Broker Bux

der komentarze

Analiza na Deriv

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Deriv (zwany także imieniem: deriv.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Deriv naprawdę poleca się dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Deriv ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Deriv jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Deriv wspomina o byciu częścią Deriv Investments (Europe) Limited, Deriv (FX) Ltd, Deriv (BVI) Ltd, Deriv (V) Ltd, Champion Group Ltd i Deriv (SVG) LLC.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Malta, Malezja, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Vanuatu oraz Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Deriv wspomina o regulacji FSA Malty, FSA Malezji, FSC Brytyjskich Wysp Dziewiczych i VFSC VanuatuBroker ten nie figuruje jednak w ewidencji ww. organu.

UWAGA: Deriv jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Deriv, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

La platforma do działania Deriv używa: Platforma DTraderPlatforma DBot y Platforma MT5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Deriv udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

pochodna strona internetowa
Strona pochodna

Deriv zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie usług, niektóre wykresy, kalkulatory, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Deriv

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Deriv. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Deriv

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Deriv jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Derivie? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

22 komentarze do «Deriv: ocena i komentarze»

 1. Edward odpowiedź

  Niesamowite… w grupie telegramów polecają tego brokera… szczęśliwie zacząłem badać

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Edward, cieszymy się, że tak zrobiłeś, oszczędzasz sobie dużo pieniędzy.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.