✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat CRYPTOFXTRADE

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CRYPTOFXTRADE (zwanego też cryptofxtrade.online), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się CRYPTOFXTRADE do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy CRYPTOFXTRADE. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Warto wspomnieć, że strona CRYPTOFXTRADE nie posiada wersji hiszpańskiej, chociaż ze względu na wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych, zdecydowaliśmy się również na recenzję CRYPTOFXTRADE.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: NIE WYMIENIONO.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii: wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie mają regulacji w Wielkiej Brytanii, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie ma tam siedziby. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają, że są regulowanym brokerem, ale nie podają informacji w celu weryfikacji regulacji, uważamy, że jest to broker nieregulowany. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CRYPTOFXTRADE, zauważamy, że nie dostarczają informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania oferowane przez CRYPTOFXTRADE to: własna platforma CRYPTOFXTRADE.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które CRYPTOFXTRADE udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CRYPTOFXTRADE
Strona internetowa CRYPTOFXTRADE

CRYPTOFXTRADE zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat CRYPTOFXTRADE |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cryptofxtrade.online

Número de teléfono: +1 (313) 306-0875

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona CRYPTOFXTRADE <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CRYPTOFXTRADE jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat CRYPTOFXTRADE Znaleźliśmy wiele negatywnych opinii zwrotnych. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”461″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «CRYPTOFXTRADE: Ocena i komentarze»

 1. jorfi odpowiedź

  Witam, CryptoFxTrade oszukał mnie z Hiszpanii, jeśli ktoś został przez nich oszukany, skontaktuj się ze mną. Dziękuję Ci. To było 2 tygodnie temu dla mnie, hs i kogoś w Hiszpanii, kto jest taki sam

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jorfi, dziękuję za komentowanie CRYPTOFXTRADE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. juan cristobal lopez bojorquez odpowiedź

  Cryptofxtrade to oszustwo. Nie ufaj tej firmie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CRYPTOFXTRADE. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *