Komentarze na temat CotexMarkets
W tej sekcji przeanalizujemy CotexMarkets (zwany również nazwą: cotextmarkets.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy firma CotexMarkets jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CotexMarkets ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy CotexMarkets ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ CotexMarkets wspomina o byciu część: Henyep Capital Markets (UK) Limited, cotextmarkets Ltd, cotextmarkets (Europe) Ltd i Henyep Capital Markets (DIFC) Limited (brak)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, Kajmanach, Cyprze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że CotexMarkets wspomina o regulacjach FCA, CIMA, CySEC i FSA, ale tak jest całkowicie fałszywe, CotexMarkets nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: CotexMarkets jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje CotexMarkets, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 300, wsparcie, czas trwania 7 dni.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, wsparcie, czas trwania 7 dni.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 30.000, wsparcie, czas trwania 7 dni.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 70.000, wsparcie, czas trwania 7 dni.

Rodzaje kont CotexMarkets
Rodzaje kont CotexMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez CotexMarkets to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego CotexMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna CotexMarkets
Witryna CotexMarkets

CotexMarkets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko wyjaśnienie o oferowanych przez nią usługach, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat CotexMarkets 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: cotextmarkets.com

📞Numer telefonu: + 15187492436

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu CotexMarkets. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona CotexMarkets

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? CotexMarkets jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zapoznaniu się z nią radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie podaje prawie żadnych informacji prawnych, próbuje podszywać się pod regulowanego brokera, ale nie pokazuje prawdziwych danych o swojej rejestracji, a także, wbrew temu, w co chcą wierzyć, nie ma żadnego rodzaju regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FCA CotexMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z września 2021 r

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o CotexMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «CotexMarkets: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Christopher A, dziękuję za komentarz na CotexMarkets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *