COMEX Trades komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Transakcje COMEX (zwany także comextrades.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy COMEX Trades jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Targach COMEX ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to COMEX Trades ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: COMEX Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii, chociaż istnieją wystarczające powody, by sądzić, że to nieprawda.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez COMEX Trades, zwracamy uwagę, że strona nie zawiera informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont.

Las platformy do obsługi że oferty COMEX Trades to: nie wspominają o tym, prawdopodobnie korzystają z własnej platformy COMEX Trades.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które COMEX Trades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa targów COMEX
Strona internetowa targów COMEX

COMEX Trades zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Transakcje COMEX |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: comeextrades.com

Número de teléfono: + 441613941701

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Transakcje COMEX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że COMEX Trades jest wiarygodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany i nie wiemy, gdzie znajduje się jego baza, szukając opinii na temat Transakcje COMEX Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Transakcje COMEX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o COMEX Trades? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «Transakcje COMEX: Ocena i komentarze»

 1. NFT odpowiedź

  na swojej stronie internetowej piszą, że „COMEX Trades (COMEX Limited) to prywatna firma inwestycyjna oficjalnie zarejestrowana w Wielkiej Brytanii”.

  ci oszuści próbują mylić, aby wyglądać jak regulowany broker

  Nie mają siedziby w Anglii, to nieprawda

  jeśli są prawdziwe, powinni mieć regulację anglistycznego regulatora, której nie mają

  nie daj się oszukać

  nie daj się zwieść transakcjom comex

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj NFT, to co mówią jest FAŁSZ, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z COMEX Trades, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które myślisz może pomóc innym osobom inwestującym w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Victor, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z COMEX Trades, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym ta firma.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 2. Jovite odpowiedź

  To oszuści, ludzie, którzy łatwo dostają pieniądze, mój mąż został oszukany, zainwestowaliśmy pieniądze, aby wesprzeć naszych chorych krewnych, a teraz stają się bezinteresowni, nigdy więcej nie odpowiedzieli. Szkoda, że ​​świat jest pełen złych ludzi, takich jak handel Comex. Ile jeszcze osób oszukałeś, w tych trudnych czasach dostajesz pieniądze z takim wysiłkiem. Ale istnieje sprawiedliwy Bóg, który wszystko widzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jovita, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z COMEX Trades, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym ta firma.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *