Bytecoin: wszystko, co musisz wiedzieć📲💰

Świat kryptowalut jest więcej niż fascynujący. A wirtualna waluta, która znajduje swoją wartość w szeregu łańcuchów bloków, może nas naprawdę zaskoczyć. Taki był wpływ Bytecoina, że ​​pojawia się coraz więcej wirtualnych walut.

Jest to jedna z najważniejszych kryptowalut, przynajmniej jak na swój czas na rynku. Tutaj opowiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o jednym z pionierów wirtualnego rynku walutowego. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o tym rynku, zdecydowanie powinieneś czytać dalej.

➡Co to jest Bytecoin?✨

Uruchomiony w 2012 roku można powiedzieć, że obok Bitcoina BCN jest jedną z pierwszych kryptowalut na rynku, jednym z pionierów w branży. Ta cyfrowa waluta wyróżnia się zdecentralizowaną technologią operacyjną P2P, która wykorzystuje Blockchain jako metodę operacyjną.

Aby wyróżnić się na rynku, Bytecoin włożył prawie wszystkie swoje wysiłki w stworzenie monety, która jest naprawdę anonimowa. Dlatego od samego początku widzieliśmy, jak ekskluzywna technologia została uwzględniona, aby ta moneta była naprawdę anonimowa, przewyższając w ten sposób Bitcoin.

Tak naprawdę niewiele wiadomo na temat rozwoju Bytecoina, choć niektóre przecieki wskazują, że narodził się on w Deep Web jako próba stworzenia alternatywnego systemu finansowego. W rzeczywistości niewiele wiadomo o tym projekcie, ponieważ dołożono wszelkich starań, aby zachować prywatność informacji.

Jedną z najbardziej uderzających cech jest to, że Bytecoin obsługuje technologię CryptoNote, która pozwala tworzyć transakcje z dużo większą prywatnością. Ponadto tego typu technologia znacznie przyspiesza przetwarzanie informacji. Obie korzyści sprawiają, że Bytecoin jest znacznie bardziej anonimowy i bezpieczny.

➡ Różnice między Bytecoinem a Bitcoinem✨

 • Anonimowość: Podczas kryptowaluty działają w taki sposób, że transakcje są bardziej prywatne, nie wszystkie są całkowicie anonimowe. Bytecoin w porównaniu do innych kryptowalut okazuje się znacznie bezpieczniejszy i anonimowy. Dzieje się tak, ponieważ używają technologii CryptoNote do przetwarzania twoich informacji.
 • Koszty operacyjne: Kolejną z najważniejszych różnic, jaką Bytecoin porównał z innymi wirtualnymi walutami, jest jego koszt operacyjny. Koszt zakupu w domach wymiany jest jednym z najniższych na rynku. W dodatku ich prowizje za nie wynoszą praktycznie 0.
 • Szybkość transakcji: Szybkość transakcji to jeden z punktów, który Bytecoin ma najbardziej na korzyść swojej konkurencji. To z powodu Blockchain, którego używają, umożliwia szybką walidację z szybkością 120 sekund na blok. Bitcoin potrzebuje 10 minut na zakończenie procesu.
 • Dostępne wydobycie: Na koniec powinieneś wiedzieć, że wyraźną przewagą Bytecoin w stosunku do Bitcoina i innych walut jest proces kopania. BCN pozwala łatwo wydobywać monety z dowolnego komputera. Z drugiej strony inne waluty wymagają dużego sprzętu, aby móc je wydobywać.

bytecoin

➡Technologia za✨

Chociaż Bytecoin dzieli ten sam system operacyjny o nazwie Blockchain z innymi kryptowalutami, ma cechę, która czyni go wyjątkowym. I czy to? Technologia CryptoNote jest zintegrowana z Blockchain, co koncentruje się na zachowaniu anonimowości łańcucha bloków i jego uczestników.

Można powiedzieć, że CryptoNote pojawił się jako odpowiedź na problemy z prywatnością, jakie przyniósł Bitcoin. Twórcy BCN zdali sobie z tego sprawę, więc postanowili znaleźć sposób na zintegrowanie kluczy publicznych i podpisów prywatnych, aby ich platforma była anonimowa.

➡Jak działa CryptoNote?

CryptoNote najlepiej zdefiniować jako mieszanka algorytmu o nazwie CryptoNight, który działa ramię w ramię z protokołami znanymi jako Ring Signatures. Proces jest prosty, każda transakcja wykorzystuje jednorazowy klucz publiczny, z którego korzysta kilku użytkowników, co uniemożliwia centralizację decyzji.

W tej modalności, w której klucz publiczny jest używany do pojedynczej transakcji, ale jednocześnie w wielu operacjach, ich szybkość ulega poprawie. Ślad danych jest również redukowany przez trzymanie informacji poza łańcuchem bloków.

➡Wydobycie Bytecoin✨

Jeśli jest jedna rzecz, która sprawiła, że ​​Bytecoin stał się popularny wśród użytkowników, to to, jak łatwo jest wydobywać tę wirtualną walutę. I możesz to zrobić praktycznie z dowolnego komputera, niezależnie od tego, czy ma on duży procesor czy kartę graficzną.

Użytkownicy mogą łatwo wydobywać te monety i otrzymywać rekompensatę w BCN dzięki zastosowaniu algorytmu Egalitarnego Proof-of-Work (PoW). Dzięki temu dowolny zwykły procesor może wydobywać monetę, aby była bardziej dostępna i uniwersalna. To ogromna zaleta bezpośrednio w kosztach wydobycia i energii.

➡Gdzie mogę ich użyć?

Chociaż korzystanie z tych cyfrowych walut nie jest jeszcze rozpowszechnione, ponieważ nie są one w pełni akceptowane, ich wykorzystanie jako formy płatności stopniowo rośnie. A teraz możemy znaleźć nowe możliwości płacenia za pomocą wirtualnych walut.

Jedną z zalet, które możemy znaleźć, jest to, że lDeweloperzy uruchomili program rozwoju API. Ma to na celu znacznie efektywniejszą integrację zarówno platformy Bytecoin, jak i urządzeń, zachęcając w ten sposób użytkownika do korzystania z tej waluty.

bytecoin

➡Jak mogę to zdobyć?✨

Najpopularniejszym sposobem zdobycia tych kryptowalut jest proces kopania, czyli otrzymanie wynagrodzenia za pracę nad walidacją bloków. Dzieje się tak dlatego, że możliwości nabycia tych walut są ograniczone, np. nie ma możliwości uzyskania ich za pomocą pieniądza fiducjarnego.

Kupowanie Bytecoina w kantorach to coś, co ogranicza się tylko do niektórych domów, ponieważ jego użycie nie jest uogólnione. Najprostszą opcją jest wymiana różnych wirtualnych walut na Bytecoin w celu stworzenia niektórych z tych anonimowych kryptowalut.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Bytecoin: wszystko, co musisz wiedzieć📲💰»

 1. María José odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj María José, dziękuję za komentarz na temat Bytecoin: Wszystko, co musisz wiedzieć📲💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.