Komentarze ECNSwiss

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ECNSwiss (zwanego również ecnswiss.com), jest brokerem kryptowalut i CFD. Czy ECNSwiss jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu ECNSwiss. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: Niemczech, choć brakuje mu regulacji niemieckiego regulatora, którą powinien mieć, co każe nam sądzić, że tak naprawdę nie ma bazy w Niemczech. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspomina o byciu spółką regulowaną przez FCA, co nie ma większego sensu, jeśli wspomina się, że ma siedzibę rzekomo w Niemczech, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. Poza tym ECNSwiss nie podaje numeru domniemanego przepisu w celu jego weryfikacji.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ECNSwiss, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 500 $, zmienny spread, dźwignia do 1:500, handel telefoniczny.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 $, stały spread, dźwignia do 400: XNUMX, handel telefoniczny.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy 20.000 1 $, zmienny spread, dźwignia do 300: XNUMX, handel telefoniczny, spersonalizowana obsługa.

Rodzaje kont ECNSwiss
Rodzaje kont ECNSwiss

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje ECNSwiss to: platforma MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ECNSwiss udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ECNSwiss
Strona internetowa ECNSwiss

ECNSwiss zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć świata handlu, wyjaśnienie produktów finansowych, które oferuje ECNSwiss, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat ECNSwiss |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.ecnswiss.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona ECNSwiss <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma ECNSwiss jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając innych opinii o ECNSwiss, najczęściej znaleźć negatywne recenzje, CNMV (regulator Hiszpanii) oznaczył ECNSwiss jako chiringuito finansowy. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o ECNSwiss? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *