Komentarze do funkcji CruxINV

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CruxINV (zwanego również cruxinv.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, opcji binarnych i CFD. Czy CruxINV jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu funkcji CruxINV. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: wspomina o przestrzeganiu prawa bułgarskiego, więc uważamy, że ma siedzibę w Bułgarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o posiadaniu regulacji, więc uważamy, że jest to NIEREGULOWANY broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CruxINV, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrny- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD.

Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 USD.

Rodzaje kont CruxINV
Rodzaje kont CruxINV

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje CruxINV to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CruxINV udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna CruxINV
Witryna CruxINV

CruxINV zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych, które oferuje CruxINV, kilka wykresów na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat ROZKŁAD.CRUX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: cruxinv.com

Número de teléfono: 621-3482-2290-12

E-mail: [email chroniony], [email chroniony]

>>> Ocena włączona ROZKŁAD.CRUX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CruxINV jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który wspomina o byciu regulowanym, nie jest jasne, gdzie tak naprawdę ma podstawę, szukając opinii na temat ROZKŁAD.CRUX tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CONSOB (włoski regulator finansowy) dodał CruxINV do swojej czarnej listy nieautoryzowanych brokerów.

⛔ Uwaga ⛔: w maju 2020 CONSOB dodany do ROZKŁAD.CRUX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2020

⛔ Uwaga ⛔: w czerwcu 2020 heme hes zauważyłem, że witryna CruxINV jest praktycznie identyczna z witryną Crux24, inny broker ostrzegany przez włoskiego regulatora. Wierzymy, że ci dwaj brokerzy są ze sobą połączeni.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV ROZKŁAD.CRUX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o funkcji CruxINV? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «CruxINV: ocena i komentarze»

 1. guada odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Guada, dzięki za napisanie o CruxINV. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.