✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze Crypto Deutsch

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Kryptowaluty Deutsch (zwany także cryptodeutsch.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Crypto Deutsch jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Crypto Deutsch. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Crypto Deutsch, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont / planów: Konto Starter, Konto Przedsiębiorcy i Konto Inwestora. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto startowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €250, ochrona salda, minimalne obligacje handlowe, konto islamskie, standardowy spread.

Konto przedsiębiorcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €2.000, ochrona salda, średnie obligacje handlowe, konto islamskie, zmienny spread.

Konto inwestora: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €10.000, ochrona salda, wysokie obligacje handlowe, konto islamskie, stały spread.

Rodzaje kont Crypto Deutsch
Rodzaje kont Crypto Deutsch

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Crypto Deutsch oferuje: platforma Handlarz płyt CD.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Crypto Deutsch udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Crypto Deutsch
Strona internetowa Crypto Deutsch

Crypto Deutsch zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje, przewodniki i wyjaśnienia podstawowych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Kryptowaluty Deutsch |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: cryptodeutsch.com

📞Numer telefonu: + 4471565111 | + 4471500000

📧 E-mail: nie ma.

>>> Ocena włączona Kryptowaluty Deutsch <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Kryptowaluty Deutsch jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nawet nie wspomina, gdzie jest zarejestrowany, nie jest regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o Crypto Deutsch znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne z tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano FMA (Austria) Kryptowaluty Deutsch do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z marca 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”1215″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Crypto Deutsch: ocena i komentarze»

 1. Walter odpowiedź

  Podszywają się pod profesjonalistów inwestycyjnych, ale jeśli poprosisz o wypłatę pieniędzy, lekceważą Cię i blokują Twoje wypłaty, już je zgłosiłem, ale nie mogłem odzyskać swoich pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Walter, dziękuję za pytanie o Crypto Deutsch. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *