Augur: Wszystko, co powinieneś wiedzieć

Choć przyszłość jest niepewna, bo nikt nie wie, co może się wydarzyć, w świecie finansów stara się przewidzieć przyszłość. Augur idzie za tym samym przykładem, ponieważ ta kryptowaluta opracowała unikalny algorytm o ogromnym potencjale.

Dlatego widzimy, że coraz więcej instytucji finansowych wkłada wysiłek w dokonywanie szacunków tego, co się wydarzy. Tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o cyfrowej walucie, która, jak się mówi, ma zdolność przewidywania przyszłości.

➡Co to jest Augur?

W związku z tym Augur nie jest kryptowalutą, ale nazwą platformy handlowej. Tutaj znajdujemy zdecentralizowaną platformę open source opartą na Blockchain używanym przez Ethereum. Ten projekt opiera się na przewidywaniu przyszłości między innymi na różnych rynkach, wydarzeniach, firmach.

Zgodnie z koncepcją po Augur, użytkownik, który poprawnie odgadł przepowiednię, otrzymuje nagrodę. Ta nagroda to kryptowaluta z sieci Augur, która jest znana jako REP. Jego cel jest prosty, rozwiązać bieżące problemy rynków spekulacyjnych, takie jak ich ograniczanie i monopolistyczna kontrola nad nimi..

Mechanizm zaproponowany przez Augura opiera się na przewidywaniu wygenerowanym przez koncepcję masowej mądrości. Oznacza to, że każdy użytkownik może stworzyć niezależny rynek predykcyjny na platformie, uruchamiając swoją prognozę. Każdy użytkownik może kupić udziały w prognozach, a jeśli się spełnią, uzyskać zwrot lub zysk.

Korzystając z tego narzędzia, Augurowi udaje się wykorzystać koncepcję masowej mądrości, która opiera się na fakcie, że jeśli zapytasz wielu ludzi, prawdopodobnie odpowiedź będzie prawidłowa. Choć wydaje się to „subiektywne”, ma podstawy naukowe.

broker

➡Różnice między Augurem a Bitcoinem✨

 • Blockchain: Główną cechą wyróżniającą Augur i Bitcoin jest sposób, w jaki działają węzły blockchain i informacyjne. I chodzi o to, że Blockchain, który tworzy augura, jest jedynym, który koncentruje się na rynku predykcyjnym.
 • Wyłączność: Jedną z najbardziej uderzających cech Augura jest to, że w porównaniu z innymi kryptowalutami okazuje się on znacznie bardziej ekskluzywny na rynku. Dzieje się tak, ponieważ jednostki lub monety REP są ograniczone do maksymalnej ilości 11 milionów kryptowalut REP z sierpnia.
 • Kolekcje prowizji: Sposób naliczania prowizji na tej platformie jest podobny do tego u bukmachera. I czy to? tutaj opłata jest pobierana od prognozy, to znaczy, że jest naliczany od samego wyniku. Zazwyczaj maksymalna prowizja wynosi 2%.
 • Zgłoszenie błędu: Aby ulepszyć platformę i zredukować potencjalne błędy, Augur opracował program znany jako Bounty. W ten sposób nagradzani są użytkownicy, którym uda się wykryć jakiś rodzaj awarii, co pomaga programistom skutecznie ulepszać platformę.
 • Nie ma górnictwa: W przeciwieństwie do Bitcoina, tutaj nie możesz wydobywać wirtualnych monet, ponieważ maksymalna kwota została już wygenerowana. Podobnie, żetony są niepodzielne, więc nie można kupić ich ułamka. To sprawia, że ​​Augur jest wyjątkową kryptowalutą.

➡Jak to działa?✨

Jak większość kryptowalut, jeśli nie wszystkie, Augur i jego REP są oparte na Blockchain, tylko tutaj znajdujemy Ethereum jako bazę. Tak to jest, zarówno Augur, jak i REP opierają się na łańcuchu bloków wykorzystywanych przez tę kryptowalutę.

Z kolei waluta REP oparta jest na standardzie ERC-20, który pozwala na łatwe zawieranie inteligentnych kontraktów. Według ekspertów, Augur to największa zdecentralizowana sieć aplikacji, DApp, która została stworzona za pośrednictwem sieci Ethereum Blockchain. Ponadto jego kod opiera się na sieci Peer-to-Peer i bez użycia zdecentralizowanego serwera.

Operacja jest jak zakład. Użytkownik uruchamia pytanie z dwiema możliwymi odpowiedziami, temu zakładowi przypisywana jest wartość bazowa, a także dodatkowa zgodnie ze współczynnikiem ryzyka. Wartość zakładu wzrośnie wraz ze wzrostem ryzyka.

Augur

➡Przykład jak to działa✨

Na przykład użytkownik zadaje pytanie, aby spróbować odgadnąć, kto wygra Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 (zgadza się, można dokonywać wszelkiego rodzaju prognoz). Opcje są dwie: wygraj Francję lub wygraj Argentynę, to proste. 60% użytkowników twierdzi, że wygra Francja, a 40%, że wygra Argentyna, a wartość przewidywania to 1 REP.

Jeśli wygra Francja, łup wyniesie 1.4 REP, natomiast jeśli wygra Argentyna, wynik wyniesie 1.6 REP, ponieważ im większe ryzyko poniesiesz, tym więcej otrzymasz korzyści.

➡Gdzie kupić Augur?

Wielką zaletą Augura jest to, że pomimo posiadania zupełnie innej sieci niż konwencjonalne kryptowaluty, kupowanie REP jest łatwiejsze niż myślisz. Możesz to zrobić za pośrednictwem głównych giełd lub brokera bez komplikowania sobie życia.

Umożliwi to dostęp do sieci Augur, aby dokonać swoich prognoz i spróbować odgadnąć, że inni użytkownicy. Pamiętaj, że do zarządzania Twoim REP konieczne jest posiadanie Portfela, który jest kompatybilny z tego typu kryptowalutą, aby poznać Twoje saldo.

➡Czy warto?

Odpowiedź generalnie będzie zależeć od każdego z nich, choć eksperci są zgodni, że jego działanie jest jedyną rzeczą, która naprawdę przyciąga uwagę. Ta platforma jest wyjątkowa, ponieważ pozwala na przewidywanie, na co nie pozwala żadna inna wirtualna waluta.

Tak, Musisz wziąć pod uwagę, że Augur jako taki nie ma rzeczywistej wartości, a przynajmniej nie może być używany jako forma płatności. Dzieje się tak, ponieważ punkty REP mogą być wykorzystywane wyłącznie do przeprowadzania ankiet lub prognoz, a nie jako konwencjonalna metoda płatności.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Augur: Wszystko, co powinieneś wiedzieć»

 1. Thiago Lima odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Thiago Lima, dziękuję za komentarz na Augur: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.