Komentarze Cryptoshield

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Cryptshield, jest brokerem forex, cfds, a także kryptowalut. Czy Cryptshield naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Należy zaznaczyć, że firma nie posiada strony internetowej w języku hiszpańskim, chociaż otrzymaliśmy wiadomości od osób hiszpańskojęzycznych, więc zdecydowaliśmy się również na przeprowadzenie przeglądu.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Trilogy Capital Systems LTD .

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro nic nie wspomina o jego regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Crypshield, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: konto brązowe, konto srebrne, konto złote i konto VIP.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo, 10.000 XNUMX $ pieniędzy do gry na praktykę

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 3 USD, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium, stały standardowy spread XNUMX pips

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 3 $, codzienny przegląd rynku, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium, stały standardowy spread 2 pipsy, XNUMX lub więcej osobistych brokerów

Możesz zobaczyć więcej szczegółów na temat typów kont Cryptshield na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Cryptshield
Rodzaje kont Cryptshield

Możesz zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze, wykonując kliknij aqui.

Te platformy do obsługi Oferty Cryptshield to: popularna platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Cryptshield udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Cryptshield
Strona internetowa Cryptshield

Cryptshield zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, w darmowym ebooku, naprawdę niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Cryptshield

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Crypshield.com

Número de teléfono: + 442033935637

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena na Cryptshield <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Cryptshield jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: dostarczają bardzo mało informacji na ich temat, uważamy, że jest to broker nieuregulowany, dodatkowo przy próbie znalezienia innych wycen o firmie nie byliśmy w stanie znaleźć jakąkolwiek, co wskazywałoby, że jest to „nowa” firma.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Cryptshield? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

47 komentarze do «Cryptshield: ocena i komentarze»

 1. Angie odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele, próbowałem mychargeback, aby odzyskać moje pieniądze i jeśli mogli to zrobić, byli bardzo skuteczni, polecam.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Angie, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. odpowiedź

  Skontaktowali się ze mną z tym numerem tef. +1 312-766-4288, kiedy otworzyłem konto za 300 euro, skontaktował się ze mną pewien David Wilking (mój menedżer konta), kompulsywny kłamca, kilka razy próbowałem przekonać siebie, by zainwestować więcej pieniędzy z rzekomo wysokimi zyskami. ale powiedziałem mu, żeby zarabiał swoją pensję z tego, co ma, dopóki nie zobaczę żadnych wyników i nie będę w stanie odzyskać mojego kapitału, nie zainwestuję ani jednego euro więcej. Nie dzwonią już do mnie ani nie odpowiadają na moje e-maile. teff. kontakt 44 2033935640 y441519470463.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marga, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Cryptshield. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 3. ERMEC odpowiedź

  Cóż, odkąd poprosiłem o wypłatę pieniędzy, które podobno były szybkimi wypłatami, ale czekam już ponad miesiąc i nawet nie dają mi wyjaśnień, dlaczego nie mogę wypłacić. Wyciągnij własne wnioski. Ludzie tacy jak Victor, Martin

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ermec, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Cryptshield. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.