Komentarze na temat CoinsFM

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CoinsFM (zwanego również coinsfm.com), jest brokerem kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się CoinsFM do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na CoinsFM. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że strona CoinsFM nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: TM Capitals Limited i Bristolord Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii i Dominice. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CoinsFM, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 250 $, 50% bonusu, demo platformy.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 75 $, XNUMX% premii, wykształcenie techniczne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 100 $, XNUMX% bonus, wykształcenie techniczne i podstawowe.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 150 $, XNUMX% bonus, wykształcenie techniczne i podstawowe.

Rodzaje kont CoinsFM
Rodzaje kont CoinsFM

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi CoinsFM oferuje: własna platforma CoinsFM.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które CoinsFM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona CoinsFMFM
Strona CoinsFMFM

CoinsFM zapewnia następującą pomoc lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Crypto Genius i MonetyFM

 

CoinsFM i reklamy z The Crypto Genius
CoinsFM i reklamy z The Crypto Genius

Zgodnie z wiadomościami od klientów CoinsFM, broker używa oszukańczych reklam, takich jak ta na obrazku, w której wspominają o takich rzeczach, jak możesz uzyskać 5900 USD dziennie. Strona internetowa to a-crypto-genius.com/es/

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat MonetyFM |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: coinfm.com

Número de teléfono: + 3726682630

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona MonetyFM <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma CoinsFM jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Bułgaria, Dominika), szukając innych recenzji o CoinsFM, najczęściej znajdujemy recenzje negatywne. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o CoinsFM? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *