W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Duvaro. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o Duvaro i wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWduvaro.io
🏠 spółka48Power Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaHandlowiec internetowy
📌 AdresDesconocido

⚠️ Duvaro wspomina, że ​​jest własnością 48Power Ltd, ale informacje wyświetlane na dole strony są wyraźnie zrzutem ekranu z innej strony internetowej, używają sfałszowanych informacji, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość i zamiary. Z tego powodu w to wierzymy Duvaro to niezwykle niebezpieczne miejsce. ⚠️

Rodzaje kont

Duvaro oferuje 4 różne konta do handlu:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Początkujący$ 5000
Zaawansowane$ 25000
Zawodowiec$ 100000
VIP$ 250000

Informacje w sieci

stronie Duvaro

Duvaro przedstawia podstawowe informacje na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości rynkowe i analizy, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 442030977009

???? Ostateczna ocena Duvaro ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Duvaro.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Duvaro:

dataAktualizacja wiadomości
--

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Duvaro? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Duvaro.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Duvaro

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Duvaro

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Duvaro?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Duvaro to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Duvaro to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Duvaro jest godny zaufania?

Nie. Duvaro nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Duvaro?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Duvaro?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Duvaro to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Ignacio odpowiedź

  MOJE DOŚWIADCZENIA Z DUVARO SĄ NAPRAWDĘ BARDZO ZŁE, WZIĘLI WSZYSTKIE PIENIĄDZE, KTÓRE MOGĘ ZAROBIĆ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ignacio, dziękuję za napisanie o Duvaro. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.