Komentarze na temat DLA Capitals

W tej sekcji przeanalizujemy broker DLA Capitals (zwany także dlacapitals.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy DLA Capitals naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu DLA Capitals. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Należy wspomnieć, że strona DLA Capitals nie ma wersji hiszpańskiej, chociaż ze względu na wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych, zdecydowaliśmy się również przejrzeć DLA Capitals.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają o byciu regulowanym. Uważamy, że DLA Capitals jest brokerem nieregulowanym. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez DLA Capitals, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Basic, Premium Account i Pro Account Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawoweMinimalny depozyt początkowy 500 $, stały spread, dźwignia 500: 1, wsparcie mail-in, wypłaty 3-5 dni.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, zmienny spread, dźwignia 200:1, obsługa czatu na żywo, wypłaty w ciągu 2 - 3 dni.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, zmienny spread, dźwignia 50:1, wsparcie telefoniczne, wypłaty tego samego dnia.

 

Rodzaje kont DLA Capitals
Rodzaje kont DLA Capitals

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty DLA Capitals to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które DLA Capitals udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa DLA Capitals
Strona internetowa DLA Capitals

DLA Capitals zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, niektóre wiadomości o wydarzeniach finansowych (choć w języku angielskim), słowniczek, wyjaśnienie wstępnych koncepcji świata inwestycyjnego, kalendarz ekonomiczny, sekcja z często zadawanymi pytaniami, niezupełnie znacznie więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat DLA Capitals |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: dlakapitały.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona DLA Capitals <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma DLA Capitals jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie podaje, do jakiej firmy należy, nie podaje, gdzie ma swoją siedzibę, szukając opinii na temat DLA Capitals tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o DLA Capitals? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *