Komentarze dotyczące kryptoarbu

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Cryptoarb (zwanego również cryptoarb.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy Cryptoarb naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Cryptoarb. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.  

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Cryptoarb, zauważamy, że nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania które oferuje Cryptoarb to: platforma ActTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Cryptoarb udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa kryptoarbu
Strona internetowa kryptoarbu

Cryptoarb zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, podstawowe informacje o świecie inwestowania, niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Kryptoarb |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cryptoarb.io

Número de teléfono: + 441614514995

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona Kryptoarb <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Cryptoarb jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Kryptoarb tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Kryptoarb do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Cryptoarbie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

11 komentarze do «Kryptoarb: ocena i komentarze»

 1. vito matteo odpowiedź

  Dzień dobry,
  nazywam się Matteo de Vito… Napisałem, że jestem bardzo zadowolony z cryptoarba… w rzeczywistości wykorzystali mnie i przyprowadziłem im klientów….
  Pozwolili mi wypłacić pieniądze, aby móc sprowadzać innych klientów….
  grali tak dobrze, że mój przyjaciel zainwestował 1000 €… i jeszcze jeden… i od tego czasu nic….
  na koniec krótkiej historii… na koniec skontaktowałem się z Jake'em (+447405238198) i Maxem (+1(234)430-5749).
  Numer Jake'a jest nadal aktywny na wasapp (27… 04:2021).
  Sfałszowali kłótnię ze mną po tym, jak zwiększyli moje konto do ponad 30,000 XNUMX €
  separacja między Maxem i Jake'em… ..i musiałem zapłacić 20%, aby odzyskać 30.000 XNUMX €….
  jak zamknąć te 2 lub 3 synów tuuuut….
  inny numer (+44 7385703984)
  --------------------
  bonjour,
  Mon nom est Matteo de Vito… j'avais ecrit that j'etais trzy treści cryptoarb… .in fait ils są obsługiwane przez klientów moi et je leur ais apporté des….
  Ils m'ont laissé wycofać się z l'argent za wkład innych klientów….
  ils ont tellement bien joué le jeu que j'ais fait invest 1000 € a mon amie… et a d'autre aussi… .et depuis plus rien….
  pour la petite histoire de fin… .j'etais in contact sur la fin avec Jake (+447405238198) et Max (+1(234)430-5749.
  Liczba Jake toujours actif sur wasapp (27… 04).
  lls ont symulowany une sporu avec moi apres avoir fait monter mon compte a plus 30.000 €
  oddzielenie Maxa i Jake'a… ..et je devais payer 20%, aby odzyskać 30.000 €….
  Komentarz faire pour nurses 2 ou 3 fils de tuuuut….
  numer autorski (+44 7385703984)

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Matteo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Cryptoarb, ale nikt w to nie wierzy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia
   --------------------
   Salut Matteo, merci de partager votre expérience avec Cryptoarb, mais personne n'y croit. Ce courtier est un arnaque. Ne leur envoyez pas d'argent, ils veulent, aby uzyskać możliwie najbardziej d'argent avec des mensonges, les operation ne sont pas réelles, ils ne mettent pas l'argent sur le marché, ils ne font que le montrer et à la fin ils Nie zgadzasz się, że przegrałeś i ils le gardent.

   Jeśli będziesz miał więcej informacji o firmie, czego żądasz od stron z firmą, jeśli masz więcej informacji niż firma, będziesz liderem innych osób, które zainwestują w firmę.

   Avez-vous des noms de conseillers, des numbers, e-maile, z których się kontaktujesz? Vous rappelez-vous komentarz vous avez trouvé ce courtier en premier lieu?

   Pour récupérer votre argent, essayez nore chat ou ce lien: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia

 2. Mateusz de Vito odpowiedź

  Dzień dobry.
  Zainwestowałem 200 € w maju 2019… teraz moje konto pokazuje 4.800 €… a już wypłaciłem około 2.000 €…
  Lucas i Max to 2 osoby, z którymi mam kontakt.
  Jestem bardzo, bardzo zadowolona z tej firmy.
  Mają siedzibę w Rzymie.
  ————————————————
  Bonjour.
  J'ai zainwestował 200 € w maju 2019… aujourd hui mon compte affiche 4800 €… .et j'ais pozwala wypłacić około 2000 €…
  Lucas et Max sont les 2 people avec qui j'ais contact.
  Je suis tres tres satisfait de cette societe.
  Ils sont z siedzibą w Rzymie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Matteo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Cryptoarb, ale nikt w to nie wierzy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. SILVIA odpowiedź

  Cześć, jestem Silvia, mam negatywne doświadczenia. Kazali mi zapłacić dużo pieniędzy. Nigdy mi nie wyjaśnili, jak działa platforma i zawsze sami wykonywali operacje. Patrzyłem tylko na otwarte transakcje i widziałem wzrost pieniędzy, ale nie wiedziałem, jak zamknąć transakcje. Pewnego dnia zamknąłem 2 operacje, jedną pozytywną za dużo pieniędzy, a drugą negatywną. Pozytywny był w połowie negatywny. Zgubione pieniądze. Teraz mam ujemne transakcje. Nie wiem jak, zablokowali je w minusie, więc jeśli wyjdą dodatnie, tak jak powinni zacząć dzisiaj, liczby ujemne nie wzrosły. Podam przykład był ujemny przy 2500, cena złota wzrosła, ale operacja zawsze pozostawała ujemna przy 2500. Jeśli zablokują ujemne operacje i złoto pójdzie w górę, złoto zawsze będzie rosło. więc nigdy nie odblokujesz negatywu. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zawiedziony i bardzo źle się czuję, ponieważ spłaciłem wszystkie moje oszczędności (najpierw poprosili mnie o 200, potem 500, a potem jeszcze inni do dużej sumy). Myślę, że chcą zatrzymać od nich pieniądze, które „zarobiłem”! Potem jeszcze jedno, zapłacili pieniądze w cryptoarb, bo kazali mi zapłacić w metatraderze 4. Codziennie, kilka razy dziennie, sprawdzałem platformę. Z dnia na dzień pieniądze wyszły. Nie mogłem przeczytać twojej recenzji, ponieważ zrobili wszystko. Mam nadzieję, że zakończę się pozytywnym doświadczeniem, takim jak Benito. Pozdrowienia
  ——————————————————————————–
  Cześć, to była Silvia, mam negatywne doświadczenie. A me hanno fatto versare diversi soldi. Non mi hanno mai spiegato jak działa platforma i działanie hanno fatte zawsze papuga. Zachowuję tylko operazioni aperte e vedevo che i soldi salivano ma non sapevo come fare a chiudere le operazioni. A giorno mi hanno chiuso 2 operazioni an w pozytywnym di parecchi soldi iw negatywnym. Pozytywne było negatywne meta di quella. Soldi spariti. Ora ho operazioni w negatywie. Nie, więc chodź, nie blokujesz swojego negatywnego, dopóki wchodzisz w pozytywny come oggi dovevano cominciare ad andare, szyfruję twój negatywny bez sono salite. Faccio przykład miał negatyw od 2500, prezzo dell'oro è salito, ma l'operazione è rimasta zawsze negatyw od 2500. Operacja jest blokowana, jeśli negatyw i złoto wychodzi, złoto wychodzi rimarrà zawsze w negatywie i quindi non si sbloccherà mai il negatywny. Devo dire che sono molto delusa i ci sto naprawdę mężczyzna, perchè ho versato tutti i miei risparmi (kuzyn mój hanno chiesto euro 200, poi 500 euro, poi altri fine ad arrivare ad a beautiful figure). Myślę, jeśli mam vogliono i papugi soldi che ho „guadagnato”! Po drugie, sprzedałem jego kryptoarb Hanno Versati Parrot, perchè mnie, Avevano Fatti, zobaczę jego metatrader 4. Tutti i Giorni, Più zwrócił się do Giorno controllavo piattaforma. Dalla będzie tam mattina i soldi non c'erano più. Io non ho potuto leggere la vostra recensione perchè hanno fatto tutto papuga. Pragnę zakończyć pozytywnym doświadczeniem, takim jak Benito. Saluti

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Żegnaj Siwio,

   Non ci si può fidare di ness pośrednik z siedzibą w Saint Vincent i Grenadynie, większa część papugi brzmiała truflą, no posso darvi alcuna hope di recuperare i vostri soldi, quello che posso sugestvi è che che provate to odzyskać ją za pomocą linku che vi polecenie:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Potesti essere fortunato e ottenere qualcosa w zamian.

   saluti

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć SILVIA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Cryptoarb. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Benedykt odpowiedź

  Witam dobrze, jestem Benito, prawda jest taka, że ​​w zeszłym tygodniu dokonali operacji na cryptoarbie, co spowodowało, że moje konto było ujemne, a teraz proszą mnie o pieniądze, czy mogę stracić więcej niż zainwestowałem? W żadnym momencie nie podpisałem żadnej umowy, czy powinienem to zgłosić? Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Benito, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Cryptoarb. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Dlaczego proszą cię o więcej pieniędzy?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Benito, mimo że masz pozytywne doświadczenia z Cryptoarb, jeśli przeczytasz naszą recenzję o Cryptoarb, zauważysz, że nie polecamy tej firmy, ponieważ nie ma bazy w bezpiecznych krajach, nie są regulowane i nawet nie wspominają, gdzie mają siedzibę, i uważamy je za bardzo niebezpieczne.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.