Komentarze do DCMGROUP.IO

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy DCMGROUP.IO, jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i kontrakty CFD. Czy DCMGROUP.IO naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o DCMGROUP.IO ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy DCMGROUP.IO ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

DCMGROUP.IO wspomina o byciu częścią: ARCHAX LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wyspy Marshalla.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że DCMGROUP.IO nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: DCMGROUP.IO jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje DCMGROUP.IO, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy € 3.500, stały spread, dźwignia do 1:200, minimalny lot 0.1.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy € 7.000, stały spread, dźwignia do 1:300, minimalny lot 0.5, bonus powitalny do 25%.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy € 25.000, stały spread, dźwignia do 1:400, minimalny lot 1, bonus powitalny do 50%.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy € 100.000, stały spread, dźwignia do 1:500, minimalny lot 1, zmienny bonus powitalny, osobisty menedżer konta.

Typy kont DCMGROUP.IO
Typy kont DCMGROUP.IO (1)
Typy kont DCMGROUP.IO
Typy kont DCMGROUP.IO (2)

W następujące obrazy Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obrazek 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj aby zobaczyć obrazek 2 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania oferowaną przez DCMGROUP.IO jest: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który DCMGROUP.IO udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna DCMGROUP.IO
Witryna DCMGROUP.IO

DCMGROUP.IO zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na DCMGROUP.IO

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: dcmgroup.com

📞Numer telefonu: 35722278306

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję na DCMGROUP.IO. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na DCMGROUP.IO

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma DCMGROUP.IO jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to wyraźnie ugruntowana firma, która bierze pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, jej siedziba mieści się w uznanym raj podatkowy i nareszcie brakuje wszelkiego rodzaju regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA : DCMGROUP.IO wraz z Pro Fundusze UE, są właściwościami ARCHAX Sp. firma, która złożyła kilka skarg przeciwko niej, oskarżona o oszukanie swoich klientów. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA : w grudniu 2021 CNMV dodał DCMGROUP.IO do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z grudnia 2021 r.

UWAGA!: w czerwcu 2022 FSMA dodano do DCMGROUP.IO do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️Ostrzeżenia FSMA z czerwca 2022 r.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że DCMGROUP.IO utrzymuje bliskie relacje z UnionStock, broker o kiepskiej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 


Co myślisz o DCMGROUP.IO? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

27 komentarze do «DCMGROUP.IO: Ocena i komentarze»

 1. Louisa odpowiedź

  FSMA je zgłosiła, bądźcie bardzo ostrożni.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Louisa, dziękuję za komentowanie DCMGROUP.IO. Obecnie jest uważany za oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link FSMA).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. ANA odpowiedź

  Czy komuś z was udało się odzyskać pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam ANA, wielu klientów pisze do nas, że odzyskali pieniądze, współpracujemy z najpoważniejszą i najbardziej profesjonalną firmą w branży.

   Pozdrowienia.

  • FER odpowiedź

   Cześć Aniu, jestem w tej samej sytuacji. Nie pozwolą mi się wycofać. Czy ktoś jeszcze mógł wycofać się z dcmgroup?

   Zachowują się jak szaleni i nie zwracają pieniędzy, są oszustami, oszustami. Dostaną to, na co zasłużyli za oszukiwanie niewinnych ludzi.

   Jeśli ktoś wie jak to wypłacić, na litość boską powiedz mi, że jestem zdesperowany, to dużo pieniędzy, oszukali mnie... na podstawie kłamstw, które kazali mi dużo wysyłać

  • MAITE odpowiedź

   UKRADZIŁEM DUŻO PIENIĘDZY
   SĄ OSZUSTWAMI
   NADUŻYLI MOJĄ DOBRĄ WIARĘ

 3. Daniel Cordova odpowiedź

  Są tacy sami jak oszuści z Unionstock .cc proszę nie wysyłaj tam pieniędzy, to złodzieje przegrywają, bo włożyłem z nimi i są tacy sami, są ze wschodu powiedziałbym Czechy Rosja, skądś w pobliżu trzeba znajdź ich, proszę, niech sprawiedliwość zajmie się tym wszystkim, nieszczęsnymi sługusami okradającymi biednych.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Daniel, skąd wiesz, że są takie same jak unionstock?Dziękujemy za komentowanie DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Daniel Cordova

    Przegraj, ponieważ kiedy zadzwonili do mnie, byłem w Unionstock .cc, wciąż nie wiedząc, że mają czas, aby przenieść pieniądze tak dużo, jak tylko mogli, i zadzwonili do mnie dcmgroup.io chodzi o to, że w Unionstock źle podali moje nazwisko jako cardova i nazwali mnie tymi z dcmgrouo .io, pytając o Daniela Cardovę i musieli tylko go stamtąd wydostać. Nazywam się Córdoba i ukradli też moje pieniądze, mówiąc, że pomogą mi je znaleźć, a w końcu zostały one całkowicie splądrowane i zrujnowane przez tych nieszczęśników.

   • Daniel Cordova

    A także dlatego, że wczoraj udało mi się z nimi porozmawiać na WhatsApp, a dziś zadzwoniła do mnie dziewczyna z unionstock .cc, która nazywa siebie Anna brousse, coś takiego jest oczywiście kłamstwem i dokładnie zna moją sytuację, wczoraj powiedziałem jej trochę o tym, czym one naprawdę są i miał kompleks, a dziś otrzymałem telefon z Unionstock .cc Zadzwoniłem do mojej żony, a ona została przekierowana na mój telefon i kiedy się dowiedziałem, że to był, odłożyłem słuchawkę bez słowa, to jest że wczoraj zostawiłem ją zakłopotaną, powiedziała mi (ciesz się cieszę się twoimi pieniędzmi) tak na całej twarzy, a dziś inne telefony, to oczywiste, że są takie same.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witam Danielu tak, to bardzo jasne i widać też, że mają taki sam profil pracowników jak wszyscy inni pośrednicy, którzy pracują w ten sposób, są to ludzie bez wykształcenia raczej nie ukończyli podstawówki, nie mają mają empatię, a poza tym zwykle mają różne psychopatie. Dziękuję za informacje, będzie to bardzo pomocne dla innych.

    pozdrowienia

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Danielu, dobrze widać!Widać, że zmieniają nazwę, gdy są już wypaleni i nadal oszukują z nowym brokerem, wydaje się, że nie obchodzi ich to w najmniejszym stopniu. Dziękujemy za wspaniały wkład, w końcu je wykończymy.

    Pozdrowienia.

   • Maite

    Mnie też się zdarzyło, ukradli dużo pieniędzy

 4. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Podaję informacje, które wysłałem innego dnia o DCMGROUP. Jest to platforma MARKET MAKER, co oznacza, że ​​mogą modyfikować ceny otwarcia ze swoich komputerów, a także podawać fałszywe wyceny.
  Odniosę się do konkretnego przypadku. 17 marca o godzinie 11.45:0.10 otworzyłem dwie pozycje Buy, jedną w AUDNZD o wolumenie 0.90, a drugą w EURCHF o wolumenie 1.31902. Są tak niechlujni, że w pierwszym przypadku zmienili mój kurs otwarcia na 1.05634, a w drugim na 3.000, a potem zamknęli pozycje bez mojej zgody i stracili 447404600105 euro, które miałem na saldzie. Jeśli używam słowa niechlujstwa, to dlatego, że jeśli przeanalizujemy wykres tych walut tego dnia, nie osiągnęły one cen otwarcia, które umieściły. Pani, która mnie odwiedzała, nazywa się Marisol, a jej numer wharssapp to XNUMX. JEŚLI ODWOŁAJĄ. SĄ OSZUSTWAMI

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentowanie DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Nazywam się Jesus Calvo i pomimo negatywnych komentarzy na temat DCMGROUP, zdecydowałem się na udział w tej platformie za 250 euro, z czego wkrótce odzyskałem 50 euro. W ciągu dwóch miesięcy i bez dalszych inwestycji, na dzień 17 r. miałem na koncie kwotę ponad 03 EUR, pracując sam na rynku FOREX i z dwoma ujemnymi otwartymi pozycjami, które nie przekraczały 2022 EUR. W tym momencie poprosiłem o zwrot 3.000 euro i pracuję wyłącznie z korzyściami. W tym momencie na moim bilansie pojawia się liczba -100 i obie pozycje są zamknięte. Ta platforma manipulowała dwiema otwartymi pozycjami, aby zabrakło im równowagi i wyglądało na negatywne. Wszyscy wiemy, że na platformie saldo nigdy nie może być ujemne, co najwyżej zero. To oszuści, a osoba, która uczęszczała do mnie w tym czasie nazywa się Marisol

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za komentowanie DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. EIDY YOSELYN odpowiedź

  ZOSTAŁEM OSZKODZONY PRZEZ GRUPĘ DCM, IO NIE ZWRÓCIŁ MOICH PIENIĘDZY, JAK MOGĘ JE ODZYSKAĆ?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć EIDY, dziękuję za komentarz na DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Augustyn odpowiedź

  szczerze, są wielkim oszustwem jak budynek

  Nigdy nie pozwalają ci się wycofać! NIGDY!!!! TO ZŁODZIEJE!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Agustins, jeśli masz więcej szczegółów na temat tego, jak to się stało, może ci to pomóc. Dziękujemy za komentowanie DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Mari Carmen

    Cześć, oszukali mnie z 3.000 i prosili o 2400 do wypłaty podatków i nie mogę im nic więcej dać, bo myślę, że je stracę. 2400, czyli 3000. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak to zrobić odzyskać to?

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Mari Carmen, dziękuję za komentarz na DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 8. MARIA odpowiedź

  Cześć Cesarze! Czy wiesz coś o swoich pieniądzach?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MARIA, dziękuję za komentowanie DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Zaprzestać odpowiedź

  Ta firma oszustwa nie chce dać mi pieniędzy, potrzebuję pomocy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Cesar, dziękuję za komentowanie DCMGROUP.IO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.