Komentarze na temat CoinDeskOption

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Opcja CoinDesk (zwany także coindeskoption.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy CoinDeskOption naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o CoinDeskOption ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to CoinDeskOption ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: CoinDeskOption, rebranding handlu i inwestycji.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że wspomina o regulacji IFSC, ale te dane nie są prawdziwe.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez CoinDeskOption, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan P2P, Mega Plan, Plan Startowy i Plan VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plany P2P: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 24 godziny, 30% dziennego zwrotu, czas trwania 1 miesiąc.

Mega Plan: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 20.000, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 48 godzin, 40% dziennego zwrotu, czas trwania 2 tygodnie.

Plan startowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 48 godzin, dzienny zwrot 20%, czas trwania 2 miesiące.

plan dla VIP-ów: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 48 godzin, 50% dziennego zwrotu, czas trwania 1 tygodnie.

Rodzaje kont CoinDeskOption
Rodzaje kont CoinDeskOption

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że CoinDeskOption oferuje: nie wspomniano, najwyraźniej używają a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które CoinDeskOption udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna CoinDeskOption
Witryna CoinDeskOption

CoinDeskOption zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Opcja CoinDesk 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: coindeskoption.com

📞Numer telefonu: niedostępne.

📧 E-mail: niedostępne.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na CoinDeskOption. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Opcja CoinDesk <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Opcja CoinDesk jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań (Seszele), ponadto szukając opinii o CoinDeskOption znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CoinDeskOption? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «CoinDeskOption: Ocena i komentarze»

 1. Fabio Gil odpowiedź

  Uważaj, aby nie zainwestować, to oszustwo, a oni tylko kłamią. Na początku ci odpowiadają, ale później znowu nic nie wiesz i nie dają ci odpowiedzi.
  Zainwestowałem 500 dolarów, a potem powiedzieli mi, że muszę płacić coroczną opłatę recyklingową za 230 dolarów, a potem mogę wycofać swoje zarobki.
  Ale nigdy tak nie było, po złożeniu 230 już mi nie odpowiadali.

  +1 (630) 934-2781: +48732121688
  + 1 (845) 3934231
  + 447451216016
  + (606) 7668778
  Te liczby są ci podane, ponieważ są to rzekome świadectwa osób, które zainwestowały w Coindeskoption, ale tak naprawdę są to liczby tej samej osoby i osób, które działają jako wspólnicy, aby uwierzyć, że wszystko jest prawdą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fabio, dziękuję za dostarczenie tych informacji i podzielenie się swoimi doświadczeniami z CoinDeskOption. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Joana odpowiedź

  Celowo sprawili, że straciłem pieniądze i nie odbierają moich telefonów Jestem zdesperowany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CoinDeskOption. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.