✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w DynastyFx Global. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o DynastyFx Global i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWdynastyfxglobal.com
🏠 spółka*DynastyFx Global Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresStany Zjednoczone

⚠️ Właścicielem DynastyFx Global jest firma DynastyFx Global Ltd znajduje się w Stanach Zjednoczonych, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez DynastyFx Global, w tym przypadku zauważamy, że oferuje ona 5 różnych typów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
BRĄZOWY$500
SREBRO$5000
ZŁOTO$100000
DIAMENT$20.000
HANDEL VIP-owski$50000

Informacje w sieci

Globalna witryna DynastyFx

DynastyFx Global zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, filmy informacyjne, wykresy na żywo i tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Globalna wycena końcowa DynastyFx ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja jest następująca: NIE INWESTUJ Z DynastyFx Global.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o DynastyFx Global:

data Aktualizacja wiadomości
Wrzesień 2023Reklamacja przeciwko DynastyFx Global regulator finansowy FCA

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8532″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z DynastyFx Global.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez DynastyFx Global

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić DynastyFx Global

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić DynastyFx Global?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy DynastyFx Global to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że DynastyFx Global to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało jeszcze jednej bardzo negatywnej charakterystyki spółki.

Czy DynastyFx Global jest niezawodny?

Nie. DynastyFx Global nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od DynastyFx Global?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla DynastyFx Global?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy DynastyFx Global to oszustwo? Opinie»

 1. Cezar odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj César, dziękuję za napisanie o DynastyFx Global. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *