Komentarze na temat Dividendcare Limited

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Dividendcare Limited, jest brokerem forex i CFD (oferującym handel kryptowalutami). Czy Dividendcare Limited jest naprawdę polecana na inwestycję? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: FinCom Corporation Limited i Dividendcare Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent and the Grenadines (Corporation Limited) oraz Hong Kongu (Dividendcare Limited).

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: Wspominają o rejestracji w SVGFSA (organ regulacyjny Saint Vincent i Grenadyn), której nie mogliśmy znaleźć, ale nawet gdyby to była prawda, to tylko rejestracja, rozporządzenie, to wspominają również o rzekomej regulacji brokerregulator.com , ale jest to niezależny finansowy organ regulacyjny, który naszym zdaniem jest niewiarygodny, więc nie bierzemy tego pod uwagę, to w skrócie nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Dividendcare Limited, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 4.000 $, bez rekwotowania, bez poślizgu, do 1:400 dźwigni.

Po nim następuje Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 $, bez rekwotowania, bez poślizgu, do 1:400 dźwigni.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP: brak rekwotowań, brak poślizgów, dźwignia do 1:500, brak opłat za przelew bankowy, szkolenia z handlu online, bezpłatne szkolenie indywidualne.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Dividendcare Limited (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Dividendcare Limited Di
Rodzaje kont Dividendcare Limited Di

The platformy do obsługi że oferty Dividendcare Limited to: MT4 (MetaTrader 4).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Dividendcare Limited udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu dywidendy
Witryna z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu dywidendy

Dividendcare Limited zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych instrumentów i produktów, którymi można handlować z tą firmą, listę „klas”, które wyjaśniają pewne podstawowe pojęcia świata inwestycji, mają również aktualności, ale wygląda na to, że nie działa.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Dividendcare Limited

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Dywidendacare.com/?lang=es

Número de teléfono: + 852 589-85-264

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Dividendcare Limited jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​chociaż nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy ani ocen na temat Dividendcare Limited, jest to nieregulowany broker, który wspomina o byciu regulowanym w różnych częściach swojej strony internetowej i nie jest to prawdą, wydaje się być pochodzenia rosyjskiego (są części sieci w języku rosyjskim), przynajmniej sugerujemy ostrożność.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Dividendcare Limited? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *