Komentarze na temat CreditEUBank
W tej sekcji przeanalizujemy KredytEUBank (zwany również nazwą: crediteubank.com), jest firmą zarządzającą funduszami i doradztwa finansowego. Czy CreditEUBank naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CreditEUBank ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy CreditEUBank ⚠️ bezpieczna strona? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ CreditEUBank wspomina o byciu część: CreditEUBank LTD (brak)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma wspomina, że ​​opiera się na: nie ma danych na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu firmą regulowane lub na podstawie jego regulacji.

 

UWAGA: CreditEUBank to firma NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CreditEUBank, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Plan Srebrny, Plan VIP Złoty i Plan VIP Platynowy. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan srebrny: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, szacowany miesięczny wzrost 4%, bezpieczny (częściowy), cotygodniowa aktualizacja rynku, sesja ze specjalistą ds. kryptowalut (2 miesięcznie), dostęp do Algorytmu Handlowego: 73%, dedykowany opiekun konta.

Pakiet VIP Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, szacowany miesięczny wzrost na poziomie 5.75%, bezpieczny (kompletny), codzienna aktualizacja rynku, sesja ze specjalistą ds. kryptografii (4 miesięcznie), dostęp do Algorytmu Handlowego: 80%, dedykowany opiekun konta.

Platynowy plan VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, szacowany miesięczny wzrost na poziomie 8%, bezpieczny (kompletny), codzienna aktualizacja rynku, sesja ze specjalistą ds. kryptografii (2 miesięcznie), dostęp do Algorytmu Handlowego: 91%, dedykowany opiekun konta.

 

Rodzaje rachunków CreditEUBank
Rodzaje rachunków CreditEUBank

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez CreditEUBank to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które CreditEUBank udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa CreditEUBank
Strona internetowa CreditEUBank

KredytEUBank zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, trochę informacji o oferowanych przez Ciebie usługach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat KredytEUBank 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: crediteubank.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mailkontakt bezpośrednio ze strony.  

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu CreditEUBank. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona KredytEUBank ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? KredytEUBank jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu „offshore”, która nie podaje prawidłowych informacji prawnych, nie jest nigdzie zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie regulacja (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano BCSC KredytEUBank do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z lipca 2021 r. ⚠️

 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o CreditEUBanku? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «CreditEUBank: Ocena i komentarze»

 1. Chirstoph odpowiedź

  Pojawiły się w tym miesiącu na stronie oszustów BCSC, ale dopóki nie odzyskam pieniędzy, nie będę zadowolony

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Christoph, dziękuję za komentowanie CreditEUBank. Ten broker to oszustwo. BCSC (Kanadyjski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link ).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *