Komentarze do CRYPTOCAPITALFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CRYPTOCAPITALFX, jest brokerem Forex. Czy naprawdę poleca się CRYPTOCAPITALFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na CRYPTOCAPITALFX… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: A. Eternity Capital Management Ltd. .

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ CRYPTOCAPITALFX wspomina o byciu regulowanym brokerem z CySEC (regulator cypryjski, jeden niezbyt bezpieczny) z numerem rozporządzenia 346/17, ale podczas przeglądu wspomina o innej stronie internetowej, a nie CryptoCapitalFX, uważamy, że jest Jest to firma nieregulowana.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CRYPTOCAPITALFX, zauważamy, że oferuje 4 różne typy kont; Konto Standardowe, Konto Klasyczne, Konto Premium i Konto Złote.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, częściowy dostęp do samouczków wideo, wsparcie 24/7, menedżer konta, stały spread, dźwignia do 1:200.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, dostęp do samouczków wideo, wsparcie 24/7, menedżer konta, stały lub zmienny spread, dźwignia do 1:200.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 24 $, pełny dostęp do samouczków wideo, wsparcie 7/1, menedżer konta, stały lub zmienny spread, dźwignia do 200:XNUMX.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX $, pełny dostęp do samouczków wideo, obsługa klienta premium, menedżer konta, stały lub zmienny spread, regulowana dźwignia.

Rodzaje kont CRYPTOCAPITALFX
Rodzaje kont CRYPTOCAPITALFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że CRYPTOCAPITALFX oferuje: wierzymy, że jest to własna platforma CRYPTOCAPITALFX, ponieważ nie określają tego.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które CRYPTOCAPITALFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CryptoCAPITALFX
Strona internetowa CryptoCAPITALFX

CRYPTOCAPITALFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tak naprawdę nie dostarczają informacji ani zasobów / narzędzi dla zainteresowanych inwestorów ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o CRYPTOCAPITALFX

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: en.cryptocapitalfx.com

Número de teléfono: +35 722 022 530 i +39 028 995 9267

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Wycena CRYPTOCAPITALFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CRYPTOCAPITALFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana, ma siedzibę w krajach takich jak Cypr, szukając innych ocen na temat firmy znaleźliśmy kilka ocen i w większości negatywnych, co wskazywałoby, że jest to „nowa” firma...

Z tych powodów uważamy, że CRYPTOCAPITALFX nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CRYPTOCAPITALFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «CRYPTOCAPITALFX: Ocena i komentarze»

 1. Lautaro odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lautaro, dziękuję za napisanie o CRYPTOCAPITALFX. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.