✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Dividendcare Limited

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Dividendcare Limited, jest brokerem forex i CFD (oferującym handel kryptowalutami). Czy Dividendcare Limited jest naprawdę polecana na inwestycję? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: FinCom Corporation Limited i Dividendcare Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent and the Grenadines (Corporation Limited) oraz Hong Kongu (Dividendcare Limited).

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: Wspominają o rejestracji w SVGFSA (organ regulacyjny Saint Vincent i Grenadyn), której nie mogliśmy znaleźć, ale nawet gdyby to była prawda, to tylko rejestracja, rozporządzenie, to wspominają również o rzekomej regulacji brokerregulator.com , ale jest to niezależny finansowy organ regulacyjny, który naszym zdaniem jest niewiarygodny, więc nie bierzemy tego pod uwagę, to w skrócie nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Dividendcare Limited, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 4.000 $, bez rekwotowania, bez poślizgu, do 1:400 dźwigni.

Po nim następuje Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 $, bez rekwotowania, bez poślizgu, do 1:400 dźwigni.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP: brak rekwotowań, brak poślizgów, dźwignia do 1:500, brak opłat za przelew bankowy, szkolenia z handlu online, bezpłatne szkolenie indywidualne.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Dividendcare Limited (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Dividendcare Limited Di
Rodzaje kont Dividendcare Limited Di

Te platformy do obsługi że oferty Dividendcare Limited to: MT4 (MetaTrader 4).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Dividendcare Limited udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu dywidendy
Witryna z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu dywidendy

Dividendcare Limited zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych instrumentów i produktów, którymi można handlować z tą firmą, listę „klas”, które wyjaśniają pewne podstawowe pojęcia świata inwestycji, mają również aktualności, ale wygląda na to, że nie działa.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Dividendcare Limited

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: dywidendcare.com/?lang=en

Número de teléfono: + 852 589-85-264

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Dividendcare Limited jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​chociaż nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy ani ocen na temat Dividendcare Limited, jest to nieregulowany broker, który wspomina o byciu regulowanym w różnych częściach swojej strony internetowej i nie jest to prawdą, wydaje się być pochodzenia rosyjskiego (są części sieci w języku rosyjskim), przynajmniej sugerujemy ostrożność.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”136″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Dywidenda ograniczona»

 1. Facu odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Facu, Dziękujemy za napisanie o Dividendcare Limited. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *