Bitcoin: wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰

Jedną z najpopularniejszych kryptowalut na świecie jest Bitcoin, pionier w tym segmencie. A jeśli kiedykolwiek usłyszysz termin kryptowaluta, prawdopodobnie przyjdzie ci do głowy ta cyfrowa waluta. Dlatego nie możemy wątpić w jego pozycję na rynku.

Jeśli planujesz zainwestować w tę walutę lub kupić je za wysoką kapitalizację, którą mają, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Bitcoin, jego technologii, jak działa, jak go zdobyć, zalety, między innymi, o których powinieneś wiedzieć.

✨Co to jest Bitcoin?✨

Jak już was przewidywaliśmy, Bitcoin to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych walut wirtualnych na świecie. Można powiedzieć, że pochodzenie Bitcoina jest powodem jego popularności, ponieważ jest to pierwsza kryptowaluta na rynku.

Ta wirtualna waluta ma swoją wartość i działanie oparte na łańcuchu informacyjnym znanym jako Blockchain, który jest łańcuchem węzłów, które obsługują dane za pośrednictwem łańcuchów. Użytkownicy są odpowiedzialni za zarządzanie transakcjami, dając im pewność lub pewność, a tym samym generując wartość.

Zasadniczo proces wygląda następująco, osoba wysyła pieniądze w postaci Bitcoina, transakcja dociera do sieci w postaci bloku. Później ten blok przesyła swoje informacje do wszystkich części sieci, a następnie strony są odpowiedzialne za zatwierdzenie transakcji.

Po zatwierdzeniu transakcji blok ten jest wstawiany do łańcucha jako jeszcze jeden węzeł, co pozostawia jasny i nieusuwalny zapis procesu. Po zakończeniu tego procesu pieniądze są wysyłane lub przeprowadzana jest transakcja, niezależnie od tego, czy jest to zakup, sprzedaż lub wymiana Bitcoina.

Bitcoin

✨Zalety Bitcoin

 • Koszty użytkowania: W porównaniu z tradycyjnymi pieniędzmi i konwencjonalną bankowością, koszt korzystania z Bitcoina jest znacznie niższy. Wynika to z faktu, że proces wysyłania i obsługi pieniędzy jest znacznie prostszy i wydajniejszy, co zmniejsza koszty, takie jak prowizje za obsługę pieniędzy.
 • Uniwersalny: Będąc wirtualnym, nie jest ograniczony fizycznymi ani politycznymi granicami, więc jego zastosowanie jest uniwersalne. Możesz z niego korzystać łatwo i przy bardzo szybkich transakcjach, które nie podlegają granicom i barierom każdego kraju. Mogą być również używane w dowolnym miejscu na świecie.
 • Anonimowy: Jeśli chcesz zachować w tajemnicy swoje informacje i tożsamość, Bitcoin jest jedną z najlepszych opcji. Ponieważ nie ma pośrednika między transakcjami, informacje pozostają między dwiema stronami, użytkownikiem, który kupuje i sprzedaje, wysyła i odbiera itd. Twoje informacje nie są udostępniane między węzłami ani innymi użytkownikami.
 • Bardzo wysokie bezpieczeństwo: Kolejną zaletą Bitcoina jest to, że Blockchain jest praktycznie nienaruszalny lub bardzo trudny do zhakowania. Wynika to z faktu, że będąc złożonym z szeregu węzłów i zarządzanym przez użytkowników, bardzo trudno jest jednocześnie naruszyć wszystkie węzły. Każdy blok posiada wyizolowane informacje, ale w połączeniu z łańcuchem bloków.
 • Każdy może z nich korzystać: Jest praktycznie uniwersalny więc każdy użytkownik może z niego korzystać, nie ma żadnych ograniczeń. Możesz iść, kupić bitcoiny i nimi handlować.
 • Pożegnanie inflacji: Normalne waluty, takie jak dolar, euro i inne waluty, podlegają skutkom inflacji, uogólnionemu wzrostowi cen. Każdego roku nasze pieniądze tracą na wartości z powodu inflacji, Bitcoin nie jest dotknięty problemem inflacji, więc nie traci na wartości.

✨Wady ✨

 • Skalowalność: Ponieważ technologia Blockchain firmy Bitcoin jest jednym z pierwszych, jakie możemy znaleźć na rynku, ma pewne ograniczenia. Jednym z nich jest fakt, że skalowalność Bitcoina w zakresie operacji jest nieco ograniczona.
 • Zmienność: Kolejnym przeciw, który możemy znaleźć, jest fakt, że jest bardzo niestabilny. Oznacza to, że wartość tej cyfrowej waluty może drastycznie wzrosnąć lub spaść. tak ok Bitcoin był stabilny, zaobserwowano drastyczne spadki i nagłe tendencje spadkowe lub wzrostowe.

✨Proces✨

Powiedzmy, że Javier chce kupić telefon komórkowy, który ma cenę 2 bitcoinów, a Samara zamierza mu go sprzedać. Następnie Javier płaci swoim portfelem, wysyłając Bitcoin do portfela Samara, zamiar przeprowadzenia wspomnianej transakcji jest przekazywany do węzłów Blockchain.

Po zweryfikowaniu transakcji generowany jest blok transakcji, który jest weryfikowany przez górników, osoby odpowiedzialne za sprawdzenie, czy informacje w bloku są prawdziwe. Jeśli wszystko jest prawdziwe, blok zostaje zatwierdzony i zarejestrowany w łańcuchu bloków. Tak więc Javier będzie miał o dwa mniej bitcoinów, a Samara 2 więcej w swoim Portfelu.

✨Sekret za łańcuchem bloków . Block

Blockchain to rodzaj cyfrowej księgi, która jest otwartą bazą danych P2P, która rejestruje wszystkie operacje przeprowadzane za pomocą Bitcoin.

Bloki te są połączone z następującymi, tworząc w ten sposób łańcuch bloków, Blockchain, który rejestruje informacje o użytkowniku. Aby sprawdzić dobre intencje górnika, który weryfikuje informacje o bloku, a także informacje o bloku i potwierdza opinię węzłów, stosuje się mechanizm Proof-of-Work.

Magia Blockchain tkwi w budowie łańcucha z nowymi blokami i informacjami znajdującymi swoją wartość w walidacji górników i udziale węzłów w nowych rejestrach. Co więcej, wartość jest wspierana przez szereg problemów matematycznych i złożone algorytmy.

Aby zdobyć bitcoiny, można je kupić, choć znajdziemy też opcję ich wydobywania, rozwiązując algorytmy i zagadki matematyczne. Proces kopania wymaga dużej mocy w komputerach z procesorami, kartami i GPU, które są odpowiedzialne za rozwiązywanie tych operacji i generowanie bitcoinów.

Bitcoin

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Bitcoin: wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰»

 1. Bretania odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Brithany, dziękuję za komentarz na temat Bitcoin: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.