✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze dotyczące krypterium

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Crypterium Financial Services (zwany również crypteriumfs.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy Crypterium jest naprawdę polecane do inwestowania? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu usług finansowych Crypterium. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii (uważamy, że jest to fałszywe, ponieważ jeśli jest prawdziwe, powinno być regulowane przez angielski organ). 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Crypterium Financial Services, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: konto mikro, konto standardowe i konto premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 250 $, 10% bonus powitalny, osobisty menedżer konta, cotygodniowa sesja handlowa.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, 20% bonus powitalny, starszy menedżer konta, cotygodniowa sesja handlowa, 2 sesje edukacyjne.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 50 $, XNUMX% bonus powitalny, główny analityk konta, codzienne sygnały, pełny pakiet edukacyjny.

Rodzaje kont Crypterium
Rodzaje kont Crypterium Financial Services

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi oferowane przez Crypterium Financial Services to: Własna platforma Crypterium Financial Services.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Crypterium Financial Services udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna krypterium
Strona internetowa Crypterium Financial Services

Crypterium Financial Services zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko kilka wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Usługi finansowe Crypterium |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: crypteriumfs.com

Número de teléfono: + 447466659062

E-mail: należy skontaktować się bezpośrednio ze strony internetowej.

>>> Ocena włączona Usługi finansowe Crypterium<<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że usługi finansowe Crypterium są godne zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie wiemy, gdzie faktycznie się znajduje, szukając opinii o Crypterium Financial Services nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker , bez dorobku. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2020 dodano CONSOB Usługi finansowe Crypterium do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia. . ’’ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z września 2020 r. ⚠️

⛔Uwaga ⛔: w październiku 2020 dodano CNMV Usługi finansowe Crypterium do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Crypterium? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Usługi finansowe Crypterium: ocena i komentarze»

 1. Augustus Catala odpowiedź

  Zaoferowali mi możliwość odzyskania pieniędzy, które zainwestowałem w nieregulowaną firmę i poprosili mnie o pieniądze na podatki, opłaty za Blockchain i inne, plus podatki, grzywny i jak już wszystko zapłacę to według nich znika 13000 XNUMX euro. Aby otrzymać zapłatę, muszę zapłacić ponownie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Augusto, niestety koniec historii jest zawsze taki sam, trzymają twoje pieniądze i już ich nie odzyskasz, ale możemy ci pomóc. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Crypterium Financial Services. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *