✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na rynku walut cyfrowych

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynek walut cyfrowych (zwany także digitalcurrencymarket.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy warto zainwestować w Digital Currency Market? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na rynku walut cyfrowych. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina, że ​​jest częścią: Softonic Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Digital Currency Market, zauważamy, że oferuje 7 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto Czarne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $250, 3 sesje handlowe i edukacyjne ze starszym analitykiem.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $1.000, 10 sesji handlowych i edukacyjnych ze starszym analitykiem, 3 sygnały VIP, 1 bezpłatna wypłata, doradca finansowy.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $3.000, nielimitowane sesje handlowe i edukacyjne ze starszym analitykiem, 5 sygnałów VIP, 5 darmowych wypłat.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $7.000, nielimitowane sesje handlowe i edukacyjne ze starszym analitykiem, 10 sygnałów VIP, 5 darmowych wypłat.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $15.000, nielimitowane sesje handlowe i edukacyjne ze starszym analitykiem, 10 sygnałów VIP, nieograniczone darmowe wypłaty.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $25.000, nielimitowane sesje handlowe i edukacyjne ze starszym analitykiem, 10 sygnałów VIP, nielimitowane darmowe wypłaty, 10 ekspresowych wypłat, doradca finansowy.

Czarne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $50.000, nieograniczone sesje handlowe i edukacyjne ze starszym analitykiem, nieograniczone sygnały VIP, nieograniczone bezpłatne wypłaty, nieograniczone ekspresowe wypłaty, doradca finansowy, minimalny spread na wszystkich aktywach.

Rodzaje kont rynku walut cyfrowych
Rodzaje rachunków rynku walut cyfrowych (1)
Rodzaje kont rynku walut cyfrowych
Rodzaje rachunków rynku walut cyfrowych (2)
Rodzaje kont rynku walut cyfrowych
Rodzaje rachunków rynku walut cyfrowych (3)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze, Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 3 w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania oferowany przez Rynek Walut Cyfrowych to: Platforma MT4 y własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Digital Currency Market udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa rynku walut cyfrowych Digital
Strona internetowa rynku walut cyfrowych Digital

Rynek walut cyfrowych zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rynek walut cyfrowych |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: digitalcurrencymarket.io

📞Numer telefonu: +31203699551 | +31203699552

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Rynek walut cyfrowych <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynek walut cyfrowych jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o Rynku Walut Cyfrowych znajdujemy wiele negatywnych i zabawne o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FCA Rynki walut cyfrowych do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o cyfrowych rynkach walutowych? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Rynek walut cyfrowych: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Karina, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Digital Currency Market. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 1. Marcelo odpowiedź

  Nie ufaj tej firmie, to kłamcy. Naciskają, abyś wpłacił pieniądze, ale wtedy nigdy ich nie odzyskasz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marcelo, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Digital Currency Market. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *