Komentarze Crypto Bull

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Crypto Bull (zwanego również crypto-bull.io), jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy Crypto Bull naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Crypto Bull. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Należy zauważyć, że strona internetowa Crypto Bull nie ma wersji hiszpańskiej, ale otrzymaliśmy wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych, dlatego też zdecydowaliśmy się przejrzeć tego brokera.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Luksemburgu, chociaż jeśli faktycznie ma siedzibę tam, broker powinien być regulowany przez CSSF (regulator luksemburski), a tak się nie dzieje, co każe nam wątpić w prawdziwą bazę Crypto Bull. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: Crypto Bull wspomina o rzekomym numerze licencji, ale nawet nie wspomina, do którego regulatora należy, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Crypto Bull, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Kwalifikowane, Konto Profesjonalne i Konto Profit Maker. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto kwalifikowane- Minimalny depozyt początkowy 2.000 USD, ponad 50 instrumentów handlowych, dźwignia 1:50, 10 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, dedykowany opiekun konta 24/5, seminarium internetowe dotyczące zarządzania ryzykiem, 25 % ubezpieczenia konta.

Konto profesjonalne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, ponad 50 instrumentów handlowych, dźwignia 1: 100, 12 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, dedykowany opiekun konta 24/5, seminarium internetowe dotyczące zarządzania ryzykiem, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto Profit Maker- Minimalny depozyt początkowy 10.000 75 $, ponad 1 instrumentów handlowych, dźwignia 100: 15, 24 sygnałów transakcyjnych tygodniowo, dedykowany opiekun konta 5/XNUMX, osobisty analityk VIP, ochrona przed ujemnym saldem.

Rodzaje kont Crypto Bull
Rodzaje kont Crypto Bull

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Crypto Bull to: Wierzymy, że własna platforma Crypto Bull.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Crypto Bull zapewnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Crypto Bull
Strona internetowa Crypto Bull

Crypto Bull zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: niektóre wiadomości o interesujących wydarzeniach finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Crypto Bull

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: crypto-bull.io

Número de teléfono: +34-93-220-90-91, +34-91-003-96-15

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena Crypto Bull <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Crypto Bull jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieregulowanym brokerem, wspomina, że ​​ma siedzibę w Luksemburgu, ale nie jest regulowany przez luksemburski regulator, co każe nam wątpić, czy rzeczywiście ma siedzibę w Luksemburgu, nie wspomina, do jakiej firmy należy. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja grudzień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzegł przed Crypto Bull

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Crypto Bull? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

57 komentarze do «Crypto Bull: ocena i komentarze»

 1. Rocio odpowiedź

  To prawda w przypadku mojego obciążenia zwrotnego, może zajęło to trochę czasu, ale udało nam się odzyskać mój kapitał. Proces trwał tygodnie, ale udało się. Byli też bardzo mili.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rocio, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Jose Manuel odpowiedź

  Dobrze ... no cóż, proszą mnie też o 10%. Aby móc to wypłacić ... i nie pozwalają mi wypłacić mniej, to musi być suma. Czy ktoś może mi pomóc w tym, co robię, jak mówią tutaj są oszustami ...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose Manuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypto Bull. Z tego, co komentujesz, można jasno powiedzieć, że ten broker to oszustwoNie musisz płacić 10%, aby wypłacić swój kapitał, to jest oszustwo, jest to część tego samego OSZUSTWA lub OSZUSTU, nie będą Ci go już zwracać, działać szybko, żądać pieniędzy w inny sposób.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Mak odpowiedź

  Szkoda, że ​​firma zajmuje się oszustwami, więc nic mi się nie dzieje, jeśli ukradli 7 tysięcy euro na czysto, powiedzieli mi, że da mi to dochód, ale to nieprawda Mam nadzieję, że to samo, co mi się nie przydarzy dziś jestem zadłużona bez pieniędzy bez pieniędzy pracuję z dwoma tysiącami euro długów, że skurwysyni są tymi pierwszymi Zaczęłam od Javiera skończyłam z córką suki o imieniu Amelia mieszkam w Hiszpanii szkoda mam nadzieję że mieć wypadek i w ogóle umierają

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mak, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypto Bull. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.