Komentarze na temat bezpośredniego TT
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Bezpośrednie TT (zwany również nazwą: globaldtt.com), jest firmą zarządzającą funduszami i doradczą. Czy Direct TT jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Direct TT ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest bezpośrednie ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Bezpośrednie TT wspomina o byciu częścią: Direct Trading Technologies LTD. (brak dokładnych danych z Twojej rejestracji)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wzmianki oparte na Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania i Vanuatu, ale jest to nieprawdziwa informacja.

 

❌Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, widzimy, że wspominają o regulacji FCA i VFSC, ale temu zaprzecza się, gdy widzimy, że nie pojawia się na liście rejestracyjnej żadnej z agencji.

 

UWAGA: Direct TT jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Direct TT, w tym przypadku oferuje 4 offers różne rodzaje kont: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto VIP i Konto ECN. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mini: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, dźwignia 1: 200, wielkość kontraktu 1 lot, spread normalny, pieniądze odizolowane od klienta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, dźwignia 1: 200, wielkość kontraktu 1 lot, profesjonalny spread, pieniądze odizolowane od klienta.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia 1: 200, wielkość kontraktu 1 lot, spread VIP, pieniądze odizolowane od klienta.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.000, dźwignia 1: 200, wielkość kontraktu 1 lot, spread bez marży, pieniądze odizolowane od klienta.

Rodzaje kont Direct TT
Rodzaje kont Direct TT

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Direct TT to: Platformy MT4, MT5 y Profesjonalna telewizja cyfrowa.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Direct TT udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Bezpośrednia strona internetowa TT
Bezpośrednia strona internetowa TT

Bezpośrednie TT zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: wiadomości gospodarcze, różne analizy, kalendarz ekonomiczny, trochę informacji o oferowanych produktach, najczęściej zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Bezpośrednie TT 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: globaldtt.com | dttmarkets.com

📞Numer telefonu: +507 308 6990 (Panama) | +44 20 3059 7765 (Wielka Brytania)

📧 E-mail: [email chroniony] (Panama) | [email chroniony] (Wielka Brytania)

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Direct TT. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Bezpośrednie TT ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Bezpośrednie TT jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie podaje konkretnych informacji o jej rejestracji, a także próbuje podszywać się pod regulowanego brokera, gdy wyraźnie nie jest . ❌

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2022 CNMV dodano do Bezpośrednie TT – Globalne TT do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2022 r.

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Direct TT? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Technologie handlu bezpośredniego (Global TT): oceny i recenzje»

 1. isalion odpowiedź

  Witam! Chciałbym wiedzieć, czy zostałeś oszukany przez Trading Technologies LTD. Czy współpracowali z MetaTrader? Dziękuję Ci

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Isalion, dziękuję za komentarz na temat technologii handlu bezpośredniego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. José Ignacio odpowiedź

  Witam wszystkich, zainwestowałem również w TRADING TECH i zdarzyło mi się, że mam zysk w wysokości 44,360.22 30.000 $ Próbuję kwoty 4.800 XNUMX € i proszą mnie o XNUMX XNUMX €, aby dokonać płatności.
  Mówią mi, że chodzi o podatki, gdy na ich stronie wyraźnie jest napisane, że nic nie pobierają za dochód lub wypłatę kwot, co więcej, Broker Olena na żywo tylko każe mi prosić o tę kwotę, ponieważ są pośrednikami i te pieniądze nie jest dla nich, ale jak mówię na ich stronie internetowej, WYRAŹNIE MÓWIĄ, ŻE PONOSZĄ WSZYSTKIE WYDATKI.
  Cóż, nie polecam.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José Ignacio, możesz umieścić swój komentarz w tym linkuTechnika handlowa, aby inne osoby, które zainwestowały w tego brokera, wiedziały, jak to działa.

   Pozdrowienia.

 3. Globalna naziemnej telewizji cyfrowej odpowiedź

  Wzywamy wszystkich klientów do weryfikacji wszystkich informacji z odpowiednim organem regulacyjnym; większość stron internetowych promuje fałszywe i oszukańcze informacje.

  -Direct Trading Technologies (UK) Ltd, firma świadcząca usługi finansowe licencjonowana i regulowana przez Financial Conduct Authority (FCA) na podstawie licencji FRN 795892 (dla klientów profesjonalnych i instytucjonalnych).

  -Direct Trading Technologies Ltd, firma świadcząca usługi finansowe autoryzowana i regulowana przez Komisję Usług Finansowych Vanuatu w Republice Vanuatu, numer rejestracyjny: 40169.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DTT Global, dziękuję za komentarz na temat technologii handlu bezpośredniego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Karen odpowiedź

  Nie chcą zwrócić moich pieniędzy, czy mogę coś zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Karen, dziękuję za komentarz na temat technologii handlu bezpośredniego. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.