Komentarze na temat zdolności kredytowej

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Mądry kredyt (zwany także creditwise.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy Credit Wise jest naprawdę zalecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Credit Wise. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Kleinman Enterprise Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Credit Wise, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto standardowe, Konto zaawansowane i Konto maksymalne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, do 3 sygnałów tygodniowo, stałe i zmienne spready, dźwignia do 1:10, aktualności, materiały edukacyjne, całodobowa pomoc techniczna.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, do 5 sygnałów tygodniowo, stałe i zmienne spready, dźwignia do 1:25, aktualności, materiały edukacyjne, wsparcie techniczne 24/5, bonus do 20%.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, do 7 sygnałów tygodniowo, stałe i zmienne spready, dźwignia do 1:50, aktualności, materiały edukacyjne, wsparcie techniczne 24/5, bonus do 50%.

Konto maksymalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, spersonalizowane sygnały analityków, stałe i zmienne spready, dźwignia do 1:100, aktualności, materiały edukacyjne, całodobowa pomoc techniczna, do 24% premii.

Rodzaje kont Credit Wise
Rodzaje kont Credit Wise

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania Co oferuje Credit Wise: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Credit Wise udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona kredytowa mądra
Strona kredytowa mądra

Credit Wise zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: wiadomości i analizy, sygnały, niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, słowniczek, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Mądry kredyt |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: creditwise.io

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Mądry kredyt <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Mądry kredyt jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Credit Wise znajdujemy wiele negatywnych i bawić się tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : Credit Wise, wraz z WiseFunds, Wirtualne Akcje, Akcje kapitałowe, RoyaltyFinanse y Atlas FX, należy do niesławnej firmy Kleinman Enterprises Ltd, firma, która ma siedzibę w raju podatkowym i oszukała tysiące ludzi.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Credit Wise? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Mądry kredyt: ocena i komentarze»

 1. Karolina odpowiedź

  Dowiaduję się od dawna, chciałbym wiedzieć, czy jest jakiś sposób na wypłatę pieniędzy, bo nie mogę własnymi środkami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carolina, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Credit Wise. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.