Bitcoin Gold: wszystko, co musisz wiedzieć💰

Taki był wpływ i znaczenie Bitcoin Gold, że możemy stwierdzić, że różne kryptowaluty wykorzystały go jako podstawę lub inspirację. I jest tak, że pomimo posiadania starego Blockchain, ponieważ był on pierwszym, który został opracowany, Bitcoin ma solidne podstawy do rozwijania większej liczby kryptowalut.

Tutaj porozmawiamy o jednej z kryptowalut, o której mówi się, że jest córką Bitcoina, co widać nie tylko w nazwie. Zgadza się, tutaj porozmawiamy o Bitcoin Gold, powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby móc go w pełni wykorzystać.

▶ Co to jest Bitcoin Gold?

Znany jako BTG, Bitcoin Gold wyłonił się z Bitcoina, wykorzystując do jego rozwoju technologię Blockchain. Zasadniczo zasady działania Bitcoin zostały wykorzystane jako punkt wyjścia do stworzenia Bitcoin Gold, co ułatwiło jego stworzenie.

Koncepcją, na której skupiło się BTG, jest decentralizacja, dlatego wdrożyła algorytm PoW lub Proof to Work. Pozwala to większej liczbie użytkowników na wydobywanie tej monety, co pomaga w znacznie szerszej produkcji monet w sieci użytkowników.

złoto bitcoinowe

▶ Plusy Bitcoin Gold

Pomimo tego, że jest uważany za córkę Bitcoina, Bitcoin Gold ma wyraźną przewagę nad innymi kryptowalutami. Tutaj powiemy Ci, jakie są główne zalety tej wirtualnej kryptowaluty, o której mówi się, że wkrótce będzie warta tyle samo w złocie, przynajmniej w wirtualnym złocie.

 • Zaminowany: Jak już powiedzieliśmy, proces wydobycia jest znacznie bardziej dostępny, ponieważ Algorytm PoW pozwala większej liczbie osób na kopanie. W ten sposób sieć staje się znacznie szersza, co poprawia ilość generowanych monet i w pewien sposób obniża koszt wydobycia wirtualnych walut.
 • bezpieczeństwo: Ponadto włączenie algorytmu Dzięki PoW sieć jest znacznie bardziej niezawodna, co przekłada się na znacznie większe bezpieczeństwo more. W ten sposób możemy stwierdzić, że obie transakcje pozostają bezpieczniejsze, a sieć Blockchain staje się znacznie trudniejsza do naruszenia.
 • Stabilność Podczas gdy Bitcoin Gold ma te same problemy z zmiennością, co każda inna waluta online, w pewnym sensie był stabilny. Jego wartość odnotowała kilka szczytów spadków i wzrostów, ale generalnie zawsze pozostawała w tym samym przedziale cenowym.

▶ Różnice między Bitcoin Gold a Bitcoin

 • bezpieczeństwo: Jedną z głównych różnic, jakie możemy znaleźć między Bitcoin Gold a tradycyjnym Bitcoinem, jest bezpieczeństwo. To z powodu BTG stawia na bycie jedną z najbezpieczniejszych kryptowalut na świecie. W tym celu używany jest unikalny format adresu, co pozwala uniknąć włamań i ataków.
 • Nowa cecha: Kolejna funkcja, którą możemy znaleźć w funkcji Ochrona powtórek, która jest odpowiedzialna za ochronę depozytów użytkowników. Ta funkcja, niedostępna w Bitcoin, pozwala użytkownikom BTG lepiej kontrolować swoje wydatki, znacznie dokładniej.
 • Limit walutowy: Więcej niż różnica, tutaj znajdujemy wspólny punkt. I czy to? zarówno Bitcoin, jak i Bitcoin Gold będą miały limit produkcji kryptowalut. Limit ten wyniesie 21 milionów monet, po osiągnięciu nie można wygenerować ani jednej kryptowaluty BTG, jak w Bitcoin.
 • Zdecentralizowane: Kolejną wadą Bitcoina w porównaniu do BTG jest fakt, że pierwsza moneta ma scentralizowane wydobycie. Zamiast, BTG wykorzystuje algorytm PoW, który ułatwia dostęp do kopania użytkownikom z dobrym procesorem graficznym.

▶ Technologia za 

Podczas gdy Bitcoin Gold był oparty na Bitcoin, kryptowalucie, która wyróżnia się pionierskim Blockchainem w cyfrowym świecie. Chociaż jej podstawy są pionierską walutą w tym segmencie, deweloperzy podjęli się ulepszenia wielu koncepcji tej waluty.

W ten sposób zastosowany algorytm ma taką samą konstrukcję, choć różnica polega na tym, że jego Blockchain jest nowy, stworzony z podziału głównego blockchaina. To nadeszło, z własną historią transakcji inną niż ta używana przez Bitcoin na swoim blockchainie.

Jeśli chodzi o algorytm, który znajdujemy za procesem transakcji i kopania, mamy algorytm typu PoW, którym jest Equihash. Inną cechą jest to, że kod tej kryptowaluty jest open source, co pomaga ludziom uzyskać dostęp do tej sieci.

▶ Górnictwo

Jedną z wielkich zalet oferowanych przez Bitcoin Gold jest fakt, że ta kryptowaluta pozwala na jej wydobywanie. Aby wydobycie było znacznie bardziej dostępne, BTG używa zdecentralizowanego systemu, który działa bez ASICS (wyspecjalizowany procesor), co pozwala ludziom kopać z kartami graficznymi o niezbyt dużej mocy.

Aby mieć dużą liczbę górników w sieci, Bitcoin Gold pozwala kopać za pomocą potężnego procesora graficznego, ale nie na poziomie ASIC. Podobnie wszystko, czego potrzebujesz, to stosunkowo podstawowa znajomość języka programowania, co ułatwia eksplorację.

Najlepszym sposobem na zdefiniowanie wydobywania Bitcoin Gold jest to Te wirtualne waluty znajdują się w blokach po 50 na 50. Te bloki znajdują się w kopalni, wydobycie łamie każdy blok, aby zdobyć monety. Minusem jest to, że bloki zagłębiają się w kopalni.

złoto bitcoinowe

▶ Jak z niego korzystać?

Jedna z wad Bitcoin Gold to fakt, że ta waluta nie jest jeszcze akceptowana jako metoda lub forma płatności. Chociaż jeśli Bitcoin jest już używany jako forma płatności, BTG również będzie wkrótce używany.

▶ Czy można go kupić?

Oprócz wydobywania BTG, możliwe jest również łatwe kupowanie Bitcoin Gold, ponieważ ta kryptowaluta jest popularna i łatwa do zdobycia. Istnieją sklepy i kantory, w których można łatwo handlować tego rodzaju kryptowalutą w celu przesłania ich do Twojego Portfela i późniejszego wykorzystania.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Bitcoin Gold: wszystko, co musisz wiedzieć💰»

 1. Ian odpowiedź

  Słyszałem o nich dobre rzeczy, ale nie chcę, żeby kradli mi pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ian, dziękuję za komentarz na temat Bitcoin Gold: Wszystko, co musisz wiedzieć💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.