Komentarze na CoinCall

W tej sekcji przeanalizujemy brokera CoinCall, jest brokerem kryptowalut. Czy CoinCall naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na CoinCall… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Vaneda Partners LTD i Zeus Partnership OÜ.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadynach oraz w Estonii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ CoinCall nie wspomina absolutnie nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że CoinCall oferuje, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont; Konto Mikro, Konto Brązowe, Konto Platynowe i Konto Złote.

Konto mikro- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 250 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, seminaria internetowe, alerty cenowe.

Konto brązowe- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 5.000 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, seminaria internetowe, alerty cenowe, eksperckie sesje wprowadzające.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, webinaria, alerty cenowe, eksperckie sesje wprowadzające, analitycy strategii inwestycyjnych, webinaria na żywo.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 24 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, codzienne przeglądy rynku, webinaria, alerty cenowe, eksperckie sesje wprowadzające, analitycy strategii inwestycyjnych, webinaria na żywo.

Rodzaje kont CoinCall
Rodzaje kont CoinCall

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że CoinCall oferuje: własną platformę CoinCall.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które CoinCall udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona CoinCall
Strona CoinCall

CoinCall zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej różnych produktów, które CoinCall oferuje swoim klientom, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata handlu, kalendarz ekonomiczny, niektóre wykresy z notowaniami na żywo, niewiele więcej to…

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o CoinCall

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: coincall.co

Número de teléfono: nie podano

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Opinia na temat CoinCall <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma CoinCall jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to firma nieregulowana, ma siedzibę w krajach takich jak Saint Vincent i Grenadyny, szukając innych wycen o firmie nie mogliśmy znaleźć nic, co wskazywałoby, że jest to „nowa” firma…

Z tych powodów uważamy, że CoinCall nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o CoinCall? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «CoinCall: Ocena i komentarze»

 1. Carlosa Noya odpowiedź

  Dzień dobry:

  Nazywam się Carlos Noya i oszukali mnie wraz z przyjacielem ponad 23.000 XNUMX euro. Ci ludzie z Coincall są tacy sami jak oszuści Centrobac, Cryptokartal i Bank of Monaco, ponieważ badania, które przeprowadzamy (wraz z inżynierem komputerowym) dostarczają nam bardzo pouczających danych.

  W sprawie Coincall prowadzone są już dochodzenia prowadzone przez policję krajową (UDEF), a policja katalońska w sprawie tych osób i niektóre sądy prowadzą sprawę. Firmy stojące za tym to:

  - B2CRYPTO LMITED (B2CRYPTO EOOD) o numerze rejestracyjnym 205155120 z siedzibą pod adresem Prof. FrityofNansen Str. 9, 1142, Sofia, Bułgaria, również wskazany na swojej stronie internetowej Blvd. Tzar Boris III, Sofia, 1612, Bułgaria.

  - Vaneda Partners LTD z zarejestrowanym adresem: Suite 305, Griffith Corporate Center POBox 1510, Beachmont Kingstown, St.Vincent and the Grenadiness

  - Partnerstwo Zeusa OÜ

  - INTELIGENTNY-C

  A nazwiska oszustów, których dzisiaj badamy to m.in.: Ema Suarez Adriana West, Bella Martinelli, Amelia Rivera, Marco Krueger, Daniel Gutiérrez (dział finansowy)

  Adresy e-mail oszustów to na przykład: [email chroniony] o [email chroniony])

  Policja i IT powiedzieli nam, że musimy być bardzo bezpośredni podczas dochodzenia, aby nie znaleźć ślepych zaułków. My, jeden z facetów, którzy z nami pracują, mamy doświadczenie w kryptowalutach, a w naszym przypadku w części oszustwa wykonaliśmy przelewy Bitcoinów i Litecoinów na konta, które nam przekazali z Coincall (poprzez platformę Coinbase), dla co można śledzić i osiągnąć własność portfela kryptowalut.

  Podobnie transfery do Bułgarii, Rosji, Estonii, Czech są łatwe do naśladowania.

  Ci ludzie to profesjonaliści, którzy używają strony, a kiedy ją spalają, otwierają inną i kontynuują to samo (czasami nawet używają tych samych nazw), więc bardzo ważna jest współpraca między zainteresowanymi, aby zebrać maksimum ilość możliwych testów (ponieważ w niektórych przypadkach mogą skorzystać z telefonu komórkowego, który można zlokalizować, osobistego e-maila lub konta bankowego, na które jest wykonywany przelew)

  Stworzyliśmy e-mail, aby skontaktować się z większą liczbą ofiar: [email chroniony] i dzięki temu móc współpracować. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, skontaktuj się z nami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CoinCall, bardzo nam przykro za wszystko, co Ci się przydarzyło ... Bardzo dziękujemy za wszystkie informacje o firmie i życzymy powodzenia w odzyskiwaniu twój kapitał.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Clau, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z CoinCall… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

 2. Marcos odpowiedź

  Witam wszystkich, dziękuję za powiadomienia, miałem zamiar zainwestować, kiedy chcą, abyś zainwestował, nalegają na telefony (przyszli zadzwonić do mnie więcej niż 10 razy dziennie)

  Dzięki jeszcze raz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marcos, nie ma za co, dobrze zrobiłeś, aby zbadać firmę przed inwestycją. Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

 3. JCP odpowiedź

  EBMYCCE Doceniam Twoje szczegółowe informacje. Wyślę Ci moje informacje na mail [email chroniony] ponieważ jestem zainteresowany dołączeniem do grona osób dotkniętych chorobą. Myślę, że byłoby dobrze, gdyby Eduardo Cano i Marky Ramone również się ze sobą skontaktowali, ponieważ w ten sposób będziemy mieli więcej siły, by działać przeciwko tym ludziom, którzy moim zdaniem zasługują na najgorsze, jakie może im zapewnić sprawiedliwość.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.