Broker Bux

Komentarze na temat CryptoBull

Analiza na CryptoBull

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy CryptoBull (zwany także imieniem: cryptbull.io), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowaluty, fundusze ETF i CFD. Czy CryptoBull naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o CryptoBull ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy CryptBull jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • CryptoBull nie wspomina, do której firmy należy.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizacjęWedług serwisu firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, jednak nie znaleźliśmy aktualnych informacji, które to potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że są to dane nieprawdziwe.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że CryptBull nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: CryptoBull jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że CryptBull oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 6 różnych typów kont:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 2.500, bonus powitalny do 10%, sygnały transakcyjne, dźwignia do 1:5.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, bonus powitalny do 50%, sygnały transakcyjne, dźwignia do 1:25.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, bonus powitalny do 75%, sygnały transakcyjne, dźwignia do 1:50.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, bonus powitalny do 100%, sygnały transakcyjne, dźwignia do 1:100.
 • Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, bonus powitalny do 150%, sygnały transakcyjne, dźwignia do 1:300.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, bonus powitalny do 200%, sygnały transakcyjne, dźwignia do 1:400.

La platforma do działania oferowane przez CryptBull to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego CryptBull udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa CryptoBull
Strona internetowa CryptoBull

CryptBull zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na CryptoBull

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: cryptbull.io
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: kontakt z formularza na stronie

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy CryptBull. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na CryptoBull

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma CryptBull jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w kwietniu 2022 CNMV dodano do CryptoBull do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o CryptoBull? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «CryptBull: ocena i recenzje»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gladys Puerta, dziękuję za komentowanie CryptoBull. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.