Bitshares: wszystko, co musisz wiedzieć

Świat kryptowalut rozwinął się skokowo, ponieważ dziś na rynku możemy znaleźć ogromną różnorodność kryptowalut, takich jak Bitshares. I na tym zmiany się nie kończą, krok po kroku widzieliśmy, jak technologia zaczęła się rewolucjonizować.

Tutaj porozmawiamy o Bishares, cyfrowej walucie, która wykracza poza konwencjonalne zasady kryptowalut, ponieważ ma unikalne funkcje. Tak więc, jeśli chcesz wiedzieć więcej o BTS, lepiej czytaj dalej to, że przygotowujemy dla Ciebie, abyś mógł podejmować lepsze decyzje finansowe.

➡Co to są Bitshares?

W prosty sposób Bitshares to kryptowaluta, która idzie dalej z różnymi funkcjami. Gruntownie Jest to zdecentralizowana giełda lub giełda oparta na technologii Blockchain. Pozwala to użytkownikom na zawieranie transakcji, handel papierami wartościowymi i aktywami.

Wśród funkcji oferowanych przez Bitshare jest sposób, w jaki kończą one centralizację tradycyjnych giełd. Chodzi o to, że kiedy wymieniasz waluty cyfrowe w normalnej giełdzie, operacja jest zarządzana przez nich, przechowując wszystkie informacje na swoich serwerach.

Bitshares jest odpowiedzialny za wyeliminowanie tej centralizacji poprzez włączenie technologii Blockchain do giełdy. W ten sposób węzły będą odpowiadać za zarządzanie wszystkimi transakcjami, co zmniejsza ich koszt. Ponadto sprawia to, że informacje pozostają jako bloki w łańcuchu, a nie w kantorze.

Inną cechą wyróżniającą Bitshares jest sposób, w jaki ta kryptowaluta i giełda skupiła się na modyfikowaniu zmienności swojej waluty cyfrowej. Udało się to osiągnąć dzięki dwóm rozwiązaniom technologicznym, które warto przejrzeć:

 • Poparte dolarami: Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że Bitshares ma kopię zapasową 1 do 1 za pomocą Smart Coin Bit USD llub oznacza to, że moneta jest zabezpieczona 1 dolarem. To sprawia, że ​​stabilność jest znacznie wyższa w porównaniu z innymi bardziej niestabilnymi kryptowalutami.
 • Wykorzystanie BitAssets: Oprócz dolara Bishare skoncentrował się na tworzeniu nowych aktywów cyfrowych, które są wspierane przez aktywa rzeczywiste. A zatem możemy znaleźć aktywa, takie jak dolary z ich cyfrowym odpowiednikiem Bit USD lub złoto z jego wersją online o nazwie Bit Gold.

bitshares

➡Zalety Bitshare✨

 • Stabilność Jedną z głównych zalet BTS jest fakt, że ta kryptowaluta cieszy się znacznie większą stabilnością niż inne rodzaje walut internetowych. Dzieje się tak, ponieważ zabezpieczenie aktywów oznacza, że ​​waluta nie ma oznaczonych wzlotów i upadków, które zwykle mają te waluty.
 • Wymieniać się: Kolejną wielką zaletą jest to, że technologia Blockchain zastosowana w tej giełdzie zmienia sposoby dokonywania transakcji. Twoje informacje będą już scentralizowane, jeśli nie teraz, będą zarządzane przez węzły. Co więcej, Będziesz mieć możliwość wymiany kryptowaluty na inne rodzaje aktywów bez komplikacji.
 • Prędkość: Podobnie, wykorzystując technologię blockchain do transakcji, proces jest znacznie bardziej wydajny. Oznacza to, że czas potrzebny na przetworzenie transakcji będzie znacznie krótszy niż w tradycyjnym domu maklerskim. Dzięki temu proces staje się znacznie bardziej wydajny.
 • Kopia zapasowa prawdziwych pieniędzy: Jakby tego było mało, powinieneś wiedzieć, że aktywa oferowane przez BTS wraz z jego cyfrową walutą mają poparcie w świecie rzeczywistym. Oznacza to, że mają relację 1 do 1 z innym aktywem, waluta cyfrowa ma za sobą dolara.

➡Różnice między udziałami bitowymi a bitcoinami✨

 • Jedną z wyraźnych różnic między obiema kryptowalutami jest struktura. Bitcoin ma pojedynczą strukturę zwaną strukturą jednostkową, podczas gdy Bitshares działa w podwójnej strukturze, który jest podzielony na BTS Coins i Bit Assets, aktywa Bitshares.
 • Bitshare, w przeciwieństwie do innych wirtualnych walut, są powiązane z wartością innych aktywów jako forma kopii zapasowej. Posiadając zasięg w Smart Coins zapewniona jest stabilność waluty cyfrowej, dzięki czemu unika się zmienności, która charakteryzuje większość kryptowalut jak Bitcoin, Ethereum itp.
 • Maksymalna ilość kryptowalut to kolejna z różnic, jakie znajdujemy między obiema walutami. Na przykład Bitcoin ma maksymalną kwotę 21.000 84.000 milionów, podczas gdy Litecoin ma 3.600 XNUMX milionów monet. Zamiast tego BTS ma tylko XNUMX miliarda wirtualnych monet.
 • Kolejną istotną różnicą jest fakt, że technologia Blockchain BTS poprawiła szybkość i przepustowość transakcji w porównaniu do konkurentów. Pozwala to dopasować NASDAQ pod względem szybkości transakcji i mocy obliczeniowej zarówno do kart Visa, jak i MasterCard, co jest naprawdę zaskakujące, biorąc pod uwagę możliwości branżowych gigantów.

➡Technologia stojąca za BTS✨

Bycie giełdą, z własną kryptowalutą, opartą na ulepszonym Blockchainie, Bitshares działają za pomocą unikalnego algorytmu, delegowanego dowodu lub stawki. Zasadniczo jest to ulepszony algorytm Proof of Work używany przez Bitcoin w jego transakcjach.

Zastosowanie algorytmu DPoS sprawia, że ​​szybkość walidacji obiektów jest znacznie wyższa, szybsza i wydajniejsza. Ponadto pozwala to również na poprawę równości między górnikami. W ten sposób możliwe jest zwiększenie mocy obliczeniowej Twojego blockchaina i węzłów, które go tworzą.

KUCOIN

➡Proces wydobycia✨

Wiadomo, że kraje o niższych kosztach energii elektrycznej koncentrują więcej wydobycia kryptowalut. Dlatego BTS skupiło się na stworzeniu procesu wydobywczego, w którym eliminowana jest konkurencja, a każdemu członkowi łańcucha przydzielana jest rola lub zmiana.

Tak więc, górnik będzie kopał i odbierał zapłatę tylko wtedy, gdy nadejdzie jego kolej, aby potwierdzić bloki łańcucha. Aby to osiągnąć, konieczne było zmodyfikowanie algorytmu, tworząc w ten sposób specjalny DPoS do tego zadania. Oprócz tego, że proces jest bardziej sprawiedliwy, czyni go również bardziej dostępnym.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «Bitshares: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. PrzewodnikJobs_2022 odpowiedź

  Dash powstał w styczniu 2014 roku. Token narodził się w postaci Litecoina. Ma da allora, założyła serię dziewięciu funzionalita. Cio to wyzwanie dla due livelli, nota zachęty z mistrzem nodi i zdecentralizowane zarządzanie projektem. Cio znacznie zwiększa gli insediamenti di pagomento. Ponadto funkcja PrivateSend dodała opcje prywatności. Status ten został nadany w lutym 2016 r. w celu ułatwienia interakcji społeczności, zarządzania i praktyki zrównoważonego finansowania. Tutto questo e all insegna di całkowicie przejrzysta i otwarta operacja. Otaczająca ją społeczność utrzymuje praktykę DAO na końcu gwarancji, że centralna postać może przejąć nad nią kontrolę.

 2. Santiago odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Santiago, dzięki za komentowanie Bitshares: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.