✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Cuarto Capital. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Następnie przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Czwartej Stolicy i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWczwarta.stolica
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailnie ma
📈 PlataformaHandlowiec internetowy
📌 AdresSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ Cuarto Capital nie wspomina, kto jest jego właścicielem, firma znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Cuarto Capital, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 6 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Startowy$250
Brąz$5000
Srebro$100000
Złoto$15.000
Platyna$25.000
ECN$500.000

Informacje w sieci

Witryna Czwartej Stolicy

Cuarto Capital dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Końcowa ocena Czwartej Stolicy ????

Wreszcie, w kilku słowach, Nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Cuarto Capital.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Film o Cuarto Capital

aktualizacje

Wiadomości o Czwartej Stolicy:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2023Firma jest powiązana z Akademia ŚwiecznikaFirma o złej reputacji. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.
może 2023Skarga przeciwko Cuarto Capital w imieniu CNMV.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6892″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Cuarto Capital.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Cuarto Capital

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić czwarty kapitał

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Cuarto Capital?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Cuarto Capital to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Fourth Capital to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Cuarto Capital jest godne zaufania?

Nie. Cuarto Capital nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Cuarto Capital?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Cuarto Capital?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

46 komentarze do «Czy Fourth Capital to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Federico odpowiedź

  Również zostałem oszukany przez czwartą stolicę, zbieram wszystkie informacje które muszę zgłosić na policję. Zasadniczo jest to ten sam sposób działania, co różne przedstawione tutaj komentarze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Federico, nie wierz w nic, co mówią, nie wpisuj niczego, stracisz to, używają kłamstw, aby oszukać wszystkich swoich klientów bez wyjątku, wszystko jest kłamstwem i jeśli zapłacisz więcej pieniędzy, nigdy ci nic nie oddają, wszystko To, co mają zrobić, aby ci pomóc, nie jest prawdziwe, nie istnieje.

   Dzięki za napisanie o Cuarto Capital. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *