Broker Bux
Komentarze centrum kryptograficznego

Analiza na Crypto Center

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Centrum kryptograficzne (zwany także imieniem: crypto-center.com), Chodzi o plik Broker kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Crypto Center do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Crypto Center ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Crypto Center jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Crypto Center wspomina o byciu częścią Marketa Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji na potwierdzenie tego, uważamy, że jest to fałszywy fakt.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Crypto Center nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Crypto Center jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez Crypto CenterW tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

 • Konto mini: minimalny depozyt początkowy BTC 2.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy BTC 10.
 • ZŁOTE konto: minimalny depozyt początkowy BTC 20.
 • Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy BTC 45.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy BTC 45.

La platforma do działania z którego korzysta Crypto Center to: jego własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Crypto Center udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Crypto Center
Strona internetowa Crypto Center

Crypto Center zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, wykresy na żywo, recenzje, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Centrum kryptograficzne

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: crypto-center.com
 • 📞Numer telefonu: 447360518763
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Crypto Center. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Centrum kryptograficzne

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Crypto Center jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.

Uwaga: firma jest powiązana z TRADECOIN y RYNKI BTCfirmy o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ!


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Crypto Center? Jakie było twoje doświadczenie?
 • Jest źle, nie polecam recommend 60%, 3 głosów
  3 głosów 60%
  3 głosów - 60% wszystkich głosów
 • Dobrze, polecam 40%, 2 głosów
  2 głosów 40%
  2 głosów - 40% wszystkich głosów
 • Jest dobrze, normalnie 0%, 0 głosów
  0 głosów
  0 głosów - 0% wszystkich głosów
Całkowita liczba głosów: 5
20 / 04 / 2022

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

12 komentarze do «Centrum kryptograficzne: ocena i recenzje»

 1. LH odpowiedź

  WITAM !!
  DLA WSZYSTKICH OFIAR OSZUSTWA KRYPTOCENTRU JESTEŚMY WSPÓLNIE, ABY ZNALEŹĆ SPOSÓB NA WALKĘ Z TĄ DOMNIEMANĄ FIRMĄ ORAZ OSZUSTWEM I „LUCIANO MALDONADO”!
  MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA TO FORUM
  Początkowo na to FORUM, a później możemy stworzyć TELEGRAM i spotkać się, aby rozpocząć jakąś akcję. Mieszkamy w Kolumbii i zostaliśmy oszukani.

 2. LH odpowiedź

  NIE JEST ŹLE,
  JEST GOTCHA!!!. LUCIANO MALDONADO JEST NIEDOPUSZCZALNYM DORADCĄ, KTÓRY PRZEKONUJE CIĘ I POKAZUJE INFORMACJE I „EDUKUJE CIĘ”, ABY POCZUĆ, ŻE JEST GODNY ZAUFANIA. PLATFORMA JEST PRZEZ NICH ZMIENIANA W NIEKTÓRYCH DOMNIEMANYCH ARBITRAŻACH FINANSOWYCH, A W OSTATNIM DNIU... PO ZAPŁACENIU ZA PACZKĘ ZABIERAJĄ OD CIEBIE KAŻDY CENTRUM UDAJĄC ZŁE DZIAŁANIA. NIE DAJĄ CIEBIE ZŁOTA.
  SZUKAM OSÓB, KTÓRZY CHCĄ DOŁĄCZYĆ DO MNIE W SPRAWIE KARNEJ. PONIEWAŻ WIDZĘ TO, ŻE W OSTATNICH DWÓCH TYGODNIACH WIELU AMERYKANÓW ŁACIŃSKICH ZOSTAŁO OSZKODZONYCH.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LH, dziękuję za komentowanie Crypto Center. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • znak odpowiedź

   witam LH, przydarzyło mi się to samo, o czym wspomniałeś w swoim komentarzu, a także z tym człowiekiem o imieniu luciano maldonado, widzę, że jest ekspertem w kradzieży i kłamstwie sukinsynu-

   Powinniśmy zjednoczyć się między wszystkimi, aby ich potępić. Skąd pochodzisz?

   dziękuję, a jeśli jest więcej ofiar oszustwa przez centrum kryptograficzne, napisz na forum, abyśmy się przyłączyli

   • Kike odpowiedź

    Zgadzam się, że ten doradca Luciano Maldonado jest oszustem, według Ciebie musimy dołączyć, to samo stało się ze mną, skontaktuj się ze mną na tym forum

    • LH odpowiedź

     WITAM !!
     DLA WSZYSTKICH OFIAR OSZUSTWA KRYPTOCENTRU JESTEŚMY WSPÓLNIE, ABY ZNALEŹĆ SPOSÓB NA WALKĘ Z TĄ DOMNIEMANĄ FIRMĄ ORAZ OSZUSTWEM I „LUCIANO MALDONADO”!
     MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA TO FORUM
     Początkowo na to FORUM, a później możemy stworzyć TELEGRAM i spotkać się, aby rozpocząć jakąś akcję. Mieszkamy w Kolumbii i zostaliśmy oszukani.

   • LH odpowiedź

    WITAM !!
    DLA WSZYSTKICH OFIAR OSZUSTWA KRYPTOCENTRU JESTEŚMY WSPÓLNIE, ABY ZNALEŹĆ SPOSÓB NA WALKĘ Z TĄ DOMNIEMANĄ FIRMĄ ORAZ OSZUSTWEM I „LUCIANO MALDONADO”!
    MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA TO FORUM
    Początkowo na to FORUM, a później możemy stworzyć TELEGRAM i zebrać się, aby rozpocząć jakąś akcję. Mieszkamy w Kolumbii i zostaliśmy oszukani.

 3. Młodszy odpowiedź

  https ://trade.crypto-center .com/ (Crypto-Center) Nie wkładaj pieniędzy na tę platformę, to totalna strata, każą ci otworzyć konto z 250 USD, widzą, że zarabiają na niektórych transakcji, wtedy mówią, że w przypadku niektórych pakietów oferujących arbitraż finansowy (pierwszy z 5000 USD, drugi z 7500 USD i trzeci z 10000 60 USD) gwarantują pewne sygnały, w których zarobisz między 70% a XNUMX% inwestycja, ale w końcu zabierają wszystkie twoje pieniądze ostatniego dnia, podając ci błędne informacje i wprowadzając w błąd. Najgorsze jest to, że mówią ci, że można to naprawić, jeśli wpłacisz więcej pieniędzy. Doradca nazywa siebie Luciano Maldonado.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Junior, dziękuję za komentowanie Crypto Center. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Arturo Salguero, dziękuję za komentowanie Crypto Center. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • LH odpowiedź

   WITAM !!
   DLA WSZYSTKICH OFIAR OSZUSTWA KRYPTOCENTRU JESTEŚMY WSPÓLNIE, ABY ZNALEŹĆ SPOSÓB NA WALKĘ Z TĄ DOMNIEMANĄ FIRMĄ ORAZ OSZUSTWEM I „LUCIANO MALDONADO”!
   MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA TO FORUM
   Początkowo na to FORUM, a później możemy stworzyć TELEGRAM i spotkać się, aby rozpocząć jakąś akcję. Mieszkamy w Kolumbii i zostaliśmy oszukani.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.