Komentarze brokera Crypton

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Crypton Broker (zwanego również cryptonbroker.com), jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy Crypton Broker naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Crypton Broker. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: Crypton Broker wspomina o rzekomym numerze licencji, ale nawet nie wspomina, do którego regulatora należy, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to broker nieuregulowany. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Crypton Broker, zauważyliśmy, że oferują 2 różne rodzaje kont/planów: konto handlowe Albor i konto tradera Medra. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto handlowe Albor- Wsparcie 24/1, dźwignia do 100: XNUMX, bonus od pierwszej wpłaty, wsparcie zespołu ekspertów.

Konto tradera Medra: bonusy, narzędzia, raporty analityczne w czasie rzeczywistym, spersonalizowane usługi.

Rodzaje kont Crypton Broker
Rodzaje kont Crypton Broker

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Crypton Broker oferuje: wierzymy, że platforma xQuote i MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Crypton Broker udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa brokera Crypton
Strona internetowa brokera Crypton

 

Crypton Broker zapewnia następujące pomoce lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy w czasie rzeczywistym, dział FAQ, kalkulator tradera, kilka artykułów informacyjnych na temat inwestycji, blog z wiadomościami i artykułami finansowymi, kalendarz ekonomiczny, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Crypton Broker

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: kryptonbroker.com

Número de teléfono: +57 148 96965 (Kolumbia), +506 40000 736 (Kostaryka), +52 558 5264 287 (Meksyk), +507 8321 514 (Panama) i +507 8321 535 (Panama)

E-mail: niewymienione

 

>>> Wycena Crypton Broker <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Crypton Broker jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie podaje, gdzie ma swoją siedzibę, do jakiej firmy należy. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Uwaga: w lipcu 2020 dodano CNMV Broker kryptonów do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Broker kryptonów utrzymuje bliskie relacje z Grupa aktywów Alfa y Uchwyt-GP, brokerzy o złej reputacji i składający przeciwko nim szereg skarg, oskarżanych o oszukiwanie swoich użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Crypton Broker? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

68 komentarze do «Crypton Broker: Ocena i komentarze»

 1. Carlos Ortiz odpowiedź

  Drogi Javier, chciałbym się z Tobą skontaktować, ponieważ w Peru składamy skargę zbiorową i mamy informacje o prawdziwych właścicielach tych firm.

 2. Carlos odpowiedź

  Drogi Javier, mam więcej informacji na temat tych oszustów. Chciałbym się z wami skontaktować i że w Peru składamy skargę zbiorową

 3. Xavier odpowiedź

  UWAGA!!! każdej osobie, która została oszukana przez następujących rzekomych Brokerów; ASA-GP, ALFA-ASSETS GROUP LIMITED I CRYPTON BROKER nie milczą, proszę składać skargi do urzędu skarbowego w swoim kraju, pochodzę z Ekwadoru i tutaj w moim kraju jest wielu oszukanych przez tych trzech rzekomych brokerów, o których właśnie wspomniałem i UWAŻAJ najważniejsze jest to, że istnieją realne dowody na to, że są to ta sama sieć oszustów, czyli te same osoby z ASA-GP, ALFA ASSETS I CRYPTON BROKER, a także słyszą to, ponieważ istnieją dowody że są tymi samymi ludźmi, dodatkowo wiele rzeczy można było zweryfikować, np. że nadal działają, kradną i oszukują więcej ludzi, a władze każdego kraju nic nie mogą zrobić, bo oczywiście ludzie milczą i nie działają składanie skarg i dołączanie do większej liczby osób dotkniętych tymi łobuzami. Istnieje kilka danych tych trzech rzekomych brokerów, takich jak konta bankowe, a nawet nazwiska osób, którym oszukani przesłali pieniądze za pośrednictwem Wester Union do kraju Meksyk.
  Oczywiste jest, że wszystkie nazwiska rzekomych doradców nie są prawdziwe, ponieważ fałszywe nazwiska są zawsze wymyślane, aby żyć w anonimowości, ale istnieją prawdziwe dane konta bankowego w Meksyku i dane tych, którzy otrzymali pieniądze w Meksyku za pośrednictwem Wester Union i że ja zostawię to tutaj w tym komentarzu, aby ci, którzy są w Meksyku, mogli je zgłosić;
  Imię i nazwisko beneficjenta rachunku bankowego w Meksyku: Info Mexicana de Servicios Mercantiles e Integrales SA de CV (proszę osoby mieszkające w Meksyku zgłaszać tę firmę należącą do tej samej sieci oszustów)
  Numer konta: 0114056000
  Adres beneficjenta: Avenida De las Naciones, Ref. Avenida Insurgentes Sur, Dakota Street, Philadelphia Street
  PK. 3813 - Benito Juárez, Benito Juárez, Okręg Federalny
  NAZWISKO OSZUSZAJĄCYCH LUDZI MIESZKAJĄCYCH W MEKSYKU: MIRIAM ELIZABETH TIRADO MIRANDA, OSCAR JULIAN SALAZAR CALDERA, SHARON ARLETI GARCIA SALAZAR, PROSIMY O WYSTĄPIENIE TYCH LUDZI, KTÓRZY MIESZKAJĄ W MEKSYKU I JEŚLI CHCĄ DOWODOWAĆ TWÓJ PROBLEM PRAWDZIWY DOWÓD, KTÓRY MASZ.
  I cóż, kontynuując ten komentarz, informuję również, że ci 3 domniemani brokerzy, zwłaszcza ASA-GP i ALFA ASSETS, używają bramek płatniczych lub środków płatności, które działają jako terminale następujących firm, które wymienię poniżej i że to zwraca się już do tych firm, które nie pozwalają na przyjmowanie większej liczby płatności za pośrednictwem swoich terminali płatniczych kartami kredytowymi osób, które padły ofiarą oszustwa tych oszustów;

  PAYPAN PANAMÁ SA www. paypan .com.pa
  PŁATA MONETY www. coinpay .cr
  PAY2PAYwww. pay2pay .com .ec
  BAC Credomatic www. backredomatic .com
  Przyjdź i zapłać www. comeandpay .com

  Uważaj, strony internetowe, które właśnie napisałem, są jednym ze sposobów płatności, których używają oszuści do okradania wielu ludzi, zmuszając ofiary do płacenia online kartami kredytowymi za pośrednictwem terminali płatniczych.
  Oczywiście te firmy, które są środkami płatniczymi, są proszone o zaprzestanie używania ich terminali płatniczych za pośrednictwem kart kredytowych ofiar, które wpadają w oszustwa i kłamstwa tej sieci oszustów.
  Jeśli chcesz dołączyć do naszej grupy, możesz napisać do mnie na tym FORUM w celu uzyskania jak największej ilości danych i poprosić o pomoc w grupie osób, które stworzyły tę stronę, gdzie dzięki tej stronie możesz komentować i powiadomienie wielu osób o wielu oszustwach rzekomych brokerów.
  Strony internetowe rzekomych brokerów, którzy dokonują globalnych oszustw, ponieważ nawet w Stanach Zjednoczonych kradną, są następujące;
  www. asa-gp .com
  www. zasoby-alfa .com
  www. kryptonbroker .com

  UWAGA: PROSZĘ O POMOC ROZPOWSZECHNIANIE TEJ INFORMACJI, KTÓRĄ WŁAŚNIE POWIEDZIAŁEM, ABY ZAPOBIEGAĆ KRADZIEŻOM TYCH OSZUSTW, PONIEWAŻ WIELU LUDZI NAWET MALUJE SWOJE DOMY LUB SAMOCHODY, ABY WŁOŻYĆ I WŁOŻYĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY, PONIEWAŻ JEST TO STYL TYCH SZAMMERÓW PIENIĄDZE, A KIEDY CHCESZ WYPŁACIĆ, TWOJE OPERACJE OBRACAJĄ SIĘ NEGATYWNIE, A NASTĘPNIE POPROSZĄ O WIĘCEJ PIENIĘDZY, PONIEWAŻ JEŚLI NIE WŁOŻYSZ WIĘCEJ PIENIĘDZY, MÓWIĄ CI, ŻE STRACISZ WSZYSTKO.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 4. Tobias odpowiedź

  Oni też rażąco mnie oszukali. Ale słuchałem i skontaktowałem się z mychargeback i udało mi się odzyskać pieniądze, wydaje się, że to jedyna rzecz, która działa. Mogę mówić za siebie i jeśli to zadziała, to może trochę potrwać, ale w końcu będą mieli swoje pieniądze.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Tobiaszu, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 5. Pola Joela odpowiedź

  Broker Crypton jest już z powrotem, zaczynają przynosić Ci zysk, a następnie dajemy Ci kredyt na wejście w dużą operację. Spłacasz kredyt, a po tym, jak powiedzą, że zajmujesz więcej kapitału, a ponieważ odmawiasz wpłaty lub wpływasz na inny kredyt, dają ci dzień operacji, aby zarobić więcej pieniędzy, a ja kazałem ci wejść do dużej operacji i sprawiają, że tracisz pieniądze i myją ręce, które pośrednik jest do bani. Zrobili to z kontem żony mojego brata i moim, wszystko wydarzyło się w tym samym czasie, trzy telefony były natychmiastowe, nie daj się okraść przez tego brokera, pamiętaj nazwisko. Cryptonbroker

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Joel, oni są manipulatorami i kłamcami, nie płacą nic Crypton Brokerowi, to wszystko mistyfikacja. Następnie pożyczają ci pieniądze (podobno) i to wszystko jest strategią, abyś czuł się odpowiedzialny za ten dług i grożą ci, że wyślesz więcej pieniędzy, które również stracisz. Robią to wszystkim klientom, oszukują ich kredytami i pożyczkami, aby zainwestować, a następnie obciążają cię za ratowanie pieniędzy lub groźbami prawnymi.
   Jeśli masz wątpliwości co do tego, co mówimy, możesz poszukać w google i znajdziesz wiele stron, które źle o nich mówią, ponieważ tylko okradają inwestorów. NIE INWESTUJ Z NIM NIC, naprawdę, TO STRACISZ.
   Mamy na ich temat recenzję i komentarze: https://brokersrecomendados.com/crypton-broker-comentarios/
   Na naszej stronie dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj na czacie, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 6. JOSE CAYETANO odpowiedź

  WITAJCIE, WŁAŚNIE OSZKOCILI MNIE 500 EURO, PONOBIE MAMY DOBRY ZYSK W DWA TYGODNIE A W TRZECICH TYGODNI MÓWIĄ MI, ŻE WARTO ZAINWESTOWAĆ W TABELĘ HANDLOWĄ, ALE MOJA INWESTYCJA JEST MAŁA I MINIMUM DOPUSZCZALNE W TYCH GENERACJACH HANDLOWYCH Z TYSIĄCÓW ZARODÓW, BYŁOBY DOŁĄCZYĆ DO MOJEGO KAPITAŁU Z INNYM, KTÓRY MA 6,000 EURO I MUSISZ UZYSKAĆ ​​POŻYCZKĘ 3,500 EURO, ABY WZIĄĆ 4,000 PLUS DO 6,000 INNEGO RODZAJU, BYLIŚMY DO 10,000 1,300 I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ HANDLOWANIA DOBRYCH ZYSKÓW, ZAAKCEPTOWAŁEM I TERAZ JEDEN DZIEŃ WCIĄŻ ZARABIAMY, ALE OBCIĄŻAJĄ MNIE 3,500, KTÓRE MNIE POŻYCZYLI, NIE WPŁACIŁEM I DZWONIĄ DO MNIE KAŻDEGO DNIA, DZWONIĄ Z LONDYNU, TRZY LUDZIE MÓWIĄ, WSZYSTKO PO HISZPAŃSKU I MÓWIĄ MI, ŻE MNIE PRZEKAZUJĄ DO PRAWNIKA, POWIEDZIAŁEM, ŻE PRZEKAZĄ TO MOJEMU PRAWNIKOWI, ALE ZWRACAM ROZMOWY. NIE CHCĘ NIC WPŁACIĆ.
  WPŁATA WSTĘPNA BYŁA NA TEN ADRES:
  BANK BENEFICJENTA: BBVA
  BENEFICJENT: Info Mexicana de Servicios Mercantiles e Integrales SA de CV
  KONTO: 0114056000
  PIN: 012180001140560003
  KOD SWIFT: BCMRMXMMPYM
  ADRES BENEFICJENTA: Avenida De las Naciones, Ref. Avenida Insurgentes Sur, Dakota Street, Philadelphia Street
  PK. 3813 - Benito Juárez, Benito Juárez, Okręg Federalny
  ADRES BANKU: Av. Paseo de las Palmas 620, Lomas - Virreyes, Lomas de Chapultepec, Miguel Hidalgo, 11000 Mexico City, CDMX, Meksyk.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, są manipulatorami i kłamcami, nie płacą nic Crypton Brokerowi, to wszystko jest mistyfikacją. Następnie pożyczają ci pieniądze (podobno) i to wszystko jest strategią, abyś czuł się odpowiedzialny za ten dług i grożą ci, że wyślesz więcej pieniędzy, które również stracisz. Robią to wszystkim klientom, oszukują za pomocą kredytów i pożyczek, aby zainwestować, a następnie obciążają Cię za ratowanie pieniędzy lub groźbami prawnymi.
   Jeśli masz wątpliwości co do tego, co mówimy, możesz poszukać w google i znajdziesz wiele stron, które źle o nich mówią, ponieważ tylko okradają inwestorów. NIE INWESTUJ Z NIM NIC, naprawdę, TO STRACISZ.
   Na naszej stronie dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj na czacie, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Adamari RV odpowiedź

   Cześć! Hej, jestem w tej samej sytuacji, te same 500 euro, bank INFO MEXICANA DE SERVICIOS MERCANTILES i adres DOBREJ ZAPŁATY, rozwiązałeś swoją inwestycję? Nie odbierają telefonu dla mojego taty, jeśli możesz to rozwiązać, czy możesz mi powiedzieć, jak to zrobiłeś, mój numer to 8661240843, mój e-mail [email chroniony] Byłbym bardzo wdzięczny za udzielenie mi jakichś informacji

  • Eduardo Cortijo odpowiedź

   Powstaje stowarzyszenie ofiar ponad 30 brokerów, którzy należą do tej samej sieci oszustw i zorganizowanej przestępczości i że wszystko jest uzbrojone, aby zbiorowo potępić, ponieważ istnieje wsparcie innego stowarzyszenia w Europie, w którym uderzyli w tych

   pisz tutaj na tym FORUM.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Eduardo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

  • Eduardo Cortijo odpowiedź

   Powstaje stowarzyszenie ofiar ponad 30 brokerów, którzy należą do tej samej sieci oszustw i zorganizowanej przestępczości i że wszystko jest uzbrojone, aby zbiorowo potępić, ponieważ istnieje wsparcie innego stowarzyszenia w Europie, w którym uderzyli w tych

   pisz tutaj na tym FORUM.

 7. Juliusz Aguilera odpowiedź

  Witam mam zamiar zainwestować w tę firmę, ale ponieważ w tym miejscu są tylko negatywne komentarze na ten temat; Nie zaryzykuję wpłaty ani grosza, dziękuję wam wszystkim za podzielenie się swoimi doświadczeniami, spotkałem się z wami twarzą w twarz, aby zainwestować te same 600 euro, które myślałem o wpłacie w najbliższy poniedziałek, 7 grudnia, kontakt brokerów Cripton to Juliana Hernadez z Kolumbii i rzekomy dyrektor Alejandro z Argentyny obaj byli bardzo mili, ale nadal nie deponuję ani nie deponuję za wszystkie te komentarze wbrew temu, co myślałem, dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Julio, podjąłeś dobrą decyzję, straciłbyś wszystkie pieniądze, reklamy tych firm są zaklinaczami węży, kłamią i manipulują, abyś otrzymał swoje pieniądze i pobierają wysokie prowizje za każdego inwestora, którego otrzymają.

   Jeśli chcesz zobaczyć bardziej niezawodne opcje, spójrz na ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2020/

   Pozdrowienia.

 8. BLADI odpowiedź

  Witam, pewien Alan dzwoni do mnie z numeru w Londynie +442080895272 i dał mi whatsapp +506 6021-7147 z Meksyku i jest z brokera Crypton i prosi mnie, abym zainwestował i zaufał mu, a następnie mówi mi, że mogę wypłacić pieniądze kiedy chcę, ale mam wątpliwości, czy to zrobić, czy nie, mówi mi też, że są to fałszywe komentarze i że gdyby to było kłamstwo, telefony, które wykonał, przekroczyły już wtedy limit inwestycji 200 USD właśnie tam ktoś we mnie wątpi

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Bladi, myśl logicznie, to strona, na której ludzie piszą, aby wyjaśnić swoje doświadczenia, jeśli zainwestujesz w nie te 200, będziesz miał jedno z najgorszych doświadczeń w swoim życiu, są manipulatorami i kłamcami, nie płać nic Crypton Broker , to wszystko jest oszukane. Następnie pożyczają ci pieniądze (podobno) i to wszystko jest strategią, abyś czuł się odpowiedzialny za ten dług i grożą ci, że wyślesz więcej pieniędzy, które również stracisz. Robią to wszystkim klientom, oszukują ich kredytami i pożyczkami, aby zainwestować, a następnie obciążają cię za ratowanie pieniędzy lub groźbami prawnymi.
   Jeśli masz wątpliwości co do tego, co mówimy, możesz poszukać w google i znajdziesz wiele stron, które źle o nich mówią, ponieważ tylko okradają inwestorów. NIE INWESTUJ Z NIM NIC, naprawdę, TO STRACISZ.
   Pozdrowienia.

 9. Camilo odpowiedź

  [18:04, 16] +11 2020-507: reunionfz .com /
  [18:04, 16/11/2020] +507 6483-0991: search.gleif .org/#/record/213800YLMEIHYOO2IL38
  [18:04, 16] +11 2020-507: zobacz mój regulamin
  TA FIRMA JEST OSZUSTEM JEJ REGULACJE SĄ WĄTPLIWE

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Camilo, nie płać nic Crypton Broker, to mistyfikacja. To wszystko jest strategią, abyś czuł się odpowiedzialny za ten dług, a oni grożą Ci wysłaniem większej ilości pieniędzy, które również stracisz. Robią to wszystkim klientom, oszukują ich kredytami i pożyczkami, aby zainwestować, a następnie obciążają cię za ratowanie pieniędzy lub groźbami prawnymi. Śpij spokojnie, nie mogą cię pozwać, to nie jest legalne, ich biznes nie jest legalny.
   Na naszej stronie dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj na czacie, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 10. Nelson odpowiedź

  Dzień dobry, jestem z Peru, skontaktował się ze mną facebock, aby zainwestować w Crypton Broker, i cóż, dokonałem depozytu w wysokości 1000 € i wpłaciłem go na konto przez pay to go, a następnie skontaktował się ze mną luis felipe peres z firmy brokera kryptonów przez whasap następnie wskazany przez doradcę luca diasa, który po 15 dniach oferuje mi 21 tys. euro kredytu na zainwestowanie w zakup złota, do którego uzyskałem dostęp bez możliwości wypłaty, aby móc spłacić kredyt i jedyny sposób na wynagrodzenie było zewnętrzne, które Płacę, dni znowu spędzam, zaoferował mi kredyt w wysokości 50 tys. €, którego po długiej rozmowie przekonania nie przyjąłem i spędziłem dni wzywając mnie do przeprowadzenia operacji, w których cały kapitał zaginął i udzielił mi kolejnego kredytu w wysokości 30 tysięcy euro do odzyskania przy zakupie aktywów, których nie spłacałem do tej pory wzywają mnie do spłaty kredytu i grożą problemami prawnymi
  Oprócz posiadania wszystkich moich danych

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Nelson, nie wiem co podpisałeś ani jaką umowę osiągnąłeś, ale na razie nie płać nic Crypton Broker, to mistyfikacja. To wszystko jest strategią, abyś czuł się odpowiedzialny za ten dług, a oni grożą Ci wysłaniem większej ilości pieniędzy, które również stracisz. Robią to wszystkim klientom, oszukują ich kredytami i pożyczkami, aby zainwestować, a następnie obciążają cię za ratowanie pieniędzy lub groźbami prawnymi. Śpij spokojnie, nie mogą cię pozwać, to nie jest legalne, ich biznes nie jest legalny.
   Na naszej stronie dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj na czacie, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • EDUARDO CORTIJO odpowiedź

   Tworzy się stowarzyszenie ofiar ponad 30 brokerów, którzy należą do tej samej sieci oszustw i zorganizowanej przestępczości, i że wszystko składa się w całość, aby zbiorowo potępić, ponieważ istnieje wsparcie innego stowarzyszenia w Europie, w którym na nie uderzyli.

   pisz tutaj na tym FORUM.

 11. Sergio odpowiedź

  Jest łajdakiem . Wszedłem z 500 euro i według nich miałem 320 zarobków w ciągu 3 tygodni. Naciskali mnie, abym zainwestował więcej i powiedziałem, że chcę poczekać, ponieważ jestem zadowolony z moich zwrotów. A w następnym tygodniu kazali mi zrobić operację i straciłem wszystkie pieniądze w półtorej godziny. Po stracie nikt już się ze mną nie kontaktował. Broker Alvaro Ramos. Nikt nie jest odpowiedzialny; z nimi nie ma żadnej gwarancji. Proszę zgłosić te oszustwa. Reklamują się na Facebooku i Instagramie

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 12. Jackie Chan 2 odpowiedź

  To prawdziwi oszuści, chodziłoby o to, by potępić tych przestępców, a Google i Instagram wzięły na siebie odpowiedzialność za niezweryfikowanie legalności rzekomej firmy Crypton, która w naszych oczach jest grupą przestępczą z zabezpieczeniem umieszczania kilku stron z zabezpieczeniem blokada, a reklama w sieciach już wiadomo, że są to przestępcy bez wyjątków, związek będzie większy, jeśli dołączymy do grupy na facebooku

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jackie, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 13. HEKTOR PRIEGO odpowiedź

  DZIEŃ DOBRY!! PROSZĘ POMÓŻ !! SKONTAKTOWAŁEM SIĘ Z NAMI NA FACEBOOKU I WSZYSTKO DOBRZE POPRZEZ WHATSAPP I POPROSILI MNIE O ZAINWESTOWANIE 500 ZŁ ZROBIŁEM I PRZEZ DNI ZARABIAŁEM „PIENIĄDZE”, ALE NA POCZĄTKU MIESIĄCA (SIERPIEŃ 2020) PROSZĄ MNIE O AKCEPTACJĘ KREDYTU 5000 € NA INWESTOWANIE W ZŁOTO I INNE RZECZY!! ZAAKCEPTOWAŁEM I PONOSIŁEM DUŻO ZASOBÓW, ALE TERAZ CHCĘ WPŁACIĆ TE 5000 € NA KONTO BBVA BANCOMER 0114056000 CLABE: 012180001140560003 ABY MÓGŁ ZWOLNIĆ KREDYT I MOGĘ WYPŁACIĆ MOJE PIENIĄDZE, JEŚLI NIE PŁACĘ!! CZY TO OSZUST ?? ABY NIE WPŁACIĆ TYCH PIENIĘDZY I LEPIEJ PODAĆ POCZĄTKOWO ZAINWESTOWANE 500 EURO ZA UTRATĘ !! CO SIĘ DZIEJE, JEŚLI NIE PŁACĘ? MASZ MOJE INFORMACJE !! LEGALNIE MOŻESZ. ZROBIĆ MI COŚ ??

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam Hector, nie wiem co podpisałeś ani jaką umowę osiągnąłeś, ale na razie nie płać nic Crypton Broker, to mistyfikacja.

   Pozdrowienia.

 14. Yesica odpowiedź

  Witam ... zainwestowałem u brokera kryptograficznego 3500 euro i zostałem oszukany, zaoferowali mi pożyczkę, przyjąłem ją i po anulowaniu poprosiłem o wypłatę pieniędzy, ale dali mi wymówki, kazali mi wykonać operacje, w których straciłem więcej ponad połowę kapitału i na koniec kazali mi zrobić operację, w której podobno się myliłem i straciłem wszystko, a potem powiedzieli mi, że muszę wpłacić więcej pieniędzy, aby odzyskać kapitał oczywiście tego nie zrobiłem.. są oszustami straciłem wszystkie moje oszczędności nie spadają...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Yesica, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 15. Gerardo Equihua Ramirez odpowiedź

  Byłem również ofiarą ich oszustw ze strony brokera krypto
  Po kilku inwestycjach i rzekomo z zyskami oraz z powodu operacji przeprowadzonej i sugerowanej przez brokera, wszystko przepadło w mniej niż godzinę, a broker powiedział mi oczywiście, że aby odzyskać kapitał muszę zainwestować więcej, aby odzyskać inwestycję to miało mi pomóc, oczywiście, jest to ogólny sposób na oszustwo, nazwisko brokera to Gerardo Cuéllar, oczywiście, że jest fałszywe i poprosiłem go, aby pokazał mi swoje licencje, a on zawsze odmawiał, a nawet się zdenerwował, cała sieć oszustów. uważaj na nich

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Gerardo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Czy znasz prawdziwą lokalizację ich biur?

   pozdrowienia

 16. John Ampakuna odpowiedź

  WAŻNY. Proszę o kontakt z moim Brokerem Martinem Ontiverosem.
  ATTE.
  JUAN AMPACUN ROBLEDO.-
  2566

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, aby skontaktować się ze swoim brokerem Crypton, musisz napisać na otrzymane od niego e-maile.

   Pozdrowienia.

 17. Mario odpowiedź

  Widziałem reklamę na Facebooku, poprosili mnie o tysiąc euro, potem zacząłem od inwestowania 500, nalegali na zarobki z Netflixa i otworzyli pożyczkę na 500 euro, teraz mówią mi, że jak nie zapłacę, to będę miał opłata prawna, ale nie wiadomo, jak wypłacić pieniądze

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Zignoruj, nigdy się o to nie zgłoszą, ale nie zwrócą pieniędzy, nie są wiarygodni, jeśli masz więcej informacji na temat firmy, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestowanie z tą firmą.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Jego rzeczywista lokalizacja?

   pozdrowienia

 18. Anioł odpowiedź

  Dobry wieczór, jestem z Peru, skontaktowali się ze mną przez Whatsap, aby zainwestować w Crypton Broker, i cóż, pożyczyłem tysiąc euro i wpłaciłem na konto demo, które miało przycisk do wpłaty, a następnie powiedziałem brokerowi Angel Martinez że mam zamiar wypłacić pieniądze na tę pandemię i jak na razie już do mnie nie piszą nie dzwonią to więcej niż 20 dni, codziennie widzę pieniądze na platformie Crypton Broker ale chcę z tego wypłacić pieniądze konto demo i nie daje mi możliwości samodzielnej wypłaty Wyskakuje mi błąd brak podstaw, co mam zrobić?Jestem zdesperowany….

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Angel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Zulma, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 19. Alex Montero odpowiedź

  Zostawiam informacje tutaj, więc możesz być bardzo ostrożny.
  Nazwiska wydają mi się nawet fałszywe ... Ale to one pojawiają się w ich podpisach e-mail.

  Początkowo mówią ci o tym numerze telefonu ... +50768146028 Pierwszy kontakt, aby zainwestować ... A kiedy to zrobisz. Początkowa wpłata, znika.

  Następnie eksperci dzwonią do ciebie z tego drugiego ... +442080028741, którzy mówią, że są w zjednoczonym królestwie ... Ale mówią doskonale po hiszpańsku z meksykańskim akcentem.

  Transakcje kartą kredytową są dokonywane przez Goodpay.
  Tam nigdy ci nie odpowiada. E-maile, ponieważ mówi, że te konta nie istnieją.

  Konta bankowe, na których mogę wpłacić więcej pieniędzy w celu „wypłaty wygranych”, to"

  BANK BENEFICJENTA: BBVA
  BENEFICJENT: Info Mexicana de Servicios Mercantiles e Integrales SA de CV
  KONTO: 0114056000
  PIN: 012180001140560003
  KOD SWIFT: BCMRMXMMPYM
  ADRES BENEFICJENTA: Avenida De las Naciones, Ref. Avenida Insurgentes Sur, Dakota Street, Philadelphia Street
  PK. 3813 - Benito Juárez, Benito Juárez, Okręg Federalny
  ADRES BANKU: Av. Paseo de las Palmas 620, Lomas - Virreyes, Lomas de Chapultepec, Miguel Hidalgo, 11000 Mexico City, CDMX, Meksyk

  W ten sposób czekamy, jeśli masz jakiekolwiek pytania, a po dokonaniu płatności dziękujemy za przesłanie odpowiedniego rachunku

  Stamtąd dzwonią lub piszą do Ciebie e-mailem.
  Alejandra Beltran
  Romina Martinez
  Maria Jose Rojas

  Zostawił tutaj kilka kont e-mail.

  Do Beltranu • [email chroniony]
  Do Vegi • [email chroniony]
  M Czerwony • [email chroniony]
  E Ponce • [email chroniony]
  H Montiel • [email chroniony]

  konto włączone, abyś mógł dokonać wpłaty:

  BANK BENEFICJENTA: BBVA
  BENEFICJENT: Info Mexicana de Servicios Mercantiles e Integrales SA de CV
  KONTO: 0114056000
  PIN: 012180001140560003
  KOD SWIFT: BCMRMXMMPYM
  ADRES BENEFICJENTA: Avenida De las Naciones, Ref. Avenida Insurgentes Sur, Dakota Street, Philadelphia Street
  PK. 3813 - Benito Juárez, Benito Juárez, Okręg Federalny
  ADRES BANKU: Av. Paseo de las Palmas 620, Lomas - Virreyes, Lomas de Chapultepec, Miguel Hidalgo, 11000 Mexico City, CDMX, Meksyk

  W ten sposób czekamy na Ciebie, jeśli masz jakiekolwiek pytania, a po dokonaniu płatności dziękujemy za przesłanie odpowiedniego rachunku.

  Arogancka i groźna osoba rzekomo legalna lub legalna
  Przedstawiciel operacyjny Marco Asensio, który mówi, że zamierza walczyć po bla bla bla… Najpierw jednak próbuje negocjować depozyt.

  Co polecasz?

  Niektórzy z tego forum byli w stanie wypłacić „zarobki” po wpłaceniu lub zdeponowaniu „słynnego kredytu, który oferują i dają”.

  Proszę doradź mi. Dzięki.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Alex, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Nie zalecamy spłacania tego kredytu, nic nie gwarantuje, że możesz po tym wypłacić. Bądź bardzo ostrożny.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o Crypton Broker, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 20. Alex Montero odpowiedź

  Dzień dobry panowie

  Wiedzą coś o brokerze Crypton Broker,
  początkowo poprosili mnie o zainwestowanie tysiąca euro.
  w następnym tygodniu powiedzieli mi, że to najlepszy czas na inwestowanie w ropę i złoto.

  Powiedziałem im, że nie mam więcej pieniędzy, ale uparli się, że dadzą mi kredyt w wysokości 10 tysięcy euro i że jedziemy bezpiecznie. Aby nie przedłużać, zmusili mnie do spłacenia kredytu, który mi udzielili, mówiąc im, że nie mam tej kwoty pieniędzy, do której upierają się, że muszę im zapłacić. Obecnie na koncie jest 15 tysięcy euro łącznie z kredytem i zaznaczyłem, że stamtąd są naliczane, bo pieniądze, które mi dali na kredyt, są na moim koncie, z których nie mogę ruszyć ani grosza.

  Jeśli masz jakieś uwagi od tego brokera, chciałbym wiedzieć i co radzisz mi zrobić.

  Dziękuję.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Alex, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o Crypton Broker, brzmi naprawdę źle, nic nie gwarantuje, że po wpłaceniu pieniędzy pozwolą Ci wypłacić, BARDZO OSTROŻNIE.

   pozdrowienia

 21. Julian odpowiedź

  Halo
  Dziękuję za to, co robisz dla ludzkości.
  Okazuje się, że pochodzę z Gwatemali, a Crypton Broker jest ogłaszany z Facebooka… więc chcą się pozycjonować jako znane osobistości z Gwatemali, takie jak Ricardo Arjona… .Dionisio Gutierrez… oczywiście nie mogę się z nimi skontaktować… .wtedy zasubskrybowałem ….W takim razie mam telefon, aby doradzić….
  A jak im powiedziałem, że mogę u nich zainwestować około 400 czy 500... wyobraźcie sobie... i poprosiłem o zdjęcie jednego z nich przez Wsp... nie wysłali mi... wtedy wątpliwości ... nie chciałbym, aby oszukali mnie lub kogokolwiek innego ...
  Dziękuję za uwagę…

  Czekam na twoja odpowiedz ...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Julian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 22. Jose odpowiedź

  Ja też zainwestowałem, a oni zawsze mówili, że wygraliśmy, dlatego poprosiłem o wycofanie mojego kapitału, co chwila mówili, że inwestycja przepadła i żeby odzyskać, zainwestować więcej,
  Moim brokerem był niejaki Rodrigo Villegas, dlatego straciłem cały swój kapitał,

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 23. Ćwiartka rur odpowiedź

  Znam lokalizację centrali operacyjnej w Kolumbii. Ale jest daleko od miejsca, w którym twierdzi, że jest (Panama). Pracowałem dla nich przez kilka miesięcy, aż spotkałem inwestora i zdałem sobie sprawę, że naprawdę oszukuję ludzi…
  Aby uzyskać więcej informacji napisz do mnie na [email chroniony] i odpowiem na wszystkie twoje pytania, jeśli ma ci to pomóc.

  • NERVE odpowiedź

   witam fajkę i po co tyle sekretów ?? A może pracujesz dla nich i zbierasz informacje ??? Podaj nam lokalizację lub sposób odzyskania pieniędzy, przestań bronić tych przeklętych oszustów !!! Zabrali wszystkie oszczędności W MOIM ŻYCIU !! Wyjaśniłem to doradcom i sonspta zaśmiał mi się w twarz !!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Pipe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Dlaczego nie powiesz nam lokalizacji? Lub informacje, które pomagają osobom, które nie mogą wypłacić swoich pieniędzy, je wypłacić.

   pozdrowienia

 24. ANALITYKA odpowiedź

  Chcę zadenuncjować brokerów Crypton za oszustwo 900 euro, doradca nie odpowiada ani nic Crypton mam otwartą operację i analityk jej nie zamknął, nie wiem, co myśli, że inny przyjaciel został oszukany z 2500 euro, a to samo, że nie odbierają dzwonków telefonu i nic

  Co mogę zrobić z kim się kontaktuję w sprawie tego oszustwa brokerów kryptonowych?Dziękuję za odpowiedź, że są z Kalifornii w Kolumbii

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Analita, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 25. Diego Andres henao Ramirez odpowiedź

  Bardzo źle dwa razy, za jego radę straciłem 2000 euro. Ale miałeś swoje wygrane. Dokonując opcji, zarobiłem 800 euro i 700 euro, ale dzięki waszej radzie straciłem cały swój kapitał. Nie polecam, dla mnie to oszustwo.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Diego, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton BRoker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 26. Miguel Escobar odpowiedź

  Dobry dzień,

  Jose Moreno zadzwonił do mnie (Klient Relation Managers) +507 6917-1820 zaoferował mi usługi tego brokera, ale prawda jest taka, że ​​mam wątpliwości, czy twierdzą, że są regulowani i pokazują certyfikat, ale widziałem kilku brokerów, którym są częścią grup regulacyjnych, byłoby bardziej przekonujące, gdyby podawali link organu regulacyjnego do weryfikacji istnienia i ważności licencji. W każdym razie zostawia mnie z wątpliwościami, a pan Jose mówi mi, że nie skupiają się już na walutach, ale na akcjach, kryptowaluta też nie mówi zbyt dobrze, okno inwestycyjne na kryptowaluty minęło więc wyobrażam sobie, że nie skupiają się tak bardzo na ten zasób. Nie jestem zbytnio przekonany i przystąpię do wyboru innego brokera.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, a może inne nazwiska kontaktów lub e-maile? Czy możesz nam powiedzieć więcej o certyfikacie? To, co wspomniałeś o powiązaniu organu regulacyjnego z walidacją rozporządzenia, jest całkowicie poprawne.

   pozdrowienia

 27. Robinson Gonzalez odpowiedź

  dzień dobry. Ta rzekoma firma wysłała mi pocztą kilka certyfikatów regulacyjnych, chciałbym wiedzieć, czy są wiarygodne.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Robinson, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jeśli chodzi o certyfikaty, możesz przesłać obraz na strony internetowe, takie jak IMGUR, i udostępnić je tutaj, abyśmy mogli je zobaczyć.

   pozdrowienia

  • mirwar odpowiedź

   Ten certyfikat jest nieważny, ma tylko herb Francji i jakąkolwiek pieczęć, nie ma adresu, żadnego rozporządzenia ani poparcia rządu francuskiego, strona nawet nie ma adresu prawnego, podatkowego ani ustawodawczego, wszystko jest splecione aby wpadało więcej osób, należy pamiętać, że założenie strony internetowej nie przekracza 100 dolarów rocznie

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witam, jak mówi Mirwar, gdyby byli regulowanym brokerem, pokazaliby to na swojej stronie internetowej, jak każdy regulowany broker, regulacja, którą Crypton Broker pokazuje na swojej stronie internetowej, jest niemożliwa do zweryfikowania, nadal uważamy, że jest to nieregulowany broker.

 28. John Gonzakes odpowiedź

  Chcę ostrzec ludzi, którzy w dobrej wierze są schwytani przez brokera kryptonów..historią inwestowania..ponieważ jest to oszustwo..zrobili to mi..odkąd cię dostali, obiecują ci wszystko..po dokonaniu wpłaty pieniądze..zmieniają swoje nastawienie..chcą tylko, żebyś coraz więcej inwestował..a przede wszystkim nie mówią Ci już nic o pierwszej wpłacie..wykonujesz kilka operacji przez kilka dni i dajesz ostateczny cios mówią Ci, że się myliłeś i pomimo nadzoru brokera .. wtedy mówią Ci, że przegrałeś i że aby to odzyskać musisz zrobić większą inwestycję .. oczywiście zostaw to tam ..zrób to nie daj się oszukać

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypton Broker i za informacje. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Sebastián, przeprowadzamy przegląd brokerów, w zależności od danych, które firma zdecyduje się pokazać na swojej stronie internetowej oraz informacji, które przesyłają nam klienci firm.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *