Komentarze na temat CRYPTEC

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CRYPTEC (zwanego też cryptec.io), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę poleca się CRYPTEC do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję CRYPTEC. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Należy zauważyć, że strona CRYPTEC nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina bycie częścią: Point Place Ltd i Meantech OU.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominice i Estonii. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ nie wspominają nic o posiadaniu regulacji, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CRYPTEC, zauważyliśmy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto VIP i Konto Black Diamond. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, opiekun konta, premia 50%, demonstracja działania platformy.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 75 $, starszy opiekun konta, premia XNUMX%, wykształcenie techniczne.

Złote konto Gold: Minimalna wpłata początkowa w wysokości 25.000 100 $, menedżer konta, XNUMX% premii, wykształcenie techniczne i podstawowe.

Konto VIP: Minimalna wpłata początkowa w wysokości 50.000 150 $, menedżer konta, XNUMX% premii, wykształcenie techniczne i podstawowe.

Konto Czarnego Diamentu: Minimalna wpłata początkowa w wysokości 500.000 150 $, menedżer konta, XNUMX% premii, wykształcenie techniczne i podstawowe.

Rodzaje kont CRYPTEC
Rodzaje kont CRYPTEC

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi CRYPTEC oferuje: własną platformę Cryptec.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CRYPTEC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CRYPTEC
Strona internetowa CRYPTEC

CRYPTEC zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć świata handlu, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat KRYPTEK |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: kryptec.io

Número de teléfono: + 45-78726185

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona KRYPTEK <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CRYPTEC jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Dominika, Estonia), szukając innych opinii o CRYPTEC nie znaleźliśmy żadnych, co czyni nas myślę, że chodzi o „nową” firmę. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o CRYPTEC? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *