Recenzje platformy transakcyjnej Cryptos OTC

Analiza na platformie transakcyjnej Cryptos OTC

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Platforma handlowa Cryptos OTC (zwany także imieniem: cotps.com), To jest platforma inwestycyjna. Czy platforma handlowa Cryptos OTC naprawdę jest zalecana do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Cryptos OTC Trading Platform ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy platforma handlowa Cryptos OTC jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Platforma handlowa Cryptos OTC wspomina o byciu częścią Platforma handlowa Cryptos OTC Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma nie podaje, gdzie ma swoją siedzibę.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że platforma handlowa Cryptos OTC nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Platforma handlowa Cryptos OTC jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez platformę transakcyjną Cryptos OTC, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

La platforma do działania Platforma handlowa Cryptos OTC to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego platforma handlowa Cryptos OTC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna platformy transakcyjnej Cryptos OTC
Witryna platformy transakcyjnej Cryptos OTC

Platforma handlowa Cryptos OTC zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: Firma nie oferuje wielu informacji poza osobistymi referencjami i wykresami na żywo.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Platforma handlowa Cryptos OTC

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: cotps.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: nie ma

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy platformę handlową Cryptos OTC. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Platforma handlowa Cryptos OTC

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Cryptos OTC Trading Platform jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

¡UWAGA!: Broker platformy Cryptos OTC Trading Platform ma związek z firmami KOPT y U91 Piłka nożna. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

¡UWAGA!: Platforma handlowa Cryptos OTC posiada strony internetowe gcotp.com, otcai.com i peerusdt.club, chociaż nie są teraz aktywne, mają taki sam projekt strony internetowej. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o platformie handlowej Cryptos OTC? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

54 komentarze do «Platforma handlowa Cryptos OTC: ocena i recenzje»

 1. Marie odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, czy ta firma jest regulowana i czy mogę tam inwestować:

  https://solarium.world/home.html#services

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Marie, w tej chwili przeglądamy kilka recenzji, umieścimy Twoją jako główną, aby ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć, będzie bardzo pomocna.

   Pozdrowienia.

 2. Feliks Belmonte odpowiedź

  Witam, nie zwracają mi pieniędzy i próbuję od kilku dni i nic. Mam zamiar udać się na policję i zgłosić oszustwo. Dzięki waszym komentarzom nie zarobiłem więcej pieniędzy, ale teraz chcę odzyskać to, co już wysłałem tym szczurom

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Felix Belmonte, dziękuję za napisanie o platformie handlowej Cryptos OTC. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Elton Vega odpowiedź

  Witam zainwestowałem 200 usdt i teraz strona nie będzie już otwarta, podobno są w trakcie konserwacji ale były od miesięcy i nic nie zostało otwarte na stronie COTPS

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Elton, to źli ludzie, straciłeś pieniądze i nie możesz ich już odzyskać. Dziękujemy za komentowanie platformy transakcyjnej Cryptos OTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Angelika Reyes odpowiedź

  Zainwestowałem 2 vip d 300 i nie odzyskałem wszystkich pieniędzy od 30 maja nie ma nic i nie odpowiadają zadania nadal tam są, ale nie przekazują pieniędzy kozie

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Angelico, to źli ludzie, straciłeś pieniądze i nie możesz ich już odzyskać. Dziękujemy za komentowanie platformy transakcyjnej Cryptos OTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Cristina odpowiedź

  Scams, Hi Cotp miał certyfikat, który wskazywał adres: 253 HAVELOCK ST, TORONTO – KANADA M6H3B8.

  3 dni temu mają nową aplikację w tym samym formacie co COTPS, jedyna rzecz, która zmieniła kolory. ZAREJESTRUJ SIĘ NA PEER USDT: peerusdt .club, KANAŁ TELEGRAMOWY PEER USDT: https ://t .me/+–etgIs2FcaA2ODIx.

  Tutaj zostawiam linki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cristina, dziękuję za informacje, są oszustami i nie powinieneś im ufać, wszystko ma na celu kradzież pieniędzy.

   Pozdrowienia.

  • rynek nawigacyjny odpowiedź

   Nic nie wiedziałem, zainwestowałem swoje jedyne 35 tysięcy dolarów, które mogłem pożyczyć i na tydzień przed końcem miesiąca, akurat gdy zdecydowałem się wycofać po miesiącu, wniosek się zamknął i zostałem w długach bez pieniędzy i bez pracy w punkcie szaleństwa.

 6. Cristina odpowiedź

  Oszustwo COTPS Ameryka Południowa- Witam, zatrzymali moje pieniądze.

  Pojawiły się nowe platformy COTPS.CC , GCOTP , OTCAI i U91 wszystkie te platformy pochodzą od tego samego właściciela COTP.

  Wyślij mi e-mail, a będę mógł udostępnić więcej informacji.

  Pozdrowienia Christina

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cristina, jeśli możesz rozwinąć wszystkie te informacje, będzie to bardzo pomocne dla wielu osób, czy możesz podać konkretne informacje?Kim jest właściciel,jak się nazywa?Skąd przeprowadzają oszustwa,gdzie jest ich biuro? …itd. …itp.

   Pozdrowienia.

  • struktura odpowiedź

   Witaj Cristina, pomóż mi z informacjami dzięki

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Marco, to źli ludzie, straciłeś pieniądze i nie możesz ich już odzyskać. Dziękujemy za komentowanie platformy transakcyjnej Cryptos OTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 7. Maricela odpowiedź

  Dzień dobry zainwestowałem 470 dolarów w COPTS i kilka dni temu opublikowali, że strona została zhakowana i nie dają nam więcej wyjaśnień.Nie można już wejść na stronę, gorzej dla użytkownika, a także zainwestowałem 1000 dolarów w USDT, w brokerze XRANDER trzeciego dnia strona zniknęła, teraz strona została zmieniona przez naprawę komputerową, pomóż mi odzyskać pieniądze, tych dwóch rzekomych brokerów to oszustwo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Maricela, to oszustwo i niestety to, o czym ostrzegamy od miesięcy już się wydarzyło, nie wspominają o lokalizacji firmy, jej biurach, ani o jakimkolwiek przepisie, ani do jakiej firmy należą, jak każda poważna firma powinny to zrobić tego typu firmy, które są bardzo nieprzejrzyste i niebezpieczne dla inwestowania pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie COPT. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • struktura

    Witaj Cristina proszę o pomoc z informacjami na to FORUM dzięki

 8. Roxana Lara odpowiedź

  Jest mi bardzo smutno, bo pomyślałam, że to dobry pomysł, bo jestem mamą i nie mam zbyt wielu możliwości pracy i oszukali mnie jedynymi pieniędzmi, jakie miałam, ufałem sobie do ostatniej chwili.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Roxana, to hańba, to źli ludzie, straciłeś pieniądze i nie możesz ich już odzyskać. Dziękujemy za komentowanie platformy transakcyjnej Cryptos OTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Eric odpowiedź

  To gówniany makler oszustów!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Eric, wiele razy zdarza się, że z dnia na dzień strony internetowe przestają odpowiadać lub po prostu znikają i na tym kończy się historia Twoich pieniędzy, zgubiłeś je i nie możesz już za ich pośrednictwem odzyskać. Dziękujemy za komentowanie platformy transakcyjnej Cryptos OTC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Klaudia Vanegas

    Dzień dobry
    Chciałbym wiedzieć o moim łatwym tromp

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Claudia, w tej chwili sprawdzamy kilka recenzji, ale Twoje będą priorytetowe, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć, będzie bardzo pomocna.

    Pozdrowienia.

 10. Drexler odpowiedź

  ale jeśli jest to strona nowo stworzona, to nie ma nawet pół roku i okazuje się, że mówią, że są ekspertami i mają świetną reputację i bla bla bla, w nic nie wierzą!!! będą cię oszukiwać!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Drexler, to prawda, to oszustwo.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.