COMEX Trades komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Transakcje COMEX (zwany także comextrades.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy COMEX Trades jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Targach COMEX ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to COMEX Trades ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: COMEX Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii, chociaż istnieją wystarczające powody, by sądzić, że to nieprawda.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez COMEX Trades, zwracamy uwagę, że strona nie zawiera informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont.

Las platformy do obsługi że oferty COMEX Trades to: nie wspominają o tym, prawdopodobnie korzystają z własnej platformy COMEX Trades.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które COMEX Trades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa targów COMEX
Strona internetowa targów COMEX

COMEX Trades zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Transakcje COMEX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: comextrades.com

Número de teléfono: + 441613941701

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Transakcje COMEX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że COMEX Trades jest wiarygodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany i nie wiemy, gdzie znajduje się jego baza, szukając opinii na temat Transakcje COMEX Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Transakcje COMEX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o COMEX Trades? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Transakcje COMEX: Ocena i komentarze»

 1. carlos andres rybak kasztany odpowiedź

  ponad rok temu dokonałem inwestycji w comex trade z polecenia znajomego, ale jest to data, w której nie mogłem odebrać części tych pieniędzy, ponieważ wydaje się, że nie można ich wycofać, więc dla mnie to jest oszustwo, e-maile są wysyłane do osób wspierających, które twierdzą, że to ich strony i nigdy na nic nie odpowiadają, ci ludzie to złodzieje, oszuści, oportuniści, którzy wykorzystują sytuację ludzi, aby ich ukraść, jeśli nie, to dlaczego nie zwracają tych pieniędzy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za komentowanie transakcji COMEX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. NFT odpowiedź

  na swojej stronie internetowej piszą, że „COMEX Trades (COMEX Limited) to prywatna firma inwestycyjna oficjalnie zarejestrowana w Wielkiej Brytanii”.

  ci oszuści próbują mylić, aby wyglądać jak regulowany broker

  Nie mają siedziby w Anglii, to nieprawda

  jeśli są prawdziwe, powinni mieć regulację anglistycznego regulatora, której nie mają

  nie daj się oszukać

  nie daj się zwieść transakcjom comex

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj NFT, to co mówią jest FAŁSZ, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z COMEX Trades, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które myślisz może pomóc innym osobom inwestującym w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Victor, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z COMEX Trades, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym ta firma.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Jovite odpowiedź

  To oszuści, ludzie, którzy łatwo dostają pieniądze, mój mąż został oszukany, zainwestowaliśmy pieniądze, aby wesprzeć naszych chorych krewnych, a teraz stają się bezinteresowni, nigdy więcej nie odpowiedzieli. Szkoda, że ​​świat jest pełen złych ludzi, takich jak handel Comex. Ile jeszcze osób oszukałeś, w tych trudnych czasach dostajesz pieniądze z takim wysiłkiem. Ale istnieje sprawiedliwy Bóg, który wszystko widzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jovita, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z COMEX Trades, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym ta firma.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.