zostały wymienione przez: Salwadorscy handlarze, i będą one ułożone w kolejności alfabetycznej, a jak wspomnieliśmy wcześniej, pamiętaj, aby zapoznać się z sekcją, o której wspomnieliśmy wcześniej, gdzie służymy radą przy wyborze maklera giełdowego. Podobnie jesteśmy otwarci na komentarze, a jeśli jesteś traderem z Salwadoru, zapraszamy do pozostawienia komentarza ze swoją opinią lub rekomendacji firmy maklerskiej.

Chcielibyśmy również wspomnieć, że będziemy wymieniać firmy którzy działają w Salwadorze, nie oznacza to, że są tam fizycznie, w Salwadorze.

Uwaga: jeśli chcesz zobaczyć zaktualizowaną listę brokerów, zapraszamy do zapoznania się z naszą 🥇 ranking najlepszych brokerów 2022 .

Na koniec przedstawiamy listę:

handlarz axi- Broker z siedzibą w Australii, regulowany przez ASIC.

bultraderzy: broker z siedzibą w Madrycie w Hiszpanii i nieznane przepisy

DUKASKOPIA: broker z siedzibą w Genewie w Szwajcarii i regulowany przez FINMA zarówno jako bank, jak i dealer papierów wartościowych

Na handel- Broker z siedzibą w Wielkiej Brytanii i regulowany przez FCA UK

FXCM: broker z siedzibą w Nowym Jorku, regulowany przez (różne podmioty, w zależności od urzędów) NFA (Stany Zjednoczone), CFTC (Kanada), FSA (Wielka Brytania), SFC CE (Hong Kong)

FxPro: broker z siedzibą w Londynie, regulowany przez FCA i CySEC

OANDA: broker z siedzibą w Toronto w Kanadzie i regulowany przez różne podmioty regulacyjne, takie jak FCA, ASIC, MiFID, CFTC, NFA i CySEC

➡️ Należy zauważyć, że ⛔ To nie to samo, że broker jest regulowany ⛔, do zarejestrowanych, tutaj szczegółowo wyjaśniamy regulamin brokera.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jesteś z firmami maklerskimi, o których wiemy, że oferują swoje usługi w Salwadorze, jeśli znasz inne, ponieważ prosimy o pozostawienie komentarza ze stroną internetową lub nazwą firmy, a my go dodamy.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

89 komentarze do «Maklerzy giełdowi - Brokerzy w Salwadorze»

 1. Alejandra odpowiedź

  A co z libertexem, czy jest niezawodny?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Alejandra, mamy recenzję Libertex pod tym linkiem: Libertex.

   Pozdrowienia.

 2. eberely odpowiedź

  Pochodzę z Salwadoru i zaczynam od handlu i jest osoba o imieniu Geaninne, która za określoną kwotę uczy cię handlować, forex, daje ci nawet konto handlowe z 200 $
  Czy ktoś o niej słyszał i czy jest godna zaufania?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Eberley, nie wierz w to, co ci mówią, tak działają te oszustwa, o którym brokerze mówimy, znasz nazwę? Nie wysyłaj niczego, dopóki tego nie sprawdzimy, to dla Twojego bezpieczeństwa.

   pozdrowienia.

 3. Mary odpowiedź

  Witam, co możesz mi powiedzieć o CLYDE TRADE?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentowanie Clyde Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.