Binance Coin: Wszystko, co musisz wiedzieć

Chociaż wielu użytkowników może obawiać się kryptowalut, w rzeczywistości udowodnili swoją wagę i wartość jako Binance Coin. I to jest to, że stopniowo zdobywają miejsce w historii finansów z coraz większą liczbą kryptowalut na rynku.

Tutaj porozmawiamy o kryptowalucie znanej jako BNB lub Binance Coin. Przygotowaliśmy poradnik, z którym opowiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tej opcji. Dzięki temu nie musisz się już martwić, ponieważ nie wiesz nic o kryptowalutach, gdy szukasz miejsca, w którym możesz zainwestować swoje pieniądze.

✨Co to jest BNB?✨

Znany jako BNB pod skrótem Binance Coin, to oficjalna kryptowaluta CriptoExchange, znanej również jako giełda Binance. Wprowadzony głównie na rynek azjatycki, Binance Coin jest jedną z pierwszych cyfrowych monet, które pojawiły się w 100% skoncentrowane na tym ważnym rynku.

Głównym powodem, dla którego Binance zdecydowało się na uruchomienie własnej kryptowaluty, jest chęć ułatwienia operacji w ramach tej platformy. Tak narodziło się BNB, w celu ułatwienia i uproszczenia procesu inwestowania, wymiany i zawierania transakcji na rynku azjatyckim.

Wśród zalet oferowanych przez BNB znajduje się fakt, że ta kryptowaluta akceptuje handel dużą liczbą kryptowalut. Ponadto oferuje użytkownikom, którzy korzystają z własnych korzyści Tokena, jako zniżkę w ciągu pierwszych 4 lat użytkowania.

Inaczej, Binance Coin pojawia się jako sposób na wspieranie transakcji w ramach tej samej platformy Binance. Aby zwiększyć wartość i znaczenie tej kryptowaluty, ci sami programiści uruchomili różne projekty związane z Blockchange, w ten sposób są one wykorzystywane jako rodzaj gazu do samodzielnego zasilania systemu.

binance

✨Różnice między Binance Coin a Bitcoinem✨

 • Kwota tokena: Jedną z głównych przewag BNB nad Bitcoinem jest fakt, że Ta kryptowaluta pozwala operować znacznie większą liczbą Tokenów niż Bitcoin. Dzieje się tak, ponieważ BNB posiada 200 milionów kryptowalut.
 • Certyfikowany silnik: Aby zasilić tę platformę, Binance opracował kompatybilny certyfikowany silnik, który umożliwia znacznie szybsze dokonywanie transakcji. Porównywany stożek po kryptowalutach, jest to jedna z najszybszych na rynku, dzięki której transakcje są niemal natychmiastowe, który jest szybszy niż Bitcoin.
 • Wolumen transakcji: Kolejną zaletą jest to, że Binance Coin umożliwia generowanie większego wolumenu transakcji dzięki swojemu certyfikowanemu silnikowi. A to dlatego, że dzięki silnikowi o większej pojemności i szybkości można wygenerować więcej transakcji w tym samym czasie w porównaniu na przykład z Bitcoinem.
 • Handel innymi walutami: Wreszcie możemy odkryć, że Binance Coin, dzięki wykorzystaniu platformy Binance, udaje się być kompatybilny z innymi rodzajami kryptowalut. Pozwala to na przeprowadzanie różnych transakcji z innymi kryptowalutami, dzięki czemu jego użycie jest znacznie bardziej wszechstronne w porównaniu na przykład z Bitcoinem lub Ethereum.

✨Technologia stojąca za Binance Coin✨

Podobnie jak inne kryptowaluty, Binance Coin jest oparty na tokenie Ethereum ERC 20, który uzupełnia swój token technologią Bitcoin Blockchain. Ponadto do działania posiada oprogramowanie typu open source lub open source, które wykorzystuje system klastrowy.

Konstrukcja posiada nośnik danych w postaci konstrukcji o różnym przeznaczeniu napędów, co zwiększa bezpieczeństwo systemu. To dodatkowo przyspiesza szybkość transakcji, co znacznie przyspiesza operacje, jak powiedzieliśmy w poprzednim punkcie.

Inną cechą, którą możemy znaleźć, jest to, że Binance Coin wykorzystuje opłaty za każdą wygenerowaną transakcję z rabatami do 50% w ciągu pierwszych lat ich wykorzystania. Dlatego Binance ogłosił, że odkupi monety w celu ich dewaluacji i zwiększenia ich wartości.

Jeśli chodzi o kopanie, powinieneś wiedzieć, że tej kryptowaluty nie można kopać, więc nie możesz jej uzyskać, rozwiązując złożone algorytmy. Aby uzyskać wirtualne monety od Binance można osiągnąć tylko poprzez wymianę lub transakcje. Użytkownicy z dużymi wolumenami transakcji otrzymują bonusy znane jako Airdrops.

moneta binance

✨Zalety Binance✨

 • Szybkość działania: Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy rozpaczają, ponieważ procesy transakcyjne są powolne, Binance jest dla Ciebie. Ta kryptowaluta oferuje możliwość działania w krótkim czasie z szybkimi wynikami i niższymi kosztami eksploatacji kompensując prędkość objętością.
 • Rabaty: Dla tych, którzy zdecydują się na handel za pośrednictwem Binance Coin, będą mogli otrzymać korzyści, takie jak 50% zniżki w ciągu pierwszych 4 lat korzystania z tej monety. Ta zniżka dotyczy wyłącznie Binance, ponieważ ta promocja została uruchomiona w celu zachęcenia do używania jej jako tokena wymiany dla platformy.
 • Bezpieczeństwo i zaufanie: Dzięki temu, że platforma ta wykorzystuje zarówno system Ethereum Token, jak i Bitcoin Blockchain, mamy pewność, że proces będzie bezpieczny i wydajny. Technologia zastosowana w tej kryptowalucie również Pozwala na posiadanie kompatybilnego silnika z większym wolumenem transakcji.
 • Plecy: Wreszcie, mamy wsparcie, które Binance może udzielić kryptowaluty, coś, co ma tylko kilka walut. Na rynkach finansowych Azji i Chin Binance cieszy się dużym prestiżem co idzie w parze z sojuszami, które ma, dzięki czemu ta waluta jest bardziej niezawodna.

✨Czy warto?

Istnieją dwa powody, dla których warto rozważyć BNB jako formę inwestycji w kryptowalutę. To z powodu Binance jest uważany za jedną z najważniejszych giełd lub giełd nie tylko na rynku azjatyckim, ale i na świecie.

Drugim powodem, który powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że eksperci zgadzają się, że ta platforma stanie się znacznie bardziej istotna w nadchodzących latach. To Ponieważ kapitalizacja lub wartość, jaką płaci ta moneta, jest jedną z najwyższych na rynku, przynajmniej w przewidywaniach.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Binance Coin: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. ZWYCIĘZCA RAUL GARCIA CALDERÓN odpowiedź

  Fajnie, że mamy solidną i bezpieczną firmę i inwestujemy z bezpieczeństwem i zwrotem

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj VICTOR, dziękuję za komentowanie Binance Coin, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.