ARK: Najlepszy przewodnik dla początkujących


Broker Bux

Podstawą kryptowalut jest technologia Blockchain, unikalny system, który tworzy szereg węzłów łańcucha w celu poprawy bezpieczeństwa i kontroli transakcji, takich jak ARK. Z tej technologii powstały innowacje i ulepszenia, które umożliwiły wzmocnienie świata kryptowalut.

ARK, to kryptowaluta, która wdrożyła wielką poprawę w świecie Blockchain, oferując nową opcję wejścia na pole pieniądza cyfrowego. Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, abyś zrozumiał, co kryje się za tą walutą online.

✨Co to jest ARK?

ARK wykracza poza pojęcie kryptowaluty. Choć jest to waluta cyfrowa, to jednocześnie unikalny ekosystem, którego celem jest przybliżenie użytkownikom, startupom i firmom świata Blockchain. Osiąga się to poprzez stworzenie jednej z najszybszych, najwydajniejszych i najbardziej skalowalnych platform na rynku.

Sekret ARK kryje się za technologią, która umożliwia tworzenie setek łańcuchów bocznych, łańcuchów równoległych do Blockchain, łączenie ich za pomocą inteligentnych mostów lub inteligentnych mostów. Pozwala to na szybkie tworzenie sieci bez konieczności tworzenia oprogramowania od podstaw.

✨Wartość kryptowaluty Ark

Chociaż kryptowaluta ARK była jedną z najbardziej stabilnych, miała również bardzo wyraźne szczyty i spadki. Widzimy to na przykład w bombie świątecznej 2017 roku, kiedy wszystkie kryptowaluty spadły, a ARK osiągnął wartość 10 dolarów, osiągając trend wzrostowy.

Niestety monety te straciły na wartości znacznie spadając i podążając za trendem spadkowym rynku, jak to miało miejsce w przypadku większości kryptowalut. Dziś ARK znajduje się wśród 100 kryptowalut o najwyższej wartości na rynku, czyli gwarantujących jej znaczenie finansowe.

ARK

✨Różnice między ARK a Bitcoinem

  • Algorytm: Główna różnica, jaką możemy znaleźć między ARK a Bitcoinem, polega na algorytmie, w którym działają. Bitcoin działa poprzez algorytm Proof of Work, podczas gdy ARK działa poprzez modyfikację lub odmianę algorytmu Delegated Proof of Stake.
  • Wydajność: Kolejną zaletą jest to, że Dzięki zastosowaniu Smart Bridge powstają znacznie uproszczone i wydajne sieci. Ponadto, zmniejszając złożoność opracowywania łańcuchów bocznych, możliwe jest zmniejszenie zużycia energii. Przekłada się to na mniejsze wydatki na energię, a także mniejsze wydatki pieniężne.
  • Wypłata dywidendy: ARK płaci uczestnikom głosującym 51 delegatów wybranych do dywidendy DPoS w wysokości 10% w kryptowalutach. Dywidendy te kumulują się w określonych okresach czasu, co pozwala na wzrost Twoich tokenów. Jest to korzyść rzadko spotykana w innych kryptowalutach.
  • Podział uprawnień: Jednym z zagrożeń w sieciach Blockchain jest to, że użytkownicy przejmują kontrolę nad głosami, zdobywając w ten sposób całą władzę nad siecią. W ARK waga głosów jest rozdzielona między różne węzły, tym samym rozdzielając kontrolę i zapobiegając porwaniu sieci..
  • bezpieczeństwo: Podobnie, poprzez włączenie setek łańcuchów bocznych z własnymi węzłami, a także inteligentnych mostów i rozłożenie ciężaru głosu, zwiększa się bezpieczeństwo. Zhakowanie ARK jest praktycznie niemożliwe, co zwiększa zaufanie, jakie ta kryptowaluta oferuje swoim użytkownikom.
  • Rozbudowa i skalowalność: Jednym z najczęstszych problemów, jakie napotykamy w przypadku Bitcoina, jest skalowalność projektu i Blockchain. W tym przypadku ARK rozwiązuje ten problem, umożliwiając rozwój setek łańcuchów bocznych połączonych z inteligentnymi mostami. Ta technologia jest bardzo podobna do tak zwanych chidchains połączone z łańcuchem bloków za pośrednictwem sieci rodzic-dziecko.

✨Technologia za

ARK to kryptowaluta z unikalną technologią. Jego rozwój został wykonany z Blockchain, a także wykorzystano kryptowaluty, takie jak Lisk, Crypti i BitShares odniesienia. Algorytm delegowanego dowodu stawki został wykorzystany i ulepszony w celu stworzenia bardziej wydajnego i niezawodnego algorytmu.

Oprócz tego zintegrowano rozwój łańcuchów bocznych, które działają podobnie do łańcuchów podrzędnych. Pozwala to na łatwe tworzenie sieci danych, ponieważ masz podstawy do opracowania, nie są one budowane od zera.

Aby zintegrować stworzone sidechainy z głównym Blockchainem, a także zbudować sieć, opracowano inteligentne mosty. Mosty te umożliwiają komunikację między węzłami, co znacznie usprawnia proces transakcji i wymiany danych. zmniejszenie kosztów i zużycia energii.

Podobnie udoskonalono system DPoS, który pozwala na lepszą integrację kodu. Ma to na celu wdrożenie uproszczonych przyszłych interakcji w schemacie ARK. Stworzono również warunki dla ARK jako ekosystemu do interakcji z innymi kryptowalutami bez problemów księgowych.

✨Górnictwo

W przeciwieństwie do innych podobnych kryptowalut, takich jak ARDOR, ARK pozwala na ich wydobywanie. Oczywiście proces wydobycia różni się od walut cyfrowych, takich jak Bitcoin, ponieważ zmienia się algorytm. Jeśli chcesz być górnikiem ARK, musisz wziąć pod uwagę te różnice.

Potrzebujesz portfela do przechowywania swoich ARK, ponieważ monety ARK są odbierane w czasie rzeczywistym po utworzeniu nowego bloku, co dzieje się co 8 sekund w ekosystemie ARK. Wszystko to odbywa się za pomocą normalnego procesora, dzięki czemu proces jest bardziej dostępny.

Przechowywanie swoich ARK w księdze jest bardzo ważne, ponieważ pozwala ci uczestniczyć w ich systemie głosowania, to znaczy mieć możliwość bycia jednym z 51 delegatów odpowiedzialnych za weryfikację transakcji; to daje nagrody i bonusy. Według ARK im więcej posiadasz tokenów, tym większe są szanse na udział.

Portfel używany przez ARK jest w domu, to znaczy jest opracowany samodzielnie, więc jego integracja jest prosta. Jest dostępny w aplikacji zarówno dla systemów IOS, jak i Android, a ponadto można go pobrać dla systemów Windows, Linux i Apple, a także jest kompatybilny ze sprzętem Ledger Nano S.

binance

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.