Komentarze na temat Duxa Capital

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Duxa Capital (zwany także duxacapital.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Duxa Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Duxa Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Duxa Capital Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: nieznany.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Duxa Capital, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe oraz Konto Klub Milionerów. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 500, alerty handlowe, częściowa edukacja, premia lojalnościowa do 10%, sygnały raz dziennie, codzienny przegląd rynku, Junior account manager (do 1 tygodni), wsparcie 2/24.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 10.000, zaawansowane wykresy, alerty handlowe, częściowa edukacja, premia lojalnościowa do 20%, poziom ubezpieczenia do 20%, sygnały raz dziennie, codzienny przegląd rynku, konto oszczędnościowe, Junior account manager (do 1 tygodni), wsparcie 2/24 , WhatsApp.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 100.000, zaawansowane wykresy, ekskluzywne aktualizacje, webinaria, alerty handlowe, edukacja (pełny dostęp), premia lojalnościowa do 30%, poziom ubezpieczenia do 30%, sygnały 2 razy dziennie, codzienny przegląd rynku, konto oszczędnościowe, menedżer Junior account manager ( Unlimited), Senior Account Manager (Unlimited), wsparcie 24/5, WhatsApp, grupa analityków.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 250.000, zaawansowane wykresy, ekskluzywne aktualizacje, webinaria, alerty handlowe, edukacja (pełny dostęp), premia lojalnościowa do 60%, poziom ubezpieczenia do 60%, sygnały 3 razy dziennie, codzienny przegląd rynku, konto oszczędnościowe, manager Junior account manager ( Unlimited), Senior Account Manager (Unlimited), wsparcie 24/5, zarządzanie pieniędzmi, WhatsApp, grupa analityków.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 500.000, zaawansowane wykresy, ekskluzywne aktualizacje, webinaria, alerty handlowe, edukacja (pełny dostęp), bonus lojalnościowy do 80%, poziom ubezpieczenia do 80%, nielimitowane sygnały, codzienny przegląd rynku, konto oszczędnościowe, Junior account manager (Unlimited), Senior Account Manager (bez ograniczeń), wsparcie 24/5, zarządzanie pieniędzmi, WhatsApp, zaproszenia na wydarzenia VIP, grupa analityków.

Konto Klubu Milionerów: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 1.000.000, zaawansowane wykresy, ekskluzywne aktualizacje, webinaria, alerty handlowe, edukacja (pełny dostęp), bonus lojalnościowy do 100%, poziom ubezpieczenia do 100%, nielimitowane sygnały, codzienny przegląd rynku, konto oszczędnościowe, Junior account manager (Unlimited), Senior Account Manager (bez ograniczeń), wsparcie 24/5, zarządzanie pieniędzmi, WhatsApp, zaproszenia na wydarzenia VIP (samolot firmowy), grupa analityków.

Rodzaje kont Duxa Capital
Rodzaje kont Duxa Capital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jaką oferuje Duxa Capital to: własna platforma o nazwie Duxa Capital.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Duxa Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Duxa Capital
Strona internetowa Duxa Capital

Duxa Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Duxa Capital |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: duxacapital.com

Número de teléfono: +44 1617685104 (Wielka Brytania)

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Duxa Capital <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Duxa Capital jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i nie jest jasne, z jakiego kraju działa (broker offshore) przy poszukiwaniu opinii na temat Duxa Capital Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Duxa Capital do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Duxa Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.