Komentarze na temat Coinvault Incorporated

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Spółka Coinvault (zwany także coinvaultinc.com), jest brokerem kryptowalut. Czy Coinvault Incorporated jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Coinvault Incorporated ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Coinvault jest włączone?  ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Coinvault Inc.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale okazało się, że jest to fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Coinvault Incorporated, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan Minimalny, Plan Klasyczny, Plan Executive i Plan Premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan minimalny: minimalny depozyt początkowy $ 50, zwróć 3% w 1 dzień.

Plan klasyczny: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, zwróć 10% dziennie za 5 dni.

Plan wykonawczy: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, zwróć 12% dziennie za 7 dni.

Plan premium: minimalny depozyt początkowy $ 400, zwróć 7.5% dziennie za 3 dni.

Rodzaje kont Coinvault Incorporated
Rodzaje kont Coinvault Incorporated

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania że oferty Coinvault Incorporated to: własna platforma.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Coinvault Incorporated udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa firmy Coinvault
Strona internetowa firmy Coinvault

Coinvault Incorporated zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Spółka Coinvault |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: coinvaultinc.com

Número de teléfono: + 1 (703) 570-5313

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Coinvault Incorporated. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Spółka Coinvault <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Spółka Coinvault jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to pośrednik nielegalny, nie jest zarejestrowany i nie jest regulowany, nie wiemy skąd tak naprawdę działa, w dodatku oferuje tak wysokie stopy zwrotu, że są one niemożliwe osiągnąć. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2022 dodano CNMV Spółka Coinvault do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2022 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Coinvault Incorporated? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

23 komentarze do «Coinvault Incorporated: oceny i komentarze»

 1. Robert Dobrze odpowiedź

  Cnmv złożył skargę, notatka jest na jego stronie, spróbuję dalej dochodzić pieniędzy, które są mi winni

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Roberto Pozo, dziękuję za komentarz na temat Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. jaskółka oknówka odpowiedź

  Witam, czy udało Ci się odzyskać od klienta kapitał zainwestowany w Coinvault Incorporated?
  Niestety Ty również dokonujesz inwestycji. Teraz proszą mnie o depozyt w wysokości 500 USD jako formę podatku. kryptowalut, aby móc wypłacić środki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Martin, TE PODATKI NIE ISTNIEJĄ, SĄ WYMYŚLONE, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ PIENIĘDZY OD CIEBIE, TO OSZUST, wiele osób odzyskuje swoje pieniądze, musisz wycofać się z płatności. Dziękujemy za dostarczenie dodatkowych informacji o Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć ich recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

   pozdrowienia

 3. John odpowiedź

  Skontaktowała się ze mną MATILDA MONA, jest jeszcze wspomniana JULIA BECKER Polecam uważać z rzekomymi mailami osób, które wypłacają pieniądze, zdałem sobie sprawę, że są one fałszywe i są ułożone tak, że ci, którzy wchodzą do grupy, nie odpowiadają już na czat strony i wiadomości e-mail, które wysyłasz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za dostarczenie dodatkowych informacji o Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć ich recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

   pozdrowienia

 4. John odpowiedź

  To jest prawdziwe oszustwo, nie chciałbym uwierzyć, że dwie osoby powiedziały, że tak właśnie było, więc rozmawiałem z osobą, która również została oszukana i nie tylko on, ale jego rodzina, która również zdecydowała się zainwestować w coinvault, i to było to samo, co mi się przydarzyło, chcąc poprosić o pomoc w grupie, zostałam zablokowana tak jak osoba, która pomagała, więc jeśli możesz to przeczytać przed inwestowaniem NIE RÓB TEGO

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć swoją recenzję i komentarze, kliknijTUTAJ

   pozdrowienia

   • Fabrizio Miguel Herrera

    Zgadzam się Ami to samo mi się przydarzyło rentowność planów była dobra, ale nie wszedłem z dużą ilością pieniędzy między 50 dolarami, ale znajomy wszedł z dużą ilością pieniędzy i prawdziwy oszust nie może tego odzyskać

   • Polecani brokerzy

    Cześć Fabricio, dziękuję za dostarczenie dodatkowych informacji o Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Jeśli chcesz przejrzeć ich recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

    pozdrowienia

  • jaskółka oknówka odpowiedź

   Cześć Juan, czy zacząłeś jakiekolwiek roszczenia dotyczące tego, co się stało? Mam kilku znajomych, którzy są w tej samej sytuacji bez żadnych odpowiedzi i wielu powiedziało mi, że dobrze sobie radzili z tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

 5. Damian Perez odpowiedź

  Witam, chcę podzielić się moim smutnym doświadczeniem z tym oszustwem, osoba o imieniu Sasha z Danii dołączyła do grupy telegramowej i postanowiłem zainwestować pieniądze, prawda jest taka, że ​​byłem zachwycony opłacalnością planów i zgromadziłem 35000 700 USD, potem ja Chciałem być moją pierwszą Wypłatą 1 usd i nigdy nie wpłacili pieniędzy, potem jak większość z nich wyeliminowali mnie z grupy, gdy chciałem poprosić o pomoc w grupie, a nawet nie odpowiedzi wsparcia, jest to spisek między ludzie z grupy, która faktycznie wydaje mi się, że jest sama z różnymi profilami i stroną; Proszę, nie wpisuj tutaj ani jednego grosza. Mówię ci dla twojego dobra i składam to roszczenie z powodu złości i bezsilności, które czuję, i aby nie uszli dalej z tymi śmieciami!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Damian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz przejrzeć swoją recenzję i komentarze, kliknij TUTAJ

   pozdrowienia

  • jaskółka oknówka odpowiedź

   Witaj Damian, czy zainicjowałeś jakąkolwiek skargę na to, co się stało? Mam kilku znajomych, którzy są w tej samej sytuacji bez żadnych odpowiedzi i wielu powiedziało mi, że dobrze sobie radzili z tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

 6. Gaston odpowiedź

  Firma to oszustwo!! Zainwestowałem minimum, dziewczyna, która skontaktowała się ze mną telegramem Julia Becker, twierdzi, że jest z Niemiec, wysłałem e-maile z żądaniem zwrotu pieniędzy, weszli do grupy telegramów i kiedy poprosiłem administratora o pomoc, wyeliminował mnie z grupy i zablokowali mnie. To samo ze wszystkimi ludźmi, którzy chcieli się zgłosić lub poprosić o pomoc, wyeliminowali go z grupy i zablokowali. Próbowałem skomunikować się z numerem, który pojawia się na stronie, a on odpowiedział mi na WhatsApp z prośbą o dodatkowe 1000 $ i wysłanie go na swoje konto, aby używał tego, czego chce na platformie. Kiedy poprosiłem tylko o wejście do grupy telegramów, aby mi pomóc

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gaston, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • jaskółka oknówka odpowiedź

   Witaj Gaston, czy zainicjowałeś jakąkolwiek skargę na to, co się stało? Mam kilku znajomych, którzy są w tej samej sytuacji bez żadnych odpowiedzi i wielu powiedziało mi, że dobrze sobie radzili z tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

 7. Laura odpowiedź

  Skontaktowała się ze mną telegramem dziewczyna o imieniu Katja. A wypłata pieniędzy wydaje się niemożliwa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lauro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • jaskółka oknówka odpowiedź

   Witaj Lauro, czy zacząłeś jakiekolwiek roszczenia dotyczące tego, co się stało? Mam kilku znajomych, którzy są w tej samej sytuacji bez żadnych odpowiedzi i wielu powiedziało mi, że dobrze sobie radzili z tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Estela, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Coinvault Incorporated. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • jaskółka oknówka odpowiedź

   Witaj Estela, czy zainicjowałeś jakiekolwiek roszczenie dotyczące tego, co się stało? Mam kilku znajomych, którzy są w tej samej sytuacji bez żadnych odpowiedzi i wielu powiedziało mi, że dobrze sobie radzili z tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.