W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w DeltaStock. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o DeltaStock i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWdeltastock.com
🏠 spółkaFirma Deltastock AD
⚖️. RozporządzenieFSC
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony] 
[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresBułgaria

⚠️ DeltaStock jest własnością firmy Deltastock AD znajduje się w Bułgaria, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje DeltaStock, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 2 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Real$0
Demo$0

Informacje w sieci

Strona internetowa DeltaStock

DeltaStock zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, różne analizy i statystyki, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +359 2 811 50 50
 • Obsługa klienta: +359 2 811 50 55
 • +359 2 811 50 60
 • +359 700 18 180

???? Ostateczna wycena DeltaStock ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z DeltaStock.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o DeltaStock:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022 DeltaStock wspomina, że ​​podlega regulacjom FSCAle ta informacja jest fałszywa.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o DeltaStock? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z DeltaStock.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez DeltaStock?

Jak zgłosić DeltaStock

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić DeltaStock?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy DeltaStock to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że DeltaStock to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy DeltaStock jest niezawodny?

Nie. DeltaStock nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z DeltaStock?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla DeltaStock?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy DeltaStock to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. jnns odpowiedź

  Zostałem oszukany z moich pieniędzy: Deltastock AD i Coinbase, nie pozwalają mi wypłacić pieniędzy, zawsze muszę wpłacać więcej pieniędzy i więcej. Zrujnowali mnie, az mojej strony tak nie będzie, dopóki nie odzyskam pieniędzy. Teraz jest przetrzymywany przez powyższych oszustów

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć jnns, dzięki za pisanie o DeltaStock. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.