Komentarze na temat Coinnery

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Coinnery (zwane również nazwą: coinnery.com), jest pośrednikiem Forex, CFD i kryptowaluty. Czy firma Coinnery jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Coinnery ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Coinnery ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Coinnery wspomina o byciu częścią: Coinnery LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że Coinnery nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Coinnery jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Coinnery, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: depozyt w wysokości $ 1.000, dźwignia 1:100, ochrona przed ujemnym saldem, 10% prowizji od zarobionych inwestycji, wsparcie 24 /, porady dotyczące konta osobistego, wypłaty co 72 godziny.

Konto Srebrne: depozyt w wysokości $ 10.000, dźwignia 1:200, ochrona przed ujemnym saldem, 8% prowizji od zarobionych inwestycji, wsparcie 24 /, porady dotyczące konta osobistego, wypłaty co 24-48 godzin, porady dotyczące portfela częściowego.

Złote konto Gold: depozyt w wysokości $ 50.000, dźwignia 1:300, ochrona przed ujemnym saldem, 4% prowizja od zarobionych inwestycji, wsparcie 24 /, porady dotyczące konta osobistego, wypłaty co 24 godziny, porady dotyczące portfela.

Konto Platynowe: depozyt w wysokości $ 100.000, dźwignia 1:400, ochrona przed ujemnym saldem, 2% prowizji od zarobionych inwestycji, wsparcie 24 /, porady dotyczące konta osobistego, natychmiastowe wypłaty, porady dotyczące portfela.

Konto diamentowe: depozyt w wysokości $ 250.000, dźwignia 1:500, ochrona przed ujemnym saldem, 1% prowizji od zarobionych inwestycji, wsparcie 24 /, porady dotyczące konta osobistego, natychmiastowe wypłaty, porady dotyczące portfela.

Konto VIP: Informacje dla tego konta są dostępne tylko za zaproszeniem.

Rodzaje kont Coinnery
Rodzaje kont Coinnery

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Coinnery to: MT5 i WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Coinnery udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona Coinnery
Strona Coinnery

Coinnery zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług i podstaw świata handlu, ale niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Coinnery

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: coinnery.com

📞Numer telefonu: +44 7830 320266 | 07862129566 | 07782568331 | 07862128690

📧 E-mail: [email chroniony]  | [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Coinnery. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Coinnery

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że firma Coinnery jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

⛔ Uwaga ⛔: w październiku 2021 FCA dodała do Coinnery do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z października 2021 r. ⚠️


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Coinnery? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Coinnery: ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pablo J, dziękuję za komentarz na temat Coinnery. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *