✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w akcje bezpośrednie. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Direct-stock i powiemy Ci, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWdirect-stock.com
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ Direct-stock nie wspomina, kto jest jego właścicielem, firma nie wspomina gdzie jest usytuowany, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Direct-stock, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Zielony$5000
Premia$15000
Platyna$50000
Wykonawczy$100.000
Prezydencki$250000

Informacje w sieci

bezpośrednia witryna giełdowa

Direct-stock zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena akcji bezpośrednich ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Direct-stock.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o sprzedaży bezpośredniej:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Direct-stock, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
grudnia 2023Reklamacja na Direct-stock regulator finansowy FSMA

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8274″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Direct-stock.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Direct-stock

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać akcje bezpośrednie

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić sprzedaż bezpośrednią?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Direct-stock to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że sprzedaż bezpośrednia to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy magazyn bezpośredni jest niezawodny?

Nie. Direct-stock nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Direct-stock?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla akcji bezpośrednich?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

15 komentarze do «Czy sprzedaż bezpośrednia to oszustwo? opinie»

 1. Martina Contrera odpowiedź

  NIE PRZESTAJĄ DZWONIĆ!! SĄ ZGŁASZANE PRZEZ FSMA! JESTEM BARDZO ZŁY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Martina, dziękuję za napisanie o Direct-stock. Ten broker jest uważany za oszustwo. FSMA (belgijski organ regulacyjny ds. finansów) wystosował do nich zawiadomienie za brak regulacji i wprowadzanie klientów w błąd (Zobacz link FSMA).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. fer odpowiedź

  cześć

  już mnie oszukali

  Próbowałem się wycofać, bo miałem sytuację awaryjną i nic...

  już mnie okradli

  Bądź ostrożny, ponieważ wszystkie są dobre, ale kiedy chcesz wypłacić, odrzucają cię i kradną wszystkie twoje pieniądze

  synowie złodziei b….

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fer, dziękuję za napisanie o Direct-stock. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Nurio, powiedz im, że jesteś matką osoby, do której dzwonią, że uległa ona śmiertelnemu wypadkowi i ogłuchła oraz że jesteś jej matką i nie masz żadnych oszczędności. Szukają pieniędzy, jeśli ich nie ma, nie są już zainteresowani i wpisują je do swojej bazy danych. Jeden z naszych użytkowników podając się za brata, powiedział, że osoba, której szuka, zginęła w wypadku motocyklowym, jest bezrobotna i nie ma środków na opłacenie pogrzebu. Niestety, czasami w obliczu koszmaru telefonów od tych osób trzeba wykazać się większą pomysłowością od nich.

   Pozdrowienia.

 3. Rober odpowiedź

  Dzień dobry,

  Prawda jest taka, że ​​miałem szczęście i po rejestracji zadzwonili do mnie, aby dokończyć rejestrację lub coś w tym rodzaju (poszli poprosić mnie o pieniądze), zanim zdecydowałem się zbadać sprawę i kazałem im zadzwonić po południu, ponieważ byłem pracuję i nie mogę im pomóc. , podaję im godzinę, kiedy mogą się ze mną skontaktować i do tego momentu dzwonili do mnie jakieś 4 lub 5 razy i musiałem tej samej dziewczynie powiedzieć, że nie mogę i że już to zrobiłem powiedział jej kiedy.
  Nalegali tak wiele razy i bardzo mnie to złościło, bo już im mówiłam, że z nimi nic nie skończę i że mnie zwolnią, no cóż, to zupełnie niemożliwe.
  Każą mi wysłać e-mail na adres, który napisali, aby poinformować ich, żeby do mnie nie dzwonili itd., i nic. jak nic. Mówisz im, niektórzy mówią tak, zostawiają to i dzwonią dalej. Zablokowałem jakieś 20 czy 30 różnych numerów, bo w dodatku mimo, że jest to ta sama osoba, zawsze jest to inny numer.
  To przykre, że ludzie w ten sposób wykorzystują innych. Życzę powodzenia wszystkim, którzy zarobili pieniądze na tych oszustach.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Rober, dziękuję za napisanie o Direct-stock. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Nuria

    Witam, spotyka mnie to samo co chłopak z komentarza powyżej… to jest prawdziwe molestowanie. Chcę zgłosić tę firmę i jej kampanię marketingową, ponieważ dosłownie ich styl jest bardzo agresywny, atakują cię bardzo wymagającymi pytaniami, nie pozwalają ci mówić, rozłączasz się i dzwonisz wiele razy (30 z rzędu) . Chcę skorzystać z prawa do wycofania i usunięcia moich danych osobowych i nie wiem jak to zrobić. To jest haniebne i nielegalne.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Nurio, blokuj każdy telefon, który widzisz, a który nie pochodzi z Twojego kraju.

    Pozdrowienia.

  • Nuria odpowiedź

   Jeśli znalazłeś sposób, aby uniemożliwić im dzwonienie do Ciebie lub zgłaszanie ich, będę wdzięczny za Twoją informację.

 4. Anioł odpowiedź

  Ta firma to oszustwo, nie inwestuj w nią, oszukają Cię i nie będziesz mógł wypłacić środków.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Angel, dziękuję za napisanie o Direct-stock. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Wiktoria odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć, Victoria, dziękuję za napisanie o Direct-stock. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *