Komentarze Crypto800

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera Crypto800 (zwanego również crypto800.com), jest brokerem Forex, CFD i Kryptowalut. Czy Crypto800 naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Crypto800. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną. Należy zauważyć, że Crypto800 nie ma hiszpańskiej wersji strony internetowej, chociaż ze względu na wiadomości od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również przejrzeć Crypto800.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Crypto800 LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Crypto800, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto VIP i Konto Premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt w wysokości 1.000 $, wsparcie 24 godziny 7 dni w tygodniu, ponad 150 kryptowalut.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości 25.000 24 $, wsparcie 7 godziny 150 dni w tygodniu, ponad XNUMX kryptowalut, ebook i biblioteka wideo, trening osobisty, sygnały transakcyjne, dedykowany menedżer konta, prywatne sesje handlowe.

Konto premium: minimalny depozyt w wysokości 10.000 24 $, wsparcie 7 godziny 150 dni w tygodniu, ponad XNUMX kryptowalut, ebook i biblioteka wideo, trening osobisty, sygnały transakcyjne.

Rodzaje kont Crypto800
Rodzaje kont Crypto800

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Crypto800 oferuje: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Crypto800 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona Crypto800
Strona Crypto800

Crypto800 zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej produktów oferowanych przez Crypto800, sekcja FAQ, niewiele narzędzi lub zasobów.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Crypto800 |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: crypto800.com

Número de teléfono: + 442080898268

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Crypto800 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Crypto800 jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii o Crypto800 naprawdę nie mogliśmy znaleźć żadnej, która sprawia, że ​​myślimy, że jest to “ nowy broker ”. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Crypto800? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *