darmowe komentarze do pieniędzy

W tej sekcji przeanalizujemy DineroLibre, A broker futures, znany również jako broker futures.

Broker wspomina, że ​​jest własnością: Baumann and Kraus Enterprises Ltd, chociaż wspomina również Plan B Services Ltd., więc nie jest to dla nas bardzo jasne.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Baumann i Kraus Enterprises Ltd wspomina o posiadaniu z siedzibą w San Cristóbal y Las Nueves, chociaż Plan B Services Ltd. wspomina, że ​​ma siedzibę w Sofii w Bułgarii. Więc to też nie jest jasne.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulacje brokera, broker nie wspomina o swojej regulacji, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje DineroLibre, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje rachunków: rachunek brokerski, rachunek sygnałowy i rachunek automatyczny.

Konto brokera: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 €, podręczniki edukacyjne zostaną dostarczone bez spersonalizowanego wsparcia.

Po nim następuje Liczba sygnałów: minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.000 €, zapewnione zostaną podręczniki edukacyjne, spersonalizowane wsparcie, sygnały rynkowe, przyspieszone wypłaty, nieograniczone comiesięczne wypłaty, zapewnione strategie inwestycyjne oraz edukacja finansowa.

Ostatnim typem konta jest Konto z automatycznym handlem: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 €, zapewnione podręczniki edukacyjne, spersonalizowane wsparcie, sygnały rynkowe, przyspieszone wypłaty, nieograniczone comiesięczne wypłaty, zapewnione strategie inwestycyjne, a także edukacja finansowa, handel automatyczny, prywatne sesje z ekonomistami i inteligentny plan zarządzania pieniądze, między innymi.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej cech charakterystycznych typów kont FreeMoney na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Darmowe pieniądze
Niektóre specyfikacje dotyczące rodzajów konta Darmowe pieniądze

Te platformy do obsługi że broker oferuje: uważamy, że jest to własna platforma DineroLibre, chociaż tego nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które broker DineroLibre zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Witryna DineroLibre
Witryna DineroLibre

FreeMoney zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: objaśnienia różnych podstaw świata handlu, mały wykres z aktualnymi notowaniami różnych walut i naprawdę niewiele więcej.

Bitcoinsformuła.pl

Strona Bitcoinsformula.comcom
Strona Bitcoinsformula.comcom

Według komentarzy i wiadomości e-mail otrzymanych od klientów DinerLibre.com, strona bitcoinsformula.com kieruje klientów do brokera.

Chcemy podkreślić, że notatki, które pojawiają się na stronie, takie jak Infobae, The Telegraph, CNBC, są fałszywe, te gazety nigdy nie opublikowały tych notatek. Daje nam to bardzo zły cierń na temat FreeMoney i formuły bitcoins.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o brokerze DineroLibre

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: dinerolibre.com

Número de teléfono: (+54) 11 5983 9380 (Argentyna), (+57) 5 316 1053 (Kolumbia) i (+52) 5 536 877174 (Meksyk)

E-mail: - (brak w zestawie)

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Wierzymy, że broker DineroLibre jest wiarygodny? Nie jesteśmy pewni. Sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Jest to pozornie NIEREGULOWANY broker z brakiem ważnych informacji, chociaż zauważamy, że nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy na temat brokera.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o DineroLibre? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

13 komentarze do «Darmowe pieniądze: ocena i komentarze»

 1. gisselle dejaon odpowiedź

  WITAJCIE, NIE UFAJĄ DARMOWYCH PIENIĄDZE .COM, W MOIM KRAJU (PANAMA) NIE MOŻNA JUŻ WEJŚĆ NA STRONĘ ... TOTALNY OSZUST, NA POCZĄTKU DZWONI DO CIEBIE DUŻO RAZY, ABY WYJAŚNIĆ SYSTEM DOPÓKI NIE ZAINWESTUJESZ ZACZYNASZ ZARABIAĆ PIENIĄDZE, O KTÓRE PROSISZ O WYPŁATĘ, W ZALEŻNOŚCI OD KONTA, OCZEKUJĄ ABY UDZIELIĆ ODPOWIEDZI O TWOJEJ WYPŁACIE. NIGDY NIE MOGŁEM WYCOFAĆ SIĘ, SIĘGŁEM 13 TYSIĄC DOAL I NIGDY NIE MOGŁEM WYCOFAĆ SIĘ, PONIEWAŻ WSKAZAŁY, ŻE NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ. RZECZY, KTÓREJ DORADCA (SARA MILLER) NIGDY NIE WYJAŚNI CIEBIE. Np. WEDŁUG KONTA ISTNIEJE ILOŚĆ OPERACJI, KTÓRE MUSISZ WYKONAĆ W MIESIĄCU ORAZ PEWNA ILOŚĆ, ABY MOŻNA WYPŁACIĆ, WTEDY LICZBA OBOWIĄZKOWYCH OPERACJI NIE JEST WYPEŁNIONA PRZEZ DANY BONUS POWITALNY! I TAK SUKCESYWNIE CZYSTE WYMÓWKI, WTEDY SARA MILLER (MOJA DORADCA) PRZESTAŁA DZWONIĆ DO MNIE, NIE ODPOWIADAJĄ JUŻ NA TELEFON ANI NA E-MAILE... A OBECNIE NAWET NIE MOŻNA WEJŚĆ NA STRONĘ...

  MAM NADZIEJĘ, ŻE TO BĘDZIE SŁUŻYĆ INNYM LUDZIOM...

  POZDROWIENIA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gisselle, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z DineroLibre.com, bardzo nam przykro, że przeczytaliśmy Twoją sytuację… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 2. nelson odpowiedź

  Złożyłem depozyt, spełniłem to, o co proszą, a mimo to nie pozwalają mi się wypłacić, czasami zostawiają mi więcej rzeczy do zrobienia i nadal mają moje pieniądze, nie chcąc mi ich dawać

 3. BEULAH odpowiedź

  Oszuści Twoja strona już nie działa. Rozłączają się i nie odbierają. Zatrzymali część moich inwestycji. E-maile już nie działają

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Beulah, dziękuję za informacje o FreeDinero, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera?… Jeśli masz więcej informacji o FreeDinero, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

 4. John odpowiedź

  cześć, uważaj na tych oszustów, przez nich tracisz wstrętność, nie masz dostępu do rekomendacji... nie pozwalają na wypłaty, systematycznie wymyślają wymówki, że nie dają Ci żadnych pieniędzy... to tak samo jak w Empire Opcje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z DineroLibre, pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś tę firmę?

   Pozdrowienia.

 5. falownik odpowiedź

  witam, mówią, że dają szybkie wypłaty, ale to już historia, długo czekałem, moim zdaniem są kłamcami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Investorzz, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z DineroLibre, naprawdę szkoda, co mówisz. Czy pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś FreeMoney?

   Pozdrowienia.

 6. Carlos Perez odpowiedź

  Poproś o wypłatę 1000 dolarów od 30 czerwca tego roku.
  Spełniłem wszystkie warunki, które proszą o darmowe pieniądze (zweryfikowałem konto, wykonałem ponad 15 operacji w danym miesiącu).
  Do tej pory nie dokonałem wypłaty. 20 dni temu napisali do mnie, aby wysłać ci moje konto Neteller. Wysłałem go tego samego dnia i jeszcze nie dokonali wypłaty. Pisałem z poparciem niezliczoną ilość razy i nie otrzymałem odpowiedzi. Próbowałem też zadzwonić i nie ma sposobu, żeby się porozumieć.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z DineroLibre, to, o czym wspomniałeś, naprawdę brzmi bardzo źle. Czy pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś FreeMoney?

   Pozdrowienia.

 7. maria odpowiedź

  Ten broker FREE MONEY stał się dla mnie bólem głowy, wpłacam trochę oszczędności i od 6 miesięcy czekam, aż zwrócą pieniądze bez satysfakcjonującej odpowiedzi, nie odpowiadają i podobno zabierają czas na dokonanie wypłaty w czasie 7 dni, ale to nie ma nic więcej oszukać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mario, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z DineroLibre, naprawdę szkoda, o czym wspominasz. Czy pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś FreeMoney?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.